Porsche vs Bmw

poruka: 6
|
čitano: 1.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Porsche vs Bmw

Sta mislite koji je automobil bolje kupiti? 

Porsche Cayenne 957 3.0D iz 2008 godine ili BMW X5 E70 3.0D takodje 2008

Auto uvozim tako da necu imati priliku da probam oba.

Znaci interesuje me koji ima vise prostora, udobnost...

13 godina
neaktivan
offline
Porsche vs Bmw

pas te je*o ja se mislim izmedju peglice i stojadina, a kralj se misli izmedju bmw-a i porschea

brate sto god da uzmes bit ce pi*ki...

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
offline
Porsche vs Bmw

ako si 99' godište nemoj niti jedan niti drugi, prvo položi, pa si kupi jedan kvalitetan Fiat Punto i na njemu nauči vozitt, a onda za jedno 10 godina razmišljaj o BMW-u

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2016 22:16 (Balvan8).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Porsche vs Bmw
Balvan8 kaže...

ako si 99' godište nemoj niti jedan niti drugi, prvo položi, pa si kupi jedan kvalitetan Fiat Punto i na njemu nauči vozitt, a onda za jedno 10 godina razmišljaj o BMW-u

 

 Naravno da ne kupujem ja auto, nego moj otac. 

 

14 godina
offline
Re: Porsche vs Bmw
s00pcan kaže...
Balvan8 kaže...

ako si 99' godište nemoj niti jedan niti drugi, prvo položi, pa si kupi jedan kvalitetan Fiat Punto i na njemu nauči vozitt, a onda za jedno 10 godina razmišljaj o BMW-u

 

 Naravno da ne kupujem ja auto, nego moj otac. 

 

 Onda trebamo razgovarat s tatom.

 

Ja bi uzeo BMW-a

13 godina
offline
Re: Porsche vs Bmw
s00pcan kaže...

Sta mislite koji je automobil bolje kupiti? 

Porsche Cayenne 957 3.0D iz 2008 godine ili BMW X5 E70 3.0D takodje 2008

Auto uvozim tako da necu imati priliku da probam oba.

Znaci interesuje me koji ima vise prostora, udobnost...

U principu, ako se nečega ježim, onda su to diesel motori, ipak sam ja za "kerosine" u žilama 

 

Ali, ako je u pitanju BMW vs PORSCHE, onda je definitivno stvar riješena, obzirom ne postoji puno tako velikih "grijehova" kao diesel motor u PORSCHE-u, tako da "nazivno" glasam za BMW! 

Ali, ja bih se ipak zanimao preko nekoliko detalja!!!! 

Kao prvo, kolika je ukupna kilometraža na satu, dali odgovara sa servisnom knjižicom, koliko je i gdje bio servisiran, jeli bilo kakvih unfala, gdje je bio preko zime, odnosno jeli bio garažiran?!?! 

Još bi me zanimalo jako jako, jeli uzet sa osnovnom opremom ili je imao, odnosno ima dodatne opreme na sebi, meni bi to nešto ipak značilo, i neku možda nazivno višu cijenu bih smatrao opravdanom, koje je boje, dali je boja prva, originalna, ima li euro kuku, makar to nije neki uvijet, bilo bi bolje da je nema nikako!!!!! 

 

Vrlo zadnje, ali isto bi me zanimalo, tko je bio prvi vlasnik, da deda ne prodaje slučajno unukov auto, gdje se je unuk učio voziti po seoskim brdskim putevima slučajno?!?! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 13:28 (ATJLučko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice