Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 749.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Anime

Frieren je fenomalan anime. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Anime

Bome je,cak sam radi znatiželje procita nekoliko stripova el me zanimalo što je dalje a to nikad skoro ne radim

15 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...
cvaja997 kaže...

Uhh, pocelo je. Prva epizoda Solo leveling animea. Animira studio A1, intro i outro song je ok, bit ce sezona u 2 djela, vjerojatno dva puta po 12 epizoda. Meni osobno je u skladu s ocekivanjima, srecom je ok. Mashle S2 je takoder prva epizoda. Jos vidim hrpu potencijalno dobrih, potpuno novih animea. Njusim dobru sezonu, s obzirom da je jesen bila ko sahara za mene.

Pogledao ove prve dvije epizode Solo leveling i full mi se svidja.

Scene brutalne. Sama radnja i kako svijet funkcionira jako cool.

Cini se da ce se ovo pratit iz tjedna u tjedan, al vidit cemo kak ce bit nakon malo vise epizoda.

Da se nadovezem na ovo.

Prosli tjedan zadnja epizoda prve sezone.

Zadnje dvije epizode fantasticne.

 

Animacija i glazba su na vrhunskoj razini.

Naravno nije mi vrag dao mira da cekam 2. sezonu koju su najavili i krenio sam odma citat Manhwa (korejska verzija mange).

Sto rec neg da sam stuko pola chaptera od svega releasano 

Meni je ovo pun pogodatk za moj ukus. Scene koje slijede u iducim sezonama (kontam da ce bit vise sezona zbog prijema prve) ce bit fantasticne.

Cak sam se iznenadio kad sam vidio da je ova verzija "mange" cak i colorana. Jednostavno art je fantastican, a ovima koji ce to animirat, sretno.

 

Od mene velika preporuka ak volite fantasy zanr.

 

Frieren: Beyond Journey's End isto zavrsila prva sezona i isto same pohvale za ovaj anime. 

Od fantasticnih combat scena, mene su prakticki najvise odusevile ove epizode gdje nema previse "mlacenja" nego vise dijaloga i price izmjedju likova za koje mislim da su vrhunski napisane.

 

Prijasnji vikendi su bili gledanje novih epizoda ova 2 anime-a. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 12:42 (AmonZero).
6 godina
offline
Anime

Epizode 4, 6 i 11 su meni brutalne. Pogotovo epizoda 6 sa onim soundtrackom. Animacija... A1, skidam kapu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Epizode 4, 6 i 11 su meni brutalne. Pogotovo epizoda 6 sa onim soundtrackom. Animacija... A1, skidam kapu. 

Ovo ? 

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
offline
Anime

E to. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice