Bonbon usluge

poruka: 435
|
čitano: 233.640
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Meni radi, android
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Pozdrav!
Dali još ima onaj veliki popust na bonbonu?
Znam da sam unazad 2 godine, zahvaljujući vama dobri ljudi koji pratite to, 5+ brojeva prebacio na bonbon (30gb, 5-6000 jedinica) za 70 kn / 9,xx eura sada mjesečno.
Mislim da je popust bio 40 kn (110 puna cijena). Dali postoji još taj popust i na što se pozvati?
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
4.8. Ponuda kombinacije
Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 7,30 EUR /55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 9,29 EUR / 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 13,27 EUR / 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Ako baš traže ovo im zaljepi u chat na FB.
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Hvala.
Meni ističe ovo kroz 2 mjeseca.
Dali ce komplicirati da moram prenijeti broj negdje drugdje pa nazad k njima ili će produžiti?
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Nekima daju odma,neke zezaju pa moraš prelazit amo tamo.
Budi uporan i dosadan,napravit će
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bonbon usluge

Jel ja mogu nekako prekinut tu posebnu kombinaciju/opciju? Imam jako velika kombinacija.
Nisam vise u Hr i ne treba mi. Pisao sam im na facebook, ali nisu odgovorili. Pa da pitam ovdje prije nego nastavim njih komunicirat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.7.2023 10:20 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Mozes, javi im se na whatsapp i preko njega prekini kombinaciju +385 97 777 0077
14 godina
neaktivan
offline
Bonbon usluge

Moze li se aktivirati taj poseban popust na tarifu par mjeseci nakon prelaska na pretplatu? Ili je samo za nove pretplatnike?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
x360gamer kaže...
Hvala.
Meni ističe ovo kroz 2 mjeseca.
Dali ce komplicirati da moram prenijeti broj negdje drugdje pa nazad k njima ili će produžiti?

 Mislim da moraš barem 3 mjeseci biti u drugoj mreži, prije se ne možeš prebaciti nazad.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
cro_scouser kaže...
x360gamer kaže...
Hvala.
Meni ističe ovo kroz 2 mjeseca.
Dali ce komplicirati da moram prenijeti broj negdje drugdje pa nazad k njima ili će produžiti?

 Mislim da moraš barem 3 mjeseci biti u drugoj mreži, prije se ne možeš prebaciti nazad.

 To je bilo nekad. Ne uspijevam pronaći podatak koliko bi netko morao biti na drugoj mreži, prije no što se opet vrati na prvu.

11 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Ja sam početkom prošle godine radio prijelaz s bonbon na telemach, nakon nezadovoljstva sam se htio vratiti u bonbon no moralo je proći 3 mjeseca!

3 godine
offline
Bonbon usluge

da li je tjedni flat od ponedjeljka do nedjelje (ako se aktivira u srijedu vrijedi samo 5 dana?) ili 7 dana od trenutka aktivacije?

 

zbog;

"

uzmi Tjedni flat na 50% popusta i umjesto dosadašnjih 9,29 EUR / 70 kn plati svega 4,65 EUR / 35,04 kn za neograničeno surfanje od ponedjeljka do nedjelje.

Promotivna ponuda vrijedi do 31.8.2023.

"

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2023 14:37 (Petar hw).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bonbon usluge

ekipa

stara mi ima problem na bonbonu. Naime vec 2. mj joj dolazi ogroman racun, tipa 500-600 kn, a njena pretplata je malo manje od 100. Navodno da ona odraduje neke "fantomske" pozive...ona tvrdi da niti ne dira mobitel. Ispisom je uspostavljeno da radi pozive u 1-2 ujutro, kad ona spava.

Jos cudnih stvari sta se događa je, ljudi je zovu da imaju propusten poziv od nje "maloprije", doslovno mobitel nije ni dirala.

 

Operater kaže " to "spam" pozivi, vidit cemo sta mozemo ucinit"

ima li itko slicnih problema, koje je rjesenje za ovako nesto?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Tvpronlem kaže...

ekipa

stara mi ima problem na bonbonu. Naime vec 2. mj joj dolazi ogroman racun, tipa 500-600 kn, a njena pretplata je malo manje od 100. Navodno da ona odraduje neke "fantomske" pozive...ona tvrdi da niti ne dira mobitel. Ispisom je uspostavljeno da radi pozive u 1-2 ujutro, kad ona spava.

Jos cudnih stvari sta se događa je, ljudi je zovu da imaju propusten poziv od nje "maloprije", doslovno mobitel nije ni dirala.

 

Operater kaže " to "spam" pozivi, vidit cemo sta mozemo ucinit"

ima li itko slicnih problema, koje je rjesenje za ovako nesto?

 

Moguće da ima virus na mobu koji sam uspostavlja takve pozive

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge

neki savjet kako ga maknut?

3 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Tvpronlem kaže...

neki savjet kako ga maknut?

 

Prvo to treba utvrditi... nakon toga vidjeti kako maknuti, nemam iskustva sa uklanjanjem virusa iz mobova.

 

Probati SIM karticu u drugom mobu i vidjeti hoće li biti takvih poziva koji dignu račun u nebesa.

 

 

Ako ih nema, onda je jasno da je neki virus u pitanju i tu je dalje zeznuto dal će se ići na pokušaj detekcije i uklanjanja virusa ili "pregaziti" cijeli mob i sve od nule instalirati na tom mobu

 

 

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Neka sumnjiva aplikacija ima pristup telefonu, pa u pozadini radi telefonske pozive i nabija račun.

 

Odi u postavke aplikacija i pogledaj ima li kakvu sumnjivu instaliranu. Također provjeri koje aplikacije imaju pristup telefonu.

13 mjeseci
protjeran
offline
Bonbon usluge

Koja tišina...

 

Kaj niste dobili poruku da cijene 28.9. idu gore?

 

https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu

 

 

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Bonbon usluge

A da, 1.9 eura i dobijem 5gb koje neću potrošiti :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
.
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge
NetkoNegdje kaže...

Koja tišina...

 

Kaj niste dobili poruku da cijene 28.9. idu gore?

 

https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu

 

 

 Samo da potvrdim, točno je to, cijene idu gore kao i količine neta, poziva itd. Praćenje stope inflacije i kreću par dana prije nego li HT to odradi, ista je stopa koliko sam polovio.

 

Napomena: kao HT zaposlenik dobivamo povremeno info kad je neko poskupljenje na sestrinkoj mreži, danas smo dobili taj info i da nisam ovo vidio podijelio bih s vama službeni link

 

https://idzan.eu
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
FiTop kaže...

A da, 1.9 eura i dobijem 5gb koje neću potrošiti :D 

I nemogućnost da se minute, SMS-ovi i podaci izvan paketa računaju po cijeni kao u paketu. Od 28.9. toga više neće biti.

13 godina
offline
Bonbon usluge

Nije kriminal kada operater da više i naplati više. Kriminal je kada poskupi, a tarifa se ne mijenja. To ne smatram fer praksom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Ne nalazim nigdje info dali ce i ovo poskupiti?

 

Zastekao net i sad se post objavio tri puta...

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2023 23:46 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...

Nije kriminal kada operater da više i naplati više. Kriminal je kada poskupi, a tarifa se ne mijenja. To ne smatram fer praksom.

Prošli put su dali 10GB više (dignuli s 20 na 30GB) iz čistog mira i nisu mijenjali cijenu. Sada u srednjoj pretplatničkoj tarifi za 70 kuna s popustom koju ima dosta ljudi daju 5GB više i dižu cijenu 1,9 EUR-a i to opravdavaju osluškivanjem potreba korisnika. :-D

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Ajde, ajde, A1 je poskupio treći ili četvrti put ove godine. Ovo jedno poskupljenje Bonbona nije doslovno ništa naspram toga.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...

Ajde, ajde, A1 je poskupio treći ili četvrti put ove godine. Ovo jedno poskupljenje Bonbona nije doslovno ništa naspram toga.

Tako je. Jer korisnici žele više cijene, pa ih se sluša. :-D Bonbonu je to doslovno uvijek opravdanje za poskupljenje. Dajemo više ali i naplatimo više.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 9:00 (NetkoNegdje).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...

Ne nalazim nigdje info dali ce i ovo poskupiti?

 

Zastekao net i sad se post objavio tri puta...

Piše.

 

Ako trenutno imam aktivne promocije/promo ponude na svom bonbon broju, ostaju li mi i nakon 28.09.?

Ostaju onoliko dugo koliko je njihovo vrijeme trajanja koje si inicijalno dogovorio, tako da nemaš brige.

16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...

Ne nalazim nigdje info dali ce i ovo poskupiti?

 

Zastekao net i sad se post objavio tri puta...

 Da, poskupit će. Ta promocija se odnosi na bonus od 40kn na tarifu kroz 2 godine. Znači i dalje ćeš imati popust od 40kn, tj 5,31€, samo će se sada to primjeniti na nove cijene minus popust.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ali taj cjenik i dalje nisu mjenjali, ovo sve ostalo su azurirali ali to ne..
Znaci sad ako se uzme po staroj cijeni, ona vrijedi 2 godine ili?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice