Aktivacije Viste Ultimate zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 8.633
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Instalirao sam vistu ultimate,nabavio original ključ i kad ga upišem javi mi ovaj error 0xC004E003-The software licensing service reported that license evaluation failed.

I reko aj kad neče sa original ključem idem probati sa aktivatorom,pokrenem ga,restartam komp i piše da je windows aktiviran ali kad sljedeći put gasim komp i onda ga upalim windows više nije aktiviran.....Molim vas pomoć jel imam još 11 dana za aktivaciju.Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2009 9:59 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
big_guy kaže...

Instalirao sam vistu ultimate,nabavio original ključ i kad ga upišem javi mi ovaj error 0xC004E003-The software licensing service reported that license evaluation failed.

I reko aj kad neče sa original ključem idem probati sa aktivatorom,pokrenem ga,restartam komp i piše da je windows aktiviran ali kad sljedeći put gasim komp i onda ga upalim windows više nije aktiviran.....Molim vas pomoć jel imam još 11 dana za aktivaciju.Hvala.

 Imas pm.

16 godina
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Riješili smo problem! Jel tako big_guy!?  Belji se

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
cro_blue kaže...

Riješili smo problem! Jel tako big_guy!?  Belji se

JesmoCool

btw-može lock.

15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Ustvari zeznuo sam se,opet vista nije aktiviranaPlač

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
big_guy kaže...

Ustvari zeznuo sam se,opet vista nije aktiviranaPlač

 Probaj aktivirati normalnim putem ili pokušaj napraviti update Viste. Ako bude kakvih problema a s obzirom da imaš legalni ključ nazovi 0800-300-300 i objasni da želiš aktivirati Vistu preko telefona, slijedi upute operatera.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Ok,ali skužio sam da kad restartam komp vista je aktivirana ali kad ga ugasim i upalim onda nijeSramim se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

A jel bi pomoglo kad bi napravio system restore na dan je instalirana vista i onda aktivatorom probao aktivirati?I da li bi mi radili svi programi koje imam sad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
big_guy kaže...

Ok,ali skužio sam da kad restartam komp vista je aktivirana ali kad ga ugasim i upalim onda nijeSramim se

to ti je vista instaliraj win 7 ja san ga instalira i registrira bez problema i radi puno bolje od viste

I Jadantisi
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Ponovno instaliraj Windows Vistu, ali bez ključa.

Kad završiš s instalacijom, instaliraj samo service pack i onda aktiviraj Vistu s tim aktivatorim.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
Koja_pila kaže...

Ponovno instaliraj Windows Vistu, ali bez ključa.

Kad završiš s instalacijom, instaliraj samo service pack i onda aktiviraj Vistu s tim aktivatorim.

Pa i instalirao sam bez ključa,i več ima ta vista instalirani SP2....Pomoč ljudi,još samo 10 dana..................

15 godina
moderator
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
big_guy kaže...
Koja_pila kaže...

Ponovno instaliraj Windows Vistu, ali bez ključa.

Kad završiš s instalacijom, instaliraj samo service pack i onda aktiviraj Vistu s tim aktivatorim.

Pa i instalirao sam bez ključa,i več ima ta vista instalirani SP2....Pomoč ljudi,još samo 10 dana..................

 Onaj moj "loader" pokreni "run as administrator" onda ce vrijedit,ako si normalno pokrenuo nece radit...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate

Očito da nemaš originalan ključ, pa doživljavaš stresove koristeći piratski software....moja ti je preporuka da nabaviš originalan software jer Microsoft radi intenzivno na poboljšanju sustava aktivacije i dijagnoze nelegalnog softwera gledajući unazad, dakle Win7, Vista...pa si miran i štediš si živce !!

MBO Asus P5Q-Pro (P45) I Proc. Intel C2D E8600 (2x3,33GHz) I RAM OCZ PC8500 (1066MHz) 2x1GB SLI Ready I VGA Nvidia Zotac GTX 260 AMP2 I HDD WD Green 1T I DVD R/W 18x Samsung I PSU Chieftec 55
15 godina
offline
Aktivacije Viste Ultimate

I poslje kad pokreneš loader kao administrator odmah restartaj.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Nažalost nijedan vaš aktivator nije pomogaoPlačA još sam 9 danaVičeSramim se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
Nisi mi jasan.

Ako imaš original ključ kaj se patiš sa aktivatorima?

Nazovi Microsoft i oni će ti to riješiti za par minuta...
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
Danny_HR kaže...
Nisi mi jasan.

Ako imaš original ključ kaj se patiš sa aktivatorima?

Nazovi Microsoft i oni će ti to riješiti za par minuta...

Nažalost imao sam,sad više nemam,jer je frend upisao sebi pošto meni nije htjelo a njemu je prihvatilo bez problemaViče

Ako ima kakav način da zaustavim odbrojavanje dana javite mi na PM.Hvala

15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Pliz ljudi,očajan samIzlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate

Samo pitam koji loader koristiš?
Drugo ,imaš negdje na forumu gdje je legalno možeš produžiti par mjeseci s jednom naredbom (rearm ili nešto slično)ako nađem dam link.
Inače ,s aktivatorima ide malo drugačije kad je sp2 u pitanju ali o tome neću ovdje jer spada u pirat.(Evo link gore pa pročitaj i aktiviraj legalno do 120 dana).

 

Private
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 10:10 (Private).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate
Private kaže...

Samo pitam koji loader koristiš?
Drugo ,imaš negdje na forumu gdje je legalno možeš produžiti par mjeseci s jednom naredbom (rearm ili nešto slično)ako nađem dam link.
Inače ,s aktivatorima ide malo drugačije kad je sp2 u pitanju ali o tome neću ovdje jer spada u pirat.(Evo link gore pa pročitaj i aktiviraj legalno do 120 dana).

 

Hvala ali to mi je produžilo rok  za samo 6 dana....Ajde napiši mi na pm ili daj msn da mi kažeš kako ide s aktivatorima kad je sp2 u pitanju?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 10:34 (big_guy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aktivacije Viste Ultimate

Imaš pm pa mi javi detalje.

Private
15 godina
neaktivan
offline
Aktivacije Viste Ultimate

Dosta piratluka! Samo aktivatore spominjete!

LOCK!

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice