Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.525.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
F1-IVO kaže...

Ja sam danas pogledao po tko zna koji put Iskupljenje u Shawshanku.

Odličan film o krivo optuženom čovjeku da je ubio svoju ženu jer ju je zatekao sa ljubavnikom.

Samo jedan ispravak netočnog navoda s linka - film je na IMDb-ovoj ljestvici ispred Kuma, dakle najbolji film po IMDb-u.

 

Gledao sam davno taj film, i vrlo je dobar, no čini mi se da ima i boljih Kingovih adaptacija, recimo Isijavanje ili Zelena Milja te mislim da ima općenito boljih filmova od Iskupljenja u Shawshanku.

 

Ali svakako preporuka...

~~~ Pička, šolja, kurac ~~~
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tropa de Elite (2007) - brazilski film o specijalnoj postrojbi. Radnja se odvija na ulicama Rio de Janeira - 700 predgrađa koje drže bande i korumpirana policija. Odnos pandura i kriminalaca funkcionira prilično simbiotično a kada iskrnse neki problem s kojim se lokalna policija ne može nositi - tada nastupa specijalna postrojba Bope. Glavni junak, zapovjednik Nascimento, ujedno je i narator a u potrazi je za svojom zamjenom među novim regrutima - to bi bila neka okvirna priča. (ne bojte se, ništa vam važnoga nisam otkrio ;-). Prilično sam ostao iznenađen filmom. Preporuka! (8.5/10)

Ne diraj bubamaru dok spava!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2010 12:02 (Stimulans).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Defiance - po meni dobar i dosta gledljiv film. Radnja također kao i moja prijašnja preporuka (II. svjetski rat), radi se o bijegu židova u Bijelorusiji, po šumama, gdje su se pridužili ruskom pokretu otpora. Moja preporukaNamigiva

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gayniggers from Outer Space (1992)

 

Kratkometražni (27 minuta) kultni "banalni" film koji je satira starih blaxpoitation filmova i SF filmova "z-kvalitete". Film je rađen po principu "toliko loš da je zapravo dobar" gdje se ne divite samom filmu, nego količini negledljivog smeća, užasnih efekata, loše glume, uvrnute priče (bez ikakvog zapleta  i napretka koja se može opisati u pola rečenice) i gluposti koje su mogli utrpati u njegaSmijeh

 

 

Priča filma se radi o intergalaktičkoj rasi homoseksualnih crnaca s planeta Anus koji na zemlji otkrivaju postojanje ženskog roda na zemlji i kreću u njihovo uništenje na opće oduševljenje homoseksualaca na Zemlji.

 

 

Ocjena: 8/10 - definitivno čudan film koji se neće svidjeti svakome. Ako volite "fuš" filmove vjerovatno će vam se svidjeti, a ako ne vjerovatno nećete izdržati ni 20 sekundi...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Planet Earth - Izvrstan dokumentarac, jedan od boljih koji sam gledao u zadnje vrijeme.

 

Svakako bih preporucio HD verziju.

 

Ocjena: 10/10

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
14 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
croart kaže...

Planet Earth - Izvrstan dokumentarac, jedan od boljih koji sam gledao u zadnje vrijeme.

 

Svakako bih preporucio HD verziju.

 

Ocjena: 10/10

Jel si gledao skraćenu verziju ili sve epizode?

Ne diraj bubamaru dok spava!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Stimulans kaže...

Jel si gledao skraćenu verziju ili sve epizode?

Pa ovo je bila verzija od 1:40 minuta, pa pretpostavljam da je to skracena verzija. Sad kad si vec spomenuo epizode mislim da sam vidio negdje izdanje od nekoliko dvd-a u kutiji.

Sad cu ja to provjeriti.....

 

Ali kako god bilo odusevilo me.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Yes Man predobar film i svakako pogledatNamigiva

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Shining (1980) - Stanley Kubrick, Stephen King, Jack Nicholas, what else do you need man?! Priča o obitelji koja se seli u planinski predio, jer je otac dobio novi posao. Horor-triler, a za takve psihotične filmove, bogom dan Jack N.(joj, koji pogled,brrr) Inače ne volim horore, ali ovaj je nešto bolje. 8/10

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
14 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sorry ako idem OffT ali imam pitanje

Jel znate onaj film, bio je prije nekih godinu dana na novoj.. Jedan lik padne u komu i onako kad pada kao da upada u pjesak... I onda udje u neki grad kao svi koji su u komi... I onda moli ove da se probudi iz kome... Al neuspije pa mu neki majmun ukrade tu karticu i on ode u njegovo tijelo... I onda ta neka baba, koja ih budi iz kome vrati tog pravog lika u necije drugo tijelo (a taj je lik neki atleticar i umro je)... A ona i taj majmun se trebaju vjencat...Onda on dodje i kaze kao Doc nemoj.. Ona se okrene i kaze kako si me nazvao.. Kaze on Doc... Ona kaze kako ti znas moje ime... I onda on njoj sve objasni i opet ga uzmu ovi, a ta vjestica uzme i njegovo tjelo gdje je majmun...  Jos se sjecam kao da su oni pripremali neki party kao majmun i kad ga povuces za rep on prdne i to je kao neki otrov... Onda ta koja ih budi iz mrtvih vrati ga na zemlju i oni se vjencaju...

Neznam sad dal sam dao puno informacija ali to su dijalozi, dijelovi kojih se sjecam...

KLIKNI MI MRTVI HVALA ISPOD POTPISA
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne znam film, ali imas temu za takve stvari. Pronadimo film zajedno

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
protjeran
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
goodye kaže...

Ne znam film, ali imas temu za takve stvari. Pronadimo film zajedno

Hvala

KLIKNI MI MRTVI HVALA ISPOD POTPISA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
DombaCoD kaže...

Sorry ako idem OffT ali imam pitanje

Jel znate onaj film, bio je prije nekih godinu dana na novoj.. Jedan lik padne u komu i onako kad pada kao da upada u pjesak... I onda udje u neki grad kao svi koji su u komi... I onda moli ove da se probudi iz kome... Al neuspije pa mu neki majmun ukrade tu karticu i on ode u njegovo tijelo... I onda ta neka baba, koja ih budi iz kome vrati tog pravog lika u necije drugo tijelo (a taj je lik neki atleticar i umro je)... A ona i taj majmun se trebaju vjencat...Onda on dodje i kaze kao Doc nemoj.. Ona se okrene i kaze kako si me nazvao.. Kaze on Doc... Ona kaze kako ti znas moje ime... I onda on njoj sve objasni i opet ga uzmu ovi, a ta vjestica uzme i njegovo tjelo gdje je majmun...  Jos se sjecam kao da su oni pripremali neki party kao majmun i kad ga povuces za rep on prdne i to je kao neki otrov... Onda ta koja ih budi iz mrtvih vrati ga na zemlju i oni se vjencaju...

Neznam sad dal sam dao puno informacija ali to su dijalozi, dijelovi kojih se sjecam...

monkeybone-samo ne znam jel se to može nazvati filmom uopće jer je katastrofa,ali eto ko voli nek gleda.

14 godina
protjeran
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
shimano kaže...

monkeybone-samo ne znam jel se to može nazvati filmom uopće jer je katastrofa,ali eto ko voli nek gleda.

Bas je cool... Naso sam ga.. Hvala anyway

KLIKNI MI MRTVI HVALA ISPOD POTPISA
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Baš pogledao Zombieland,  film mi je baš odličan, nasmijao se dobro, i konacno neki zombie film gdje niko od glavne ekipe ne pogine ili ne postane isto zombie pa ga moraju ustrijelit, sve lijepo propucaju haha, definitivno zabavan film. Smijeh

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 17:58 (tommy2103).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sherlock Holmes - moram priznat da me je iznenadio, nisam ocekivao tako dobar film

ljepo za ubit koji sat, prica dobra gluma je odlicna, pogotovo sam Sherlock. Svakako preporuka tko ga jos nije pogledao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ajde recite neku dobru komediju ili teen film za pogledat veceras

14 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
divines kaže...

ajde recite neku dobru komediju ili teen film za pogledat veceras

Pogledaj mamurluk. Nije loš film.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
divines kaže...

ajde recite neku dobru komediju ili teen film za pogledat veceras

Superbad

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

"the omega man"-gledao nakon nekih 25 godina (zahvaljujuči Mr.Spocku),i riješio zagonetku napokon.e sad dolazi ono klasično razočaranje kako to često bude kad nešto pogledaš nakon toliko odrastanja,tako da sad više ne kužim šta me je to toliko kod ovog filma fasciniralo i da se sjećam da sam ga gledao nakon toliko dugo.

od prve scene se vidi da je to preteča od "i am legend" i onda sam poslije malo istraživao i našao da je scenarist isti,samo je priča ipak malo drugačija (s obzirom na razliku u godištu normalno).uglavnom nije to neki posebno dobar film i novija verzija s Will Smithom je daleko bolja.pa tako onda mogu samo "Legendu" preporučiti (ako to netko slučajno nije gledao što sumnjam),kao film koji sam nekoliko puta gledao,ali ja sam i inače fan postapokalipsi raznih oblika.

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jel znate koji film gdje zlo ili šta već pobjeđiva a di ljudi nahebu i doro izgubi. Osim puta bez povratka.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

To se i meni događa. Vidim na tv-u naslov filma i sjetim se da sam taj film gledo prije dosta godina i da je pre dobar. Kad ga pogledam ne kontam šta je meni bilo tolko dobro u tom filmu

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 399kn
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The haunting in connecticut horor/triler baziran na istinitoj priči. Svakako pogledat....

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kenjac 2009 - Hrvatski film, o obitelji koja se vraća na selo, sinu koji je u sukobu s ocem i ničim više. Dosadno, bez neke (velika) poante. I još mi nije jasno, upekao zvizdan, baba Ljuba cipa drva, a oni piju crno vino(ljeti se pije bijelo). 5/10

 

Assassination of highshcool president- Priča o tinejdžeru koji umišlja da je neki novinar i detektiv i na tragu je zavjere u školi. Šteta što nije komedija, bilo je materijala. 5/10

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jučer pogledo "harold & kumar escape from guantanamo bay"...razočaran sam filmom, ništ posebno i smiješno, tu i tamo neka fora, neznam jel sam ja bio lošeg raspoloženja, al film je realno jedino za gledat ak zbilja nemate šta pametnije za radit,

Moja ocjena bi bila 4/10 (ima dobra šala, kad su završili kod kkk-klanovaca u šumi na partiju, pa kad vođa kaže "what the nigger is that"... to mi je naj u filmu.)Namigiva

I don't care, what the people are thinkin' I ain't drunk, I'm just drinkin'
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 8:55 (peraja).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
peraja kaže...

Jučer pogledo "harold & kumar escape from guantanamo bay"...razočaran sam filmom, ništ posebno i smiješno, tu i tamo neka fora, neznam jel sam ja bio lošeg raspoloženja, al film je realno jedino za gledat ak zbilja nemate šta pametnije za radit,

Moja ocjena bi bila 4/10 (ima dobra šala, kad su završili kod kkk-klanovaca u šumi na partiju, pa kad vođa kaže "what the nigger is that"... to mi je naj u filmu.)Namigiva

i onaj tulum je dobarNamigiva,ali to je sve.loše

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

The Box - Netko ostavlja malu kutiju ispred kucnih vrata jednog bracnog para. Otvaranje te kutije garantira im milijun dolara ali ce uzrokovati i smrt jedne osobe negdje u svijetu...

 

Za mene, osvjezavajuca prica i dosta dobar film mada je bilo nekoliko dosadnih trenutaka zbog nepotrebno rastegnute price.

Ali, svakako bih preporucio pogledati.

 

Ocjena: 7/10

The Box The Box
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 12:49 (croart).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Mist (2007) http://www.imdb.com/title/tt0884328/

 

http://www.filmski.net/filmovi/4014/magla

 

Dobar horor, preporuka pogledat (7/10).

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 17:06 (razer1911).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

bravo! upravo si spoilao najbolji dio filma- brisi to!!!!

 

e jesi tvrdoglav, uredujes post i umjesto da izbrises ili sakrijes spojler ti ga jos dodatno objasnis!! jel znas da neki ne vole kad im se prepricava film koji nisu gledali

bas si biserko!

JESUS SAVES!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 14:13 (skank666).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
skank666 kaže...

bravo! upravo si spoilao najbolji dio filma- brisi to!!!!

 

e jesi tvrdoglav, uredujes post i umjesto da izbrises ili sakrijes spojler ti ga jos dodatno objasnis!! jel znas da neki ne vole kad im se prepricava film koji nisu gledali

bas si biserko!

ne mogu vjerovat da ti je još i TD dao,kako može reči kraj filma i još misliti da je to ok,čudo kažem ti čudo je to

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice