Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

poruka: 12
|
čitano: 2.023
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Pozdrav,

 

da začinimo čorbu:

 

https://patentimages.storage.googleapis.com/31/23/d0/e63e0adde2fbad/US10130701.pdf

 

pa kako to, zar nisu Zli Kinezi (uz Zle Ruse) stalno nahuškani na Dobre 5-oke ???

 

Zbilja, kako to, kako to ?!?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Vjerovatno da kad se pronadje lijek/cjepivo, da svi moraju placati amerima, jer oni su patentirali "virus",

i zbog toga treba i placati licencu, po kojoj je sam "virus" omogucio "cjepivo"/"antivirus".

 

I onda lijepo licenca po 1/cjepivu i 1/lijeku, super stvar, bogati ce biti bogatiji, a siromasni ce biti siromasniji i nece si moci priustiti lijecenje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Odakle si to iskopao?
Jeben bi to plot-twist bio.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Samo šta je u patentu opisano cjepivo protiv bronhitisa peradi. O ovom patentu se već pričalo prije mjesec-dva, kad sam počeo čitati gluposti i komentare na twitteru oko tog, izbrisao sam ga, trajno.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Sve to stoji, samo se SVI time bave...

 

potencijal zaraze je najveći u Kini, ali se svi 5-očni "dobrice" prave pametni i kenjaju po Kinezima, koji su im dobri kad grade pruge ili izrađuju masovno sve da bi bilo jeftinije...

 

ka mislite da su Kinezi namjerno napravili i pustili virus među svoje ljude ?

 

a komentirati tako nešto kompleksno na Tweeteru - e to je sukladno pameti i egu najpoznatijeg tweeteraša  - "vođe slobodnog svijeta" - ta patetična fraza je odavno komična, a sad ide u tragično...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

još uvijek ne kužim zakaj se uredi osnivaju za ciferšluse

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

a valjda da se navče ljudi skidat cicncekere, one uske haljine, kožne/latex kombinezone....

 

a propos te američko/engleske opsesije patentma: kako vele ASovci - posession is 90% of law...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
odjavljen
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Pa normalno da se svi bave istraživanjem virusa u svrhu pronalaska cjepiva, nitko nije ni rekao da je proboem u istraživanju, nego u lažima od strane kineske vlade u kritičnim početnim stadijima.

 

Nego, zašto svaki put kada se dogodi neka stvar ljudi krenu optuživati Ameriku i "zapad", čak i sada, kada sve upućuje na to da je pandemija počela u Kini, i da je kineska vlada tajila važne informacije? Jer kineska vlada ne žele ubijati vlastiti narod? Pa to ne žele ni američka. Iako, za kinesku nisam baš siguran. 

 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?
footballer kaže...

Pa normalno da se svi bave istraživanjem virusa u svrhu pronalaska cjepiva, nitko nije ni rekao da je proboem u istraživanju, nego u lažima od strane kineske vlade u kritičnim početnim stadijima.

 

Nego, zašto svaki put kada se dogodi neka stvar ljudi krenu optuživati Ameriku i "zapad", čak i sada, kada sve upućuje na to da je pandemija počela u Kini, i da je kineska vlada tajila važne informacije? Jer kineska vlada ne žele ubijati vlastiti narod? Pa to ne žele ni američka. Iako, za kinesku nisam baš siguran. 

 Bolja teorija zavjere ako je iz SADa nego iz Kine.

A i znas da ce ovakva ekipa nastaviti sa svojim teorijama koje su sigurno tocne. Treba legalizirati travu cim prije i napraviti Talk Show od toga. Postavis ih 7 u krug, svaki zapali i onda bubaju teorije zavjere u krug. Ako nista, barem bi neke koristi od njih bilo.

12 godina
offline
Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?

Majka teorija zavjera: Trava je kriminalizirana jer su Laminati uvidjeli da ljudi koji istu konzumiraju prokuže sve druge njihove zavjere... Sad sve ima smisla, sve ide u krug

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Koronavirusi - patentiran, ali ne u Kini ?!?
sexytoiletpaper kaže...
footballer kaže...

Pa normalno da se svi bave istraživanjem virusa u svrhu pronalaska cjepiva, nitko nije ni rekao da je proboem u istraživanju, nego u lažima od strane kineske vlade u kritičnim početnim stadijima.

 

Nego, zašto svaki put kada se dogodi neka stvar ljudi krenu optuživati Ameriku i "zapad", čak i sada, kada sve upućuje na to da je pandemija počela u Kini, i da je kineska vlada tajila važne informacije? Jer kineska vlada ne žele ubijati vlastiti narod? Pa to ne žele ni američka. Iako, za kinesku nisam baš siguran. 

 Bolja teorija zavjere ako je iz SADa nego iz Kine.

A i znas da ce ovakva ekipa nastaviti sa svojim teorijama koje su sigurno tocne. Treba legalizirati travu cim prije i napraviti Talk Show od toga. Postavis ih 7 u krug, svaki zapali i onda bubaju teorije zavjere u krug. Ako nista, barem bi neke koristi od njih bilo.

 I jedna i druga je beskrajno glupa jer umiranje ljudi je kontraproduktivno za ekonomiju, porezni sustav i vladajuće. Manje ljudi, manje poreznih obveznika, manje love za u džep nesposobnim političarima :)

 

Takve hipoteze (teorije po definiciji imaju dokaze iza sebe) nastaju od debila koji nemaju nikakvih vještina pa navlače naivne na svoje portale clickbait naslovima i onda kupe novce od oglasa. Nešto slično news portalima :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice