Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.778
|
čitano: 7.970.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Terrifier 2

Pogleda ovaj film pošto svi na netu pričaju o trojki koja je u kinima...žali bože vrimena,dosadan film koji nema nikakve radnje i jedino služi da vidiš novu scenu ubijanja na odvratne načine 4/10

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
Wayto XD kaže...

Pošto sa ode pročit pogleda sam Threads...pravi film katastrofe za civilizaciju u slučaju nuklarnog rata

ja se neckam cijelo vrijeme dal ga pogledat, vjerujem da je film odlican, ali nisam siguran dal zelim vidjet nesto tolko depresivno sudeci po komentarima tu i na imdbu. 

 

Definitivno nije lak film za pogledati, ali iskreno nije bas ni sada nesto tako tesko da neces spavati nocima. Bar meni nije bio, a mozda sam i odrvenio jer sam pogledao valjda sve od tog podzarna sto sam mogao naci.

 

Mene je puno vise razjebao jedan drugi odlican film slicne tematike, Grave of the Fireflies. To sam pogledao samo jednom i nemam namjeru nikad vise.

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
mar123 kaže...
Wayto XD kaže...

Pošto sa ode pročit pogleda sam Threads...pravi film katastrofe za civilizaciju u slučaju nuklarnog rata

ja se neckam cijelo vrijeme dal ga pogledat, vjerujem da je film odlican, ali nisam siguran dal zelim vidjet nesto tolko depresivno sudeci po komentarima tu i na imdbu. 

 

Definitivno nije lak film za pogledati, ali iskreno nije bas ni sada nesto tako tesko da neces spavati nocima. Bar meni nije bio, a mozda sam i odrvenio jer sam pogledao valjda sve od tog podzarna sto sam mogao naci.

 

Mene je puno vise razjebao jedan drugi odlican film slicne tematike, Grave of the Fireflies. To sam pogledao samo jednom i nemam namjeru nikad vise.

 

Slažem se. Dosta mučan film, a činjenica da je riječ o animiranom filmu daje još veću težinu. Možda je spoiler, ali jez animljivo je da se film ne bavi atomskim bombardiranjem već vatrenim bombardiranjem koje je više barbarsko nego atomsko bombardiranje (bolnije mislim).

I want to believe
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The substance

 

Uh, što reći pametno o ovome filmu?
Jedno je sigurno, tko god da ga odgleda do kraja, neće ostati ravnodušan!

Zanimljiva radnja filma, vrlo dobar zvuk i soundtrack (nekome se neće svidjeti), odlična maska!
Cjelokupni film obiluje golotinjom, ali ne na način kako to obično biva u filmovima, nego je ona totalno zanemariva, jer je sastavni dio cjelokupne priče.

Isto tako treba imati dobar želudac za pogledati ga, pogotovo na kraju kada "gnjusnote" eskaliraju u nezamislivo maštovite načine.
Taj kraj je u stvari jedino što mogu zamjeriti filmu, koji je u paketu s pričom logičan ali meni osobno se ne sviđa i mislim da bi se mogao napraviti drugačije i bolje.
Gledati na vlastitu odgovornost!


7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Alien Romulus,5.5/10
Sta se ja natjeram da pogledam..nezz sto je gore od toga sto su lagano otpicili u orbitu sa planete gdje bez dozvole se ne mozes maknut,napustena svemirska stanica koju su samo oni skuzili do blago retardiranog humaniodnog robota..a o hrpi Aliena da ne govorim..jedan je previse..a ovdje ih ima tona..zali Boze vremena!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ja sam ga pogledao jos jednom neki dan sad kad je dosao na steaming platforme i dojam mi je jos losiji nego kad sam ga u kinu nedavno pogledao (a i onda nije bilo nista specijalno).

Doslovno film kojeg jednom pogledas, bude ok i vjerovatno ga vise nikad ni ne pogledas.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
AmonZero kaže...
Ja sam ga pogledao jos jednom neki dan sad kad je dosao na steaming platforme i dojam mi je jos losiji nego kad sam ga u kinu nedavno pogledao (a i onda nije bilo nista specijalno).

Doslovno film kojeg jednom pogledas, bude ok i vjerovatno ga vise nikad ni ne pogledas.

 a ti ga pogledo dvaput u 2 mjeseca? hmmm

 

i ja sam ga pogledo, okej za izgubit vrijeme, al kao sto kolega gore kaze, boluje od klasicnih rupcaga, nelogicnosti i manjka logike. nakon ovog iso sam pogledat i covenant kojeg sam isto propustio, pa je tesko rec koji je gori od ova dva. mozda ipak covenant zbog kraja, jer ono vrijeda ljudsku inteligenciju. 

 

Jucer sam pogledo The substance, film sat i pol nije los, prica fino uvrnuta, naravno ocito da nisu isli na tehnicku stranu svega ovoga jer je isto sve puno rupa. zadnjih pola sata je shit show, neke scene su bas nepotrebno preodvratne pa sam uzeo mob i malo odvratio pogled. nije mi jasno zasto su to tako napravili, jer da su ga zavrsili "normalno" mozda bi film bio i u konkurenciji za oscare. prvih sat i pol bi ocjenio sa 8/10, a zadnjih pola sata sa 1/10. svejedno, preporucio bi gledanje samo zato jer je malo drukciji od sveg sta nam se servira danas. 

 

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Da, pogledao sam ga jos jednom jer sam htio vidjet ove scene iz svemira u normalnim uvijetima, a ne kao na ispranom cinestar platnu koji crnu boju prikaze kao sivu.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice