Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.551.647
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...

Father of the Bride - Konačno dobra komedija. Moja topla preporuka.

 To je negledljivo smece. Pogledaj original.....

https://www.imdb.com/title/tt0101862/?ref_=nv_sr_srsg_3

Meni nije bilo negledljivo... pogledao ga u cugu sa pauzom od 20 sekundi.

Ali hvala za orginal.. i njega ću da gledam. 

 KAd pogledas vidjeces koliko je ovaj los film... Losa gluma dijalozi... Ma sve je lose.....

geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...

 To je negledljivo smece. Pogledaj original.....

https://www.imdb.com/title/tt0101862/?ref_=nv_sr_srsg_3

  To sto si ti linkao nije original, nego remake. Prva verzija filma je snimljena 1950. https://www.imdb.com/title/tt0042451/?ref_=nv_sr_srsg_6

 Hvala na ispravci nisam to znao....

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

@ursusc355: Savjetujem ti da promijeniš psihijatra. Taj baš ne radi posao kako treba. Ako već nema pravog u selendri u kojoj živiš, probaj u Osijeku!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nema ti njemu pomoći...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

s obzirom da najčešće jedan-jedini daje palac dolje bez obzira koliko ih dobio gore, on je forumska verzija onog roba koji je držao lovorov vijenac pobjede nad trijumfalnim vojskovođom u povorci Rimom i šaptao mu: Memento mori...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I Am Number Four (2011)

 

https://www.imdb.com/title/tt1464540/

 

 

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Obožavam ljude kojima to smeta. Palac dolje kod mojih trol postova znači da sam pogodio u živac. Meni hrana. Iako se slažem sa tvojim postom, vrišti neku dijagnozu autizma. Ništa ne piše, a tu je. Prati sve u bilo koje doba dana i noći. Zanimljiv lik.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...

@ursusc355: Savjetujem ti da promijeniš psihijatra. Taj baš ne radi posao kako treba. Ako već nema pravog u selendri u kojoj živiš, probaj u Osijeku!

 Postaje lagano legenda foruma. Koliko sam dobio kartona što sam ga vrijeđao, uh. Sada navikneš na to.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Black phone odličan 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao novog Dr. Strange-a.

Vrlo dobar. Ispunio očekivanja. Jedino mi je malo casting kao za neku dramu, akcijske scene nisu baš vjerodostojne, ali ostalo je OK. Pohvaljujem CGI. Ljudi su malo licemjerni s nelogičnostima (kako ovaj ubije ovog, kako ovaj tako lako umre, itd) pa ovdje traže dlake u jajetu, a u MCU filmovima je toga uvijek bilo. Od toliko potrošenog materijala treba i smisliti nešto zanimljivo, da nije generično, a ovaj film je to uspio. Bilo je par zanimljivih i kreativnih trikova. 

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni je smisno da se neko uopce lozi na taj prst doli...koga boli k...neg daje koliko oce.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Shaka111 kaže...
Fallen87 kaže...

Dr Strange, film se doslovce raspada cim covjek krene o vecini scena imalo logicki razmišljat, doslovce ama baš ništa nema smisla...

 ''Može neki primjer te nelogičnosti? Ja sam pogledao film i meni je skroz ok (nije brutalan ali nije smeće), ne kužim kakvu logičnost tražite od marvel filma s multiverzumima...''

 

 

 

Malo kasno odgovaram...

 

evo banalni primjeri, znaci branimo tvrđavu, spremno smo žrtvovali sve ove ljude koji su poginuli da spasimo Svijet...ok, evo ako mi ne kažeš gdje je mala ubit ću ovih troje tu, ok, mala ti je tmao i tmao,lol, spasio sam ovih troje, al ti slobodno pobij sad sve ostale...
bježimo tamo u tunelima pod rijekom od nje, ona šepava nekako cijelo vrijeme iza nas, zatvaramo vrata koja ona uništava u sekundi pa i nema nekog smisla al ok...i sad kroz jedna nije prošla, čovjek bi pomislio, ok, idemo bježat dalje da povećamo razmak, a ne ne, idemo stat i čekat što ce biti, hoće li proci ili ne,lol...e da, baratamo žescim magijama world breaking defakto, ali evo, ne znam kako, nitko nema neki spell da možda poletimo malo, ubrazamo se ili bar nešto, ne ne, good old cicpelcugom do cilja :D ...naravno, ni ona jadna šepava nemre baciti nešto da ne mora šepesati za njima.
Jednooki monster u startu, znaci mogli smo ga odmah tipa, evo, piknem te u oko, doduše, možda bi bilo preocito da ti je ogromno oko slaba točka, imaš pravo, bolje je odsjeci komad kraka, mislim da će to imat bolji efekt...

Naravno, klinki se je samo trebalo reci, e vjeruj u sebe, ok, imaš pravo, evo mogu razvaliti ženu,lol, ah...da nam je to bar prije palo na pamet reci...

 

I tako cijeli film neke glupe situacije iz scene u scenu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 15:31 (Fallen87).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Fallen87 kaže...
Shaka111 kaže...
Fallen87 kaže...

Dr Strange, film se doslovce raspada cim covjek krene o vecini scena imalo logicki razmišljat, doslovce ama baš ništa nema smisla...

 ''Može neki primjer te nelogičnosti? Ja sam pogledao film i meni je skroz ok (nije brutalan ali nije smeće), ne kužim kakvu logičnost tražite od marvel filma s multiverzumima...''

 

 

 

Malo kasno odgovaram...

 

evo banalni primjeri, znaci branimo tvrđavu, spremno smo žrtvovali sve ove ljude koji su poginuli da spasimo Svijet...ok, evo ako mi ne kažeš gdje je mala ubit ću ovih troje tu, ok, mala ti je tmao i tmao,lol, spasio sam ovih troje, al ti slobodno pobij sad sve ostale...
bježimo tamo u tunelima pod rijekom od nje, ona šepava nekako cijelo vrijeme iza nas, zatvaramo vrata koja ona uništava u sekundi pa i nema nekog smisla al ok...i sad kroz jedna nije prošla, čovjek bi pomislio, ok, idemo bježat dalje da povećamo razmak, a ne ne, idemo stat i čekat što ce biti, hoće li proci ili ne,lol...e da, baratamo žescim magijama world breaking defakto, ali evo, ne znam kako, nitko nema neki spell da možda poletimo malo, ubrazamo se ili bar nešto, ne ne, good old cicpelcugom do cilja :D ...naravno, ni ona jadna šepava nemre baciti nešto da ne mora šepesati za njima.
Jednooki monster u startu, znaci mogli smo ga odmah tipa, evo, piknem te u oko, doduše, možda bi bilo preocito da ti je ogromno oko slaba točka, imaš pravo, bolje je odsjeci komad kraka, mislim da će to imat bolji efekt...

Naravno, klinki se je samo trebalo reci, e vjeruj u sebe, ok, imaš pravo, evo mogu razvaliti ženu,lol, ah...da nam je to bar prije palo na pamet reci...

 

I tako cijeli film neke glupe situacije iz scene u scenu...

 nije mi novi strange bio nesto, ali ovo sto si ti napiso mogu pronac u svakom filmu. cak ima hrpetina filmova 10 puta gorih od strangea u tom pogledu, pa ne znam sto ste se uhvatili tog. 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima kakva preporuka za sf muvi? Svemirske tematike ali može i ostalo. Ne nalazim više puno toga kaj nisam gledao.

15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dax-lax kaže...

Ima kakva preporuka za sf muvi? Svemirske tematike ali može i ostalo. Ne nalazim više puno toga kaj nisam gledao.

Evo, kontam da si ga pogledo, al mos jos jednom ko ja neki dan:

The Thing

 

Film je star 40 godina, a radnja, atmosfera i efekti su takvi da se danasnji moderni scfi filmovi mogu postidit.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Orphan; First kill

 

Drugi dio ovoga odličnoga trilera/horora koji je po mome osobnome sudu bolji od prvoga dijela!
Film je sniman "old school" tehnikom pokreta kamere,uz pomoć niske dublerice,bez CGI-a,tako kvalitetno da ne možeš skužiti da je glavna glumica Isabelle Fuhrman ustvari normalnoga rasta!Što dajem veliki plus ovome filmu.Isto tako Julia Stiles je odglumila perfektno ovaj film...ako napišem zašto,drvljem i kamenjem će me ovdje na forumu!
Film drži pažnju,odličan twist,još bolji kraj!
Preporuka svima

 

8.5 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dax-lax kaže...

Ima kakva preporuka za sf muvi? Svemirske tematike ali može i ostalo. Ne nalazim više puno toga kaj nisam gledao.

 Znam da nije tema ali ako nisi gledao seriju The Exapnse to bih ti toplo preporucio jer je sve ljubitelje SF-a kojima sam preporucio bas odusevila. 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kak ne, Expanse je u počasnoj zbirci.
Zadnje kaj mi je bilo dobro, a taman završilo treću sezonu (bude i četvrta) je For all mankind. Preporučam.

The thing sam valjda jedno 5-6 puta odgledao.
Jedan od boljih sf-ova mi je Gattaca.
12 monkeys također.

Razmišljam ponovo krenut gledat Babylon 5, s našom, nažalost pokojnom, Mirom Furlan u jednoj od glavnih uloga.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...

@ursusc355: Savjetujem ti da promijeniš psihijatra. Taj baš ne radi posao kako treba. Ako već nema pravog u selendri u kojoj živiš, probaj u Osijeku!

 

Hexfire kaže...

Nema ti njemu pomoći...

 

Stric_Jura kaže...

s obzirom da najčešće jedan-jedini daje palac dolje bez obzira koliko ih dobio gore, on je forumska verzija onog roba koji je držao lovorov vijenac pobjede nad trijumfalnim vojskovođom u povorci Rimom i šaptao mu: Memento mori...

 

x18x05x kaže...

 Postaje lagano legenda foruma. Koliko sam dobio kartona što sam ga vrijeđao, uh. Sada navikneš na to.

 

hrka11 kaže...

Meni je smisno da se neko uopce lozi na taj prst doli...koga boli k...neg daje koliko oce.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Day Shift

 

Blesav, saljiv i zabavan film, savrseno za malo mozak na pasu, zna sta je(neobavezna zabava) i ne glumi nis drugo te u tom uspjeva bolje od "dubokih" naslova, bez teskih tema etc..

 

Lako bi ga covjek mogo preskocit po posteru, al fakat ima shala gdje ce se covjek bar malo zagigljat.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Orphan; First kill

 

Drugi dio ovoga odličnoga trilera/horora koji je po mome osobnome sudu bolji od prvoga dijela!
Film je sniman "old school" tehnikom pokreta kamere,uz pomoć niske dublerice,bez CGI-a,tako kvalitetno da ne možeš skužiti da je glavna glumica Isabelle Fuhrman ustvari normalnoga rasta!Što dajem veliki plus ovome filmu.Isto tako Julia Stiles je odglumila perfektno ovaj film...ako napišem zašto,drvljem i kamenjem će me ovdje na forumu!
Film drži pažnju,odličan twist,još bolji kraj!
Preporuka svima

 

8.5 / 10

Slazem se, bas ga jucer gledam s curom i pita me "jel ova glumica stvarno ovak mala i niska", tako da da, vrhunski odraden posao. 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Orphan: First Kill (2022)

 

Orphan mi je bio brutalan film. A ovo je trećerazredni film. Bezvezarija, od priče, glume, svega. Mala mi je bila puno opakija 2009. u Orphanu, nego ovdje. 

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bolovanje mi je prošlo kroz 3 filma:

 

River Wild - nikada nisam čuo za ovaj film, a kada sam pročitao da se radi o "hostage" trileru odmah mi se probudio interes. Meryl Streep, Kevin Bacon i David Strathairn su odlično igrali glavne likove, a scene prirode i raftinka su odlične. Glazbeni score je isto odličan tako da velike preporuke svima koji žele film mozak na pašu s malo adrenalina 

 

 

The interview - opsukrni australski film koji sam našao preko nekog dvdripa. Hugo Weaving igrra osumnjičenika koji se nalazi na ispitivanju u policiji, a nasuprot njemu su dva detektiva. Psihološka igra mačke i miša. Topla preporuka (ako nekome treba, mogu poslati link od torrenta gdje sam ga skinuo).

 

 

Blown Away -  ovaj film mi je od kada sam klinac uvijek ostao u sjećanju kada jedan od SPOLER ALERT ključnih likova (igra ga Lloyd Bridges) okonča s inovativnom bombaškom zamkom. Tommy Lee Jones kao glavni negativac (uz upitan irski naglasak ) daje cijelom filmu šarm i over the top feel. Apsolutna preporuka! 

 

Za gore navedeni Blown Away, uvijek me je Tommy Lee Jones kao glumac fascinirao mogućnošću da karikature od likova (kao navedenog negativca, zatvorskog upravitelja u Natural Born Killers, i Two Facea is Batmana + negativac iz Under Siege) odigra s tolikom dozom apsurda i humora (što je izvrsno) da imam dojam da su mu takve uloge odmor za mozak i svojevrsni godišnji odmor. Over the top rekl bi se, ali žao mi je da nije bio u više takvih uloga 

I want to believe
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Orphan: First Kill (2022)

 

Orphan mi je bio brutalan film. A ovo je trećerazredni film. Bezvezarija, od priče, glume, svega. Mala mi je bila puno opakija 2009. u Orphanu, nego ovdje. 

 Svaka čast za kameru, ali film me razočarao. Neuvjerljivo. nerealno, radnja blesava do boli, u rangu najeftinijih horora treće kategorije, puno puta viđenih! Prvog Orphana sam gledao već pomalo davne 2009. tako da se radnje jako loše i sjećam, ali ovo je poražavajuće. 5.5/10  i to ponajviše zbog tehnike snimanja. mada mi općenito fotografija filma izgleda loše i mutnjikavo...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Bolovanje mi je prošlo kroz 3 filma:

 

River Wild - nikada nisam čuo za ovaj film, a kada sam pročitao da se radi o "hostage" trileru odmah mi se probudio interes. Meryl Streep, Kevin Bacon i David Strathairn su odlično igrali glavne likove, a scene prirode i raftinka su odlične. Glazbeni score je isto odličan tako da velike preporuke svima koji žele film mozak na pašu s malo adrenalina 

 

 

The interview - opsukrni australski film koji sam našao preko nekog dvdripa. Hugo Weaving igrra osumnjičenika koji se nalazi na ispitivanju u policiji, a nasuprot njemu su dva detektiva. Psihološka igra mačke i miša. Topla preporuka (ako nekome treba, mogu poslati link od torrenta gdje sam ga skinuo).

 

 

Blown Away -  ovaj film mi je od kada sam klinac uvijek ostao u sjećanju kada jedan od SPOLER ALERT ključnih likova (igra ga Lloyd Bridges) okonča s inovativnom bombaškom zamkom. Tommy Lee Jones kao glavni negativac (uz upitan irski naglasak ) daje cijelom filmu šarm i over the top feel. Apsolutna preporuka! 

 

Za gore navedeni Blown Away, uvijek me je Tommy Lee Jones kao glumac fascinirao mogućnošću da karikature od likova (kao navedenog negativca, zatvorskog upravitelja u Natural Born Killers, i Two Facea is Batmana + negativac iz Under Siege) odigra s tolikom dozom apsurda i humora (što je izvrsno) da imam dojam da su mu takve uloge odmor za mozak i svojevrsni godišnji odmor. Over the top rekl bi se, ali žao mi je da nije bio u više takvih uloga 

Dobro da nisi pisao osvrte na filmove iz 50-ih dok su bili u crno-bijelo boji. Još su svi navedeni filmovi rangirani manje od 50k puta na imdb-u. Em su stari, em su no-name filmovi. Di ćeš gore kombinacije... Trebao bi mi netko dobro platiti (primjerice 100 kn po satu) da pogledam tako nešto.

 

Pogledao sam dva filma iz Marvelove franšize koji su mi promakli (s razlogom, nisam ih htio pogledati, ali kad čovjek ima viška vremena, i iz znatiželje, onda pogleda i nešto neplanirano.)

 

Ant-Man (2015) i Ant-Man and the Wasp (2018). Pa onako, poprilično prosječni i zaboravljivi filmovi. Prvi dio mi je bio malo zanimljiviji možda jer mi je sve to bilo novo. Drugi dio zadržava nekakav šarm iz prvog, ali je koncept malo mehh. Glavni glumac Paul Rudd odlično izvlači filmovie i super se snašao. Meni odgovara, mada mi generalno lik nije baš najdraži glumac. Problem mi je malo, u oba filma, što su zlikovci mlaki... U filmovima se dosta toga događa tako da je zlikovcima ostavljeno malo prostora. Sve svemu, OK filmovi za pogledati, nisam razočaran, ali ima i dosta boljih Marvelovih filmova. Još jedan od razloga zašto pogledati ove filmove je taj što ide i treći dio. Pa ako treći dio bude super, onda se definivno isplati pogledati i ova dva.

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

čovjek navede film iz '90-ih, bez CGI-a i onda se ti nađeš pogođen?

 

Odgledati bilo koji Marvel/DC "film" po mojem je mišljenju gubljenje vremena par exellence...

 

ali ako želiš, udri, ja ti smetati neću...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 12:27 (Stric_Jura).
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Volim dati kratak osvrt na filmove koji su možda zaboravljeni ili su toliko opskurni da ih je teško i pronaći na internetu.

 

Po mojim prethodnim upisima možeš zaključiti da sam fan "starije kinematografije". Istu smatram puno kvalitetnijom nego današnju kinematografiju. Razloga je više; veća inovativnost, određena sloboda, odlični glumci, epskerimenti s novim tehnologijama, kvalitetnija glazbena podloga. Prosječni građanin svijeta će prije znati tko je Terminator, Rambo, Clark Gable, Don Corleone, Zameo ih vjetar, Charlie Chaplin, Frankestein, špageti western nego što će znati tko je Antman, Aquaman, Wonder Woman i slično. Razlog ti je vrijeme nastanak tih filmova i zvijezda i samim time njihova vječnost u pop kulturi koji volimo ili ne volimo. To starije je vjerojatno bilo tada trash i no brain popocnorn evening film, ali je imalo toliko duše i šarma da čovjeku izmami osmjeh na lice. Crtani filmovi isto; počeci pixara, disneyeva renesansa, čehoslovački Lolek i Bolek. Svi to znamo jer smo voljeli i jer su ostavil trag svugdje. Klinci danas odrastaju na crtićima koji su mi gori nego one lažne you tube reklame za igre.

 

To je samo zapadna (čitaj anglosaksonska kinematografija). Ostatak svijeta također ima odlične filmove (pogledaj hrvatske filmove iz Jugoslavije i sada). Svi znaju za Tko to tamo peva, a nitko nezna za dobitnika zlatne arene od prije 2 godine. Iranska kinematografija, kineska, ruska? Neke od najživotnijih filmova možete pronaći u tim zemljama.

 

Neću niti spominjati da su moderni filmovi (većina mainstream AAA naslova) rađeni za pažnju od 5 sekundi da ti jedan dulji film ili intervju postane zamoran nakon par minuta jer je statično. Pogledao sam sovjetski film Bitka za Moskvu koji traje 385 minuta u jednom dahu bez da mi je bio dosadan imalo, a film je dosta spor sam po sebi. Da ne spominjem filmove Sergia Leona  s njegovim sporim kadrovima pejzaža i likova koji bi prosječnom klincu danas bili sudbina gora od smrti. Kurosawa je postavio standard da bi danas ljudi mislili da je vanzemaljac sa stilom snimanja. Druga Polovica 2010tih je donijela neke pomake u kinematografiji, ali sve to ide presporo. Socio-politička klima je takva da koči sve što bi po zdravoj logici trebalo biti uspješno.

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 12:59 (Brki1994).
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Cabinet of Dr. Caligari 1920

 

Domaca zadaca za svakoga tko nije pogledao, a voli film.

 

Dan danas inspiracija za mnoge,a tek je prešao stotu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 13:23 (Santana).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
cocky kaže...
Dobro da nisi pisao osvrte na filmove iz 50-ih dok su bili u crno-bijelo boji. Još su svi navedeni filmovi rangirani manje od 50k puta na imdb-u. Em su stari, em su no-name filmovi. Di ćeš gore kombinacije... Trebao bi mi netko dobro platiti (primjerice 100 kn po satu) da pogledam tako nešto.

 Kolega komentar ti je besmislen. Film si ili gledao ili nisi. Tebi je draže pogledati nekakvu glupost iz 2022. nego vrhunski film iz 1950. jer je prvo novo, a drugo staro?

Treba ti netko platiti da pogledaš dobar film, a s druge strane si spreman platiti gledanje današnjih blockbustera.

Čudna logika.

 

Samo neka kolega brki i dalje piše svoje osvte, draže mi je otkriti nekakav propušteni dijamant nego čitati 100 postova o Marvelu i DCu, a ljubitelj sam stripova.  I svjestan da sam prestar za takav tip filmova, ali potpuno razumijem da ima ljudi kojima su super zanimljivi, i to je ok, nismo svi isti. Zato neka svatko piše svoje, a čitaoci će birati što im je zanimljivo za čitati, a što nije.

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ovo što je Brki napisao stoji....

 

samo ona scena iz "Bilo jednom u na Divljem Zapadu", gdje C. Cardinale izlazi iz vlaka i  kamera obuhvaća taj cijeli grad u nastajanju, savršeno sinkronizirano s Morriconeovom glazbom, je nešto što DC/Marvel štanceri ne bi mogli osmisliti ni izrežirati za 1000 g. života...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 13:45 (Stric_Jura).
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Imam frenda kojemu film ako nije na IMDB top 250 ne valja i sve što ima ispod 7.0 je za njega smeće. Otkrili smo i medicinski naziv za takvu poteškoćeu tkz. IMDB sindrom 

I want to believe
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice