Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.272.491
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

jeeez koja odvratnost..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pa slicno kao i facelift CHR: straznji kraj ima umjesto spoilera - obrvu, a prednji su podigli maglenke da izgledaju kao obrazi Pikatchua.
Jedini grill su napravili da vise lici na zadnju generaciju Toyota, a ne na prethodnu generaciju RAV4.

Osobno ga nikad nebi kupio jer mi je facelift preruzan. Al da su smanjili buku u kabini, to svakako.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zna li netko postupak i cijenu uvoza automobila iz BiH ( ili srodne ne-EU zemlje). Recimo da se radi o meni.
Imam svoj automobil registriran na BiH tablicama i sada sam dobio državljanstvo RH ( živim 10ak godina u RH), i želim auto prebaciti na hrvatske tablice. Koji je postupak, cijena itd.
Pozdrav!
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

moraš platiti pdv, carinu itd. na vrijednost automobila. mislim da ti se više isplati prodati auto u bosni i kupiti isti u hr., ili još bolje EU.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hvala na info. Tako sam i mislio.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ako imas prebivaliste ili boraviste u BiH, mozes ga voziti s njihovim tablicama,

dok se ne raspadne.

 

Jedino moras imati HR vozacku, po zakonu ako si u zemlji EU-a, moras dati "prepisati"

vozacku u roku od 2 godine.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ode golfic kod starog vlasnika.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Odustao od restauracije? Sta je sa onim 1.6TD?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 13:24 (ivanzu).
6 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kupio sam novi auto radio pionerov sve radi odlicno samo kad namjestim postavke stanica i usba kad ugasim auto i ponovo upalim vrate se postavke na default

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zamjeni crvenu i zutu zicu na ISO konektoru od radija. Zuta ti je stalna struja s akumulatora koja sluzi i za memoriju, a crvena je signal s brave da se upali radio na kljuc.

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Arci5 kaže...

Kupio sam novi auto radio pionerov sve radi odlicno samo kad namjestim postavke stanica i usba kad ugasim auto i ponovo upalim vrate se postavke na default

 

pin za stalni napon ti nije spojen ili su naponski pinovi obrnuti..

slika, a4 i a7 pinovi..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Odustao od restauracije? Sta je sa onim 1.6TD?

 Crveni je 1.6TD, slaze se jos, malo fali.

Plavi je otisao kod starog vlasnika na lakiranje. Idemo na LP5U Briliant blue metalic 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...
Zna li netko postupak i cijenu uvoza automobila iz BiH ( ili srodne ne-EU zemlje). Recimo da se radi o meni.
Imam svoj automobil registriran na BiH tablicama i sada sam dobio državljanstvo RH ( živim 10ak godina u RH), i želim auto prebaciti na hrvatske tablice. Koji je postupak, cijena itd.
Pozdrav!

 Jel ga nebi mogao registirat na one tablice sa zelenim slovima za vozila stranaca kojima je odobren privremeni ili stalni boravak? Probaj se raspitat.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

 Jel ga nebi mogao registirat na one tablice sa zelenim slovima za vozila stranaca kojima je odobren privremeni ili stalni boravak? Probaj se raspitat.

 To nisu tablice za njih, već one označavaju privremenu registraciju vozila, tj. kraća registracija od godinu dana koliko je klasična i može ih imati bilo tko.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

 To nisu tablice za njih, već one označavaju privremenu registraciju vozila, tj. kraća registracija od godinu dana koliko je klasična i može ih imati bilo tko.

 

"Osim za same diplomate, Republika Hrvatska ima i registarske oznake za vozila stranaca kojima je odobren privremeni ili stalni boravak te privremeno registrirana vozila. Njihova vozila je također vrlo lako prepoznati jer izgledaju kao standardne oznake, ali slova i brojevi su otisnuti u zelenoj boji."

 

 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Naglasak na privremeno registrirana vozila. Ja ih znam često viđati a ne voze ih ljudi koji ovdje privremeno borave već normalno žive. Ali opet ne znači da sam u pravu, sve je moguće.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Posto sam kupio auto sa radiom tim pioneerovim dal se moze uzet van player bez onih alata sto se guraju unutra dq bi se skinuo player?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Na kojem golfu si ono stavljao cijevi od klime u izolaciju?

Ako se dobro sjećam, puno bolje hladi, skoro da možeš sladoled na moru prodavat iz golfa (ko hladnjača)

 

Zašto to tvornica ne izolira ni na jednom autu?

 

 

EDIT:

 

Auto_top_nl onaj sa fensi rukavicama kaj pici po autoputu i misha kaj dela kod rimca se vozaju po Nurburgring-u:

 

BTW:
Jesam ja jedini koji primjećuje da ne nose kacige za vrijeme utrke, ako se ne varam, kaciga je obavezna na ringu?, tj obavezna je na bilo kojoj stazi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 10:57 (1BIT).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ovo je samo "touristenfahrten" nije utrka stoga ni kaciga nije obavezna.

Bolje je razmišljati o ringu (dok je otvoren za javnost) kao jednosmjernoj autocesti nego o stazi, nema prestizanja sa desne strane,zabranjeno je namjerno preupravljanje, nije dozvoljeno mjerenje kruga i pokušavanje što brže odvesti krug i dovođenje u opasnost sebe i druge (iako to dosta ljudi radi pa i Misha).

Zanimljivo je to ima restorana i hotela unutar staze. Tako da možeš odvest pola kruga, nešto pojest ili odspavat i onda nastavit sa ostatkom kruga.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Fake_Alert kaže...

 Na kojem golfu si ono stavljao cijevi od klime u izolaciju?

Ako se dobro sjećam, puno bolje hladi, skoro da možeš sladoled na moru prodavat iz golfa (ko hladnjača)

 

Zašto to tvornica ne izolira ni na jednom autu?

 

 

EDIT:

 

Auto_top_nl onaj sa fensi rukavicama kaj pici po autoputu i misha kaj dela kod rimca se vozaju po Nurburgring-u:

 

BTW:
Jesam ja jedini koji primjećuje da ne nose kacige za vrijeme utrke, ako se ne varam, kaciga je obavezna na ringu?, tj obavezna je na bilo kojoj stazi...

 Na plavom golfu.

Neznam zasto ne izoliraju. Štednja?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje kupiti zvucnu izolaciju odnosno "tapicirung" za haubu? Stakori su mi razbucali i pojeli sve,

sama spuzva izlijece ispod haube - sva sreca provjerim svaki put kad sam na selu, da se ne zavuce

mica maca, jer macici se znaju igrati i zavuci pod haubu.

 

Toyota C-HR

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U ovlastenom ali ce te oderati fino. 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ili naći netko tko prodaje razbijenog po dijelovima (samo ti je bitno da nije frontalni sudar) pa vidiš dali je manje uništen nego tvoj.

I odmah kupi sprej protiv glodavaca ili osvježivač za wc školjku i objesiš negdje oko motora.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 17:00 (ZooZ).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A vidim da se prodaje za 50-60€ novo, al trenutno nema nigdje za kupiti, a ovlasteni naravno trazi

da i oni ugrade - ugradnja 100€, za 5min posla i 10 plasticnih kopci - no thanks.

 

Naspricat cu kad kupim novi, sad nema smisla, jer im je ocito spuzva fina. Bolje da jedu spuzvu nego nesto drugo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

skinuti i uzivati u zvuku

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

skinuti i uzivati u zvuku

 

uživati u zvuku mlinca za kavu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
@Čitatelj ... Ako hoces bas dampirat prvo bitumen ljepenke. I preko moze spuzva, najjefitnija solucija je samopjepljiva spuzva za oblaganje ventilacija ja sam je u petrokovu uzeo... E sad ja sam to radio prije 5-6 godina tako sa neznam jel izaslo sta novo da je bolje a povoljno...
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pozdrav ljudi. Zanima me kakva iskustva imate sa Kia pro Ceed 2011godiste?Koliko bi me trebao izaci prijepis i porez?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Endymon kaže...
Pozdrav ljudi. Zanima me kakva iskustva imate sa Kia pro Ceed 2011godiste?Koliko bi me trebao izaci prijepis i porez?

 Strpi se još godinu da izbjegneš onaj porez na auto do 10 godina starosti 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hahah... Iskreno, hitno mi je potreban auto.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice