Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.371
|
čitano: 13.544.614
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Postao official timekeeper za mx,atv super moto i ostale sportove na 2 kotaca. Cijeli vikend sam u austriji. Morat cu uzet neki jaci quad ;)

 pod timekeeper mislis mjeritelj vremena ili sta?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

 X16 serija? Kolko km i je vlasnik neki luđak? 

Ma sliku sam našao na netu pa me podsjetila na isti taj slučaj tog opelovog 1.6 benza kojeg sam uživo vidio. Tako da ne znam točno km ni vlasnika, znam samo da je imala plin i da je probila brtva, pa sad tko zna zbog čega točno. Ali nije ni čudno s obzirom kako većina tih malih benzova ima zbijene cilindre.

Will this run on my 486?
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
Lord_Marko kaže...
Postao official timekeeper za mx,atv super moto i ostale sportove na 2 kotaca. Cijeli vikend sam u austriji. Morat cu uzet neki jaci quad ;)

 pod timekeeper mislis mjeritelj vremena ili sta?

 Da da

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kolega MV :P

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

prvi kojeg sam u živo ulovio.. slikano na rabu.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja oba vidam skoro svaki dan.

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

prvi kojeg sam u živo ulovio.. slikano na rabu.

da, tesko je vidjet Preludicu na cestama :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

da, tesko je vidjet Preludicu na cestama :p

 To sarkazam ili?

Ja u Zg-u nisam već dva tjedna vidio ni jednu na cesti, mislim znam ih par napamet, jedna siva je stalno parkirana kod doma sportova, al rijetko tam prođem, a vozeći se random po gradu, šanse da ćeš ju vidjet je ko da nađeš 100Kn na cesti...

 

Dovoljno je pogledat njuškalo i vidjet da se samo 24 prijmerka trenutno prodaju u cijeloj Hrvatskoj...

 

Nevezano za preludu, općenito su ti coupei dost rijetki na cestama, rijetko se vidi po cesti fiata coupe, alfe gtv, hyundai coupe, toyota celica, audi tt, renault laguna coupe...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bas jucer vidio crvenog protutnjio pored, fora zvuk ima, mada ga nije preko 4000 5000 sigurno

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
macgyver 53 kaže...

Jel zna netko kako složit da prednji žmigavci stalno tinjaju kao na americkoj verziji Omege i inace na svim njihovim autima?

Spojis paralelno s pozicijama step down converter i spojis njegove izlaze na zmigavce, nakon toga samo nastelas napon kolko da svjetli i to je to.

Samo neznam kolko je to legalno kod nas...

 

EDIT:

Neznam dal converteri vec imaju integriranu neku zastitu, za svaki slucaj stavis jos jednu diodu na + koja pusta struju samo u smjeru zarulje(kako ne bi 12V kad ukljucis zmigavce spalilo converter)

 Evo nasao sam module za to na njuškalu, a gle dosta toga kod nas nije legalno pa nikom nista http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/moduli-poziciju-zmigavcima-oglas-4592906

 

Sto se tice coupea bas sam burazu nedavno predlozio da kupi Accordicu coupe :)

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...
CroNk3r kaže...
macgyver 53 kaže...

Jel zna netko kako složit da prednji žmigavci stalno tinjaju kao na americkoj verziji Omege i inace na svim njihovim autima?

Spojis paralelno s pozicijama step down converter i spojis njegove izlaze na zmigavce, nakon toga samo nastelas napon kolko da svjetli i to je to.

Samo neznam kolko je to legalno kod nas...

 

EDIT:

Neznam dal converteri vec imaju integriranu neku zastitu, za svaki slucaj stavis jos jednu diodu na + koja pusta struju samo u smjeru zarulje(kako ne bi 12V kad ukljucis zmigavce spalilo converter)

 Evo nasao sam module za to na njuškalu, a gle dosta toga kod nas nije legalno pa nikom nista http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/moduli-poziciju-zmigavcima-oglas-4592906

 

Sto se tice coupea bas sam burazu nedavno predlozio da kupi Accordicu coupe :)

 Samo kad na tehnicki ides ugasi jer ne dozvoljavaju to tamo. A za policajce kako na kojeg naletis. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

malo drugacije je ovo nego sam ja mislio.

Prema mome bi to radilo na nacin da cim upalis svjetla zmigavci bi svjetlili na nekih 10-20%(lagano tinjali)

I onda bi se mjenjala jacina s 20% na 100% i opet nazad kako bi originalni sistem pustao 12V.(14)

znaci na zmigavcu bi stalno bio napon od nekih 5-10 volta, ovisi kako se podesi(ovisi o karakteristikama zarulje).

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kada bi isao na tehnicki ugasio bi ih a na cesti nebi trebalo biti problema, vidio sam dosta auta na koje su ljudi ugradili istu stvar. CroNk3r ja mislim da ovo radi na istom principu kao sto si ti predlozio samo nisam siguran jel se pale dok se da kontakt u autu ili tek kada se upali pozicija.

 

Kako vam se cini ova Hondica? http://www.njuskalo.hr/auti/honda-accord-coupe-2.0-ex-brc-plin-oglas-19559132

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni se cini da je ova elektronika na principu da odredis max svjetlinu i onda se gase zaruljice, ali mozda se i varam(takav dojam sam dobio s videa na oglasu)

 

Sta se tice honde, temeljeno na slikama, gumama i svjecicama mislim da covjek nije stedio i da bi mogla biti ok, a s druge strane nije upisao kilometrazu...

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Na ebayu su moduli 50kn jeftiniji pa cu od tamo i narucit ( sigurno ih i on naruci pa prodaje na njuskalu ), a Hondu cemo pogledat kad prodamo Lagunu i ako se do tad ne proda.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 

prekrasna, ali ipak više preferiram preludu  ali mislim da bi se isplatilo pogledati.

 

CroNk3r kaže...

Sta se tice honde, temeljeno na slikama, gumama i svjecicama mislim da covjek nije stedio i da bi mogla biti ok, a s druge strane nije upisao kilometrazu...

 

to je SOHC none-vtec motor sličan mome. ako mirno radi i ne dimi bude trajao bez obzira na kilometražu. u vezi ostaloga si u pravu, dobre gume daje uz auto, +plin pa bi mogao opravdati cijenu.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

 da je nac V6 verziju imao bi baby NSX sa prednjim pogonom :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
macgyver 53 kaže...

 da je nac V6 verziju imao bi baby NSX sa prednjim pogonom :)

I tankao 2 puta tjedno 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

 Nije type-r

 

Ima jedan accord koji je pravi raritet na našim cestama, ne znam koji je vrag lik išao motor swapat, al uz doplatu ide i 2.2 v-tec

LINK

 

Lik same raritete ima doma,

Lexus ls 400

Mazda mx-5

Nissan 200sx

LINK

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Nije type-r

 

Ima jedan accord koji je pravi raritet na našim cestama, ne znam koji je vrag lik išao motor swapat, al uz doplatu ide i 2.2 v-tec

LINK

 

Lik same raritete ima doma,

Lexus ls 400

Mazda mx-5

Nissan 200sx

LINK

 I jos iza kod 200sx se vidi skyline 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
macgyver 53 kaže...

 

 Nije type-r

 

Ima jedan accord koji je pravi raritet na našim cestama, ne znam koji je vrag lik išao motor swapat, al uz doplatu ide i 2.2 v-tec

LINK

 

Lik same raritete ima doma,

Lexus ls 400

Mazda mx-5

Nissan 200sx

LINK

 Ma taj tip zivi zivot, proslo mu je gro 200sx i sr20 kroz ruke + ostale stvari, ima i youtube kanal s dvadesetak videa

 

 

 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Po voznji vidim da ga nece dugo zivit.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prelude je isto odlicna ali tesko ju je naci u dobrom stanju, jednino ako se nine odluci za prodaju svoje mozda i kupimo  ovu Accord type R sam isto predlozio ali ne vjerujem da je u nekom bajnom stanju dok je swapan originalni motor.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Prelude je isto odlicna ali tesko ju je naci u dobrom stanju, jednino ako se nine odluci za prodaju svoje mozda i kupimo  ovu Accord type R sam isto predlozio ali ne vjerujem da je u nekom bajnom stanju dok je swapan originalni motor.

 

pa možda se i odlučim utopiti ju ... odluka će pasti za mjesec-dva 

a za ATR-a, ne mora značiti da je u lošem stanju, H22a7 su raritetni i traženi motori i više ih se isplati zasebno prodati nego u kompletu. njuškam ja često ATR-ove pa znam da ih je dosta sa swappanim motorom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo je fakat lijepi primjerak Prelude...

Samo skinut straznji spojler...

 

Bas je prekrasna. Taman upicanjena :)

Truth in engineering.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

Samo skinut straznji spojler...

 

Bas je prekrasna. Taman upicanjena :)

 

odlična.. te felge od civica type-r joj odlično stoje  i jbg, zabijena je u pod za razliku od moje koze 

BTW spojler je serijski, ali i meni je ljepše bez.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Jose Ignacio Lopez Sistem

9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Može li pojašnjenje ovog tekstića?

 

Zašto je općenito BMW 1 ilegalan u Americi? Ili sam krivo kontekst skužio..

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Može li pojašnjenje ovog tekstića?

 

Zašto je općenito BMW 1 ilegalan u Americi? Ili sam krivo kontekst skužio..

 

 

 Gle di je volan na slici

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice