DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru

poruka: 6
|
čitano: 1.358
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru
pitanje

imam film koji ide na 2 DL-a sa dvdshrinkom sam sa opcijom reauthor main movie sa oba DL-a shrinkao da stane na jedan DVD+R DL pa sad ima title 1 i 2 bez menija samo filmovi i kad ga sprzim na kompu mi radi a na dvdplayeru nece( kaze cannot play this disc). na stranici od sony-ja sam provjerio i podrzava DVD+R DL ima netko ideju??? sa dvdshrinkom sam i napravio image a zatim ga sprzio nerom(burn image to disc) uspjesno

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru

Nekoliko pitanja i ideja:

 

1. S kojom brzinom si snimio medij? Iz osobnog iskustva, preporučljivo je DL medije snimati malom brzinom (2,4 x).

2. Jesi li na tom DVD playeru već prije probao pogledati neki drugi DVD+R DL medij? Možda je player malo "zeznutiji" po pitanju vrste medija (pritom mislim na proizvođača medija).

 

KaeR
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru
autorov komentar

proizvodjac je imation, przio sam na 2.4x od dual layera sam do sad gledao jedino orginale iz videoteke

16 godina
offline
DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru
prihvaćeno rješenje

Nažalost,većina linijskih playera ne radi sa DL medijima. Ja sam ih probao dosta u proteklih par godina i DL je radio samo na jednom (300 kn Osmijeh) i na mom sadašnjem Pioneeru koji je model iz 2008.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru
autorov komentar

a nista onda sprzit cu na 2 obicna, hvala na pomoci. steta para sto sam potrosio. mogao sam kupit 50 obicnih

15 godina
offline
RE: DVD+R DL nece da radi na sony-jevom playeru

Prije nego što definitivno odustaneš, probaj snimiti na jedan Verbatimov medij - koristi drukčiji tip podloge nego Imation.

Meni su se pokazali boljima...

Još jedna ideja - probaj promijeniti "book type" postavke - možda i to pomogne (neki playeri različito se ponašaju ovisno o tome piše li DVD+R ili DVD-ROM). Te postavke imaš u programu kojim snimaš (npr. Nero automatski stavlja na "DVD-ROM", u ImgBurn-u (freeware) možeš birati)

KaeR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice