Najbrži mp4 to avi converter

poruka: 7
|
čitano: 9.426
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Najbrži mp4 to avi converter

 Koji je najbrži mp4 to avi converter?

Već koristim any video converter umtimate, ali je spor.

Skinem film u mp4 formatu, i želim ga prebaciti u avi da mogu gledat na dvd playeru.

 

U koji format je najbrže kovertirati mp4 format, da mi ga dvd player očita sa USB sticka?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 15:59 (osvit).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najbrži mp4 to avi converter

ja koristim ovaj Format Factory, nije bas nesto brz ali za bolji ne znam.

Format Factory - Free media file format converter

15 godina
online
Re: Najbrži mp4 to avi converter

- brzina ovisi o snazi HWa (i formatu koji je zahtijevniji..). Noviji soft ugl koristi GPU i to je vrlo brzo. Npr Fremake i sl. razlike u brzini nebi smjele postojati osim ako je razlika u postavkama ili neoptimiziranosti/nekorištenje HWa. HW+codec+konverter koji to zna koristiti.

- player čita ono što podržava, konverter može ugl sve, tad prema playeru odabereš format.

- sa USB flash diska, ovisi npr dali podržava NTFS/FAT32/ext.. time i veličina filea koja može biti ograničena npr 1-2GB (4 kao granica za fat), to je stvar licenci i opet playera, pa prema njemu formatiraš FS kao i moguće cjepkanje (npr PVR uobičajeno rad 1 ili 2GB fileove koje playa automatski).

- u koji format je najbrže i da ga player očita.. to su teh. podaci playera koje moraš znati ili isprobati pa otkriti (ili google). npr možda podržava mp4, možda divx, mpg2.. odgovore na ta dva pitanja nećeš nači na forumu, nego ih ti moraš znati ili dati potrebne podatke za player.

-generalno, viša kvaliteta = više vremena za kodiranje, format (codec i postavke) nema smisla uspoređivati brzinski dok ne znaš što je OK za player.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Najbrži mp4 to avi converter

Želio bih promijeniti format filma mp4 u avi, ima li neki program s kojim bih to brzo promijenio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Najbrži mp4 to avi converter

Probaj sa Handbrakeom:

https://handbrake.fr/

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Najbrži mp4 to avi converter

Iz mog iskustva najbrži je Movavi kad koristiš kombiniranu CPU/GPU konverziju,ali nije free. Vidim da imaš gtx 1050 pa traži konvertere koji podržavaju NVENC odnosno CUDA. Free konverter koji podržava nvenc i cpu istovremeno je freemake. Kažeš prebacio bi u avi, ali avi može biti i nekompresirani i kompresiran sa raznim codecima, pretpostavljam da ti trebaš divx avi.

edit: sad vidim da gtx1050 ne podržava CUDA, tek od 1060 naviše, ali podržava NVENC

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 21:18 (dastefan).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Najbrži mp4 to avi converter

Ako koristiš pingvina, ffmpeg

 

EDIT: Evo tek sad vidim da nisi na pingvinu

Trust nobody, become the best !
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 22:12 (Mr.ddevil).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice