DVD subtitles???

poruka: 11
|
čitano: 7.960
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DVD subtitles???

Ne znam da li sam otvorio temu na pravom mjestu.

Evo ovako skinuo sam s neta DVD film american gangster, tocan naziv toga DVD-a je "American.Gangster.EE.2007.UNRATED.PAL.NORDIC.DVDR-AFTERMATH" ustvari to je nebitno. Mene zanima pošto to nikad nisam radio ni pokusavo da li mogu učitati titlove koje sam skinuo s neta. Na tom DVD-u nema hrv. titlova, nažalost  i sad sam skinuo  s neta neke kao za full  DVD, pa me zanima kako da ih ucitam u film. Ja sam probo neke stvari ali nije mi uspijelo pa eto pitam vas. Ovo mi je prvi put da ovo radim i da sam se susreo s tim. Dobro bi mi dosao neki tutorijal.

 

Molim vas za sto bržu pomoć.

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD subtitles???

Idi na www.divx-titlovi.com i tamo nađi taj titl od tog filma american gangster. Imaš ga tamo jer sam ga ja skinuo sebi i sad recimo ako imaš bs player samo nađeš u opcijama učitaj titl i to je sva priča.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD subtitles???

Bio sam tamo i skinuo sam titlove ali kad ucitam sa bs playerom upali mi se neki drugi titlovi koji su na DVD-u npr. meni mađarski. Zar je nas jezik tako težak za prevest? Stave neke arapske i šta ti ja znam, a našeg nigdje.

I da li se moze napraviti da te titlove stavim zajedno na DVD sa filmom i da mogu gledati na svom kucnom kinu?

16 godina
neaktivan
offline
DVD subtitles???

Pretpostavljam da ti je to tako jer si skinuo neki dvd koji ima učitan titl , moja preporuka ako možeš ako imaš mogućnost pošto neznam koji imaš paket i šta koristiš od providera, da ponovno skineš taj film od axxo-a ako postoji, jer mi je sumljiv nekako ovaj dvd rip koji si skinuo, sad neznam dali axxo ima taj film al probaj naći neko ime. Ja sam ga skinuo sa nekog japanskog site-a Haru.tv (pogledaj si) koji je imao i hollywood movie, ali više se tamo nemože nažalost skidati, jer su ih valda provalili ,pa su to morali zatvorit. Tako da neznam točno koji divix možeš tražit jedino neko ime.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD subtitles???

skini gom player, evo linka http://www.gomlab.com/eng/, instaliraj, pokreni ga, stisni ctrl + o, odaberi folder di je film, otvori film, zatim stisni alt + e, odaberi skinute titlove, i sada ono što je bitno... ako titlovi štimaju, onda je super, ali ako kasne ili rane, stisni f7 i odi na subtitles ili jednostavno, ne stisni taj f7 i odi stiskati zarez , ili točku . na tipkovnici, titlovi se pomiču nazad naprijed, pustiš kako ti odgovara... ako želiš da napraviš da ti titlovi savršeno odogvaraju bez ikakvog pomicanja u gom playeru, postoji program koji se zove SubtitleEdit, upiši to u google i skini, tamo se titlovi jako dobro namjeste jednom za svagda... treba naštimati početni titl koji program ponudi sa glasom, i završni titl koji program ponudi isto sa glasom, nakon toga se sve automatski uskladi.

 

za gledati preko dvd-a, tj. kućno kino, situacija je malo složenija, mislim da će ti koristiti program avi2dvd, ako ćeš sve prebaciavati u dvd format zajedno sa titlovima, nisam isprobao, ali eto...

 

što se tiče obrade divxa, titlova, menija i tih stvari, ima se masa programa, virtual dub mod je nekako istaknut...

 

:-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2008 1:20 (reefreemind).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVD subtitles???
reefreemind kaže...

 

 za gledati preko dvd-a, tj. kućno kino, situacija je malo složenija, mislim da će ti koristiti program avi2dvd, ako ćeš sve prebaciavati u dvd format zajedno sa titlovima, nisam isprobao, ali eto...

 

 Svakako preporucujem! Jos ako uspijes nac CCE codec sve ce ti radit odlicno, a i program je jako jednostavan! (samo sto je malo spor)

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD subtitles???
frost135 kaže...

Pretpostavljam da ti je to tako jer si skinuo neki dvd koji ima učitan titl , moja preporuka ako možeš ako imaš mogućnost pošto neznam koji imaš paket i šta koristiš od providera, da ponovno skineš taj film od axxo-a ako postoji, jer mi je sumljiv nekako ovaj dvd rip koji si skinuo, sad neznam dali axxo ima taj film al probaj naći neko ime. Ja sam ga skinuo sa nekog japanskog site-a Haru.tv (pogledaj si) koji je imao i hollywood movie, ali više se tamo nemože nažalost skidati, jer su ih valda provalili ,pa su to morali zatvorit. Tako da neznam točno koji divix možeš tražit jedino neko ime.

 Pa napisao sam gore točan naziv filma. To nije avi. file već DVDR. Znam ja za aXXo, DiAMONDA i ostalo društvo. Što se tiće avi. fileova znam tu sve naredit i sredit:)
Mene zanima kako staviti titlove na ovaj DVDR koji u sebi ima neke strane titlove i po mogućnosti da ih stavim zajedno sa filmom na DVD i da mogu gledati na kućnom kinu.

Hvala ostalima za predložene programe. Kemijat ću nešta ali i dalje je poželjna pomoć ili neki dobar tutorijal.
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD subtitles???
Dino89 kaže...
frost135 kaže...

Pretpostavljam da ti je to tako jer si skinuo neki dvd koji ima učitan titl , moja preporuka ako možeš ako imaš mogućnost pošto neznam koji imaš paket i šta koristiš od providera, da ponovno skineš taj film od axxo-a ako postoji, jer mi je sumljiv nekako ovaj dvd rip koji si skinuo, sad neznam dali axxo ima taj film al probaj naći neko ime. Ja sam ga skinuo sa nekog japanskog site-a Haru.tv (pogledaj si) koji je imao i hollywood movie, ali više se tamo nemože nažalost skidati, jer su ih valda provalili ,pa su to morali zatvorit. Tako da neznam točno koji divix možeš tražit jedino neko ime.

 Pa napisao sam gore točan naziv filma. To nije avi. file već DVDR. Znam ja za aXXo, DiAMONDA i ostalo društvo. Što se tiće avi. fileova znam tu sve naredit i sredit:)
Mene zanima kako staviti titlove na ovaj DVDR koji u sebi ima neke strane titlove i po mogućnosti da ih stavim zajedno sa filmom na DVD i da mogu gledati na kućnom kinu.

Hvala ostalima za predložene programe. Kemijat ću nešta ali i dalje je poželjna pomoć ili neki dobar tutorijal.

Subtitle Creator v.2.0.4

http://subtitlecreator.sourceforge.net/SubtitleCreatorHomepage.html

http://forum.videohelp.com/topic338721.html

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: DVD subtitles???

Ja si već godinu dana pretvaram divx filmove u dvd format jer mi samo to čita player, a to je jedini način da mi uvijek otvori titl bez problema. Skineš film, skineš titl, pokreneš subtitle workshop i uskladiš titl s filmom i onda ConvertXtoDVD koji ti zalijepi titl uz film i sve pretvori u dvd format i sve super, sve OK. Sredila već minimalno stotinjak filmova i svi rade i kod mene i kod drugih ljudi.Cool

15 godina
offline
DVD subtitles???

e jel ko zna koji link od titlova za fast and furious 4 da rade skinuo sam par i svi kasne :(

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DVD subtitles???
lucky_look kaže...

e jel ko zna koji link od titlova za fast and furious 4 da rade skinuo sam par i svi kasne :(

 Koji rip imaš ?
Music is my life :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice