Instalacija windowsa 10 Pro

poruka: 3
|
čitano: 1.214
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Instalacija windowsa 10 Pro

Kupio bih original key za Win 10 Pro, da napravim novu instalaciju, međutim, prvi puta ću sam instalirati WInse. Odakle da skinem Winse? Da ih stavim na USB? Kako to funkcionira? Nisam nikada sam instalirao pa nisam baš ravnodušan. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Instalacija windowsa 10 Pro
ReverseFlash kaže...

Kupio bih original key za Win 10 Pro, da napravim novu instalaciju, međutim, prvi puta ću sam instalirati WInse. Odakle da skinem Winse? Da ih stavim na USB? Kako to funkcionira? Nisam nikada sam instalirao pa nisam baš ravnodušan. Hvala

Odeš na OVU stranicu! Klikneš na "preuzmite alat odmah" i on ti skine windows 10 na USB, 8GB USB minimalno! 

 

EDIT: inače imaš već otvorenu temu za windows 10 i tamo postaviš pitanje, da ne otvaraš bezveze novu temu.

KLIK ili KLIK

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 20:16 (CPU).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija windowsa 10 Pro
CPU kaže...
ReverseFlash kaže...

Kupio bih original key za Win 10 Pro, da napravim novu instalaciju, međutim, prvi puta ću sam instalirati WInse. Odakle da skinem Winse? Da ih stavim na USB? Kako to funkcionira? Nisam nikada sam instalirao pa nisam baš ravnodušan. Hvala

Odeš na OVU stranicu! Klikneš na preuzmite alat odmah i on ti skine windows 10 na USB, 8GB USB minimalno! 

Hvala, inače našao na ebayu key za 3 funte..... XD

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice