Doma TV i RTL 2 uskoro

poruka: 437
|
čitano: 160.750
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
b-men kaže...

Ja imam digitalni prijemnik a nikako ne mogu nači Doma tv i RTL 2?????POMOZITE!!!!!

 To znači da si jedan od sretnika koje nekim čudnim slučajem samo čudo božje spasilo od Sodome i Gomore sa dvije najretardiranije televizije u HR.

 

Moj savjet: nemoj ih ni tražiti, sačuvat češ si barem mali dio života koje bi ti takvo sr*nje inače odnijelo.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
dasHHa kaže...

Gotovo,skidam antenu sa krova,gasim maxtv,proklete sapunice i djecje pjenaste kupke...nece se to na mom tv gledat!!!

Koliko ste zadovoljni novim nacionalnim programima?

Možda bih ti i odgovorio da je ovaj t-schrott ({#}Mudriniću) stavio ovaj drugi program na maxtv.

Još se i ovaj rtl zwei ne može snimati.

 

Ionako ne gledam nešto previše tv, sve serije i filmove pratim na  {#}TV.

Ali krivo mi je što nisu stavili. Što smo mi, zadnja rupa na svirali?!

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
blacko kaže...
dasHHa kaže...

Gotovo,skidam antenu sa krova,gasim maxtv,proklete sapunice i djecje pjenaste kupke...nece se to na mom tv gledat!!!

Koliko ste zadovoljni novim nacionalnim programima?

Možda bih ti i odgovorio da je ovaj t-schrott ({#}Mudriniću) stavio ovaj drugi program na maxtv.

Još se i ovaj rtl zwei ne može snimati.

 

Ionako ne gledam nešto previše tv, sve serije i filmove pratim na {#}TV.

Ali krivo mi je što nisu stavili. Što smo mi, zadnja rupa na svirali?!

ma ko ih j...... namontirat satelit i sky premiere ili nesto slicno je zakon

dasHHa
13 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Vijest koja se pojavila na internetu : MaxTV

Nestrpljivo čekanje početka novih televizijskih kanala 'RTL2' i 'Doma TV' za neke nije počeo lijepo. MAXtv korisnici nisu bili u mogućnosti pratiti niti jedan od ta dva nova specijalizirana kanala. MAXtv nažalost, nije uspio naći 'zajednički jezik' sa Novom TV (Doma TV) te se tako još uvijek ne zna kada će i hoće ili uopće biti programa 'Doma TV' na MAXtv-u.

 
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Evo baš sam malo pogledao program Doma TV-a, odmah da kažem, vi koji ga nemate nemojte žaliti. Program se ne bi svidio ni okorjelim pratiteljima sapunica.

Od ujutro do navečer redaju se serije jedna za drugom (doslovno)-mukotrpno.

RTL 2 i nije tako loš, isto dosta serija, ali i poneki film i pokoji dokumentarac- moguće  pogledati.

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 14:23 (kingmedo).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
b-men kaže...

Ja imam digitalni prijemnik a nikako ne mogu nači Doma tv i RTL 2?????POMOZITE!!!!!

Problem ti je što vjerojatno nemaš antenu koja je usmjerena na odašiljač koji odašilje mux-b.Svi odašiljači odašilju mux-a,polovica ih odašilje i mux b,a tek tucet i pola ih odašilje mux d.Dok za muc c nisam pogleda,još manje nego mux d.

http://www.oiv.hr/broadcasting/tables/dtv_hr.aspx

Digitalna 03 regija ima samo jedan odašiljač mux-a d i to upravo onaj koji je u j... vertikalnoj polarizaciji pa se mora kupit i vertikalno polarizirana antena.A začas će u mux-u d početi 3 nova kanala.

13 godina
protjeran
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro
Za sliku 16:9 mi je tako sve jedno,prije nego što sam kupio jedan ogromni lcd tv od grundiga,imao sam neki isto neki lcd,slika je skroz bila 16:9,bila je dobra,televizor je bio super samo je jednoga dana crko i nije radio,tad sam kupio grundig,ovako i onako mi je sve jedno što su doma i rtl 2 u formatu 16:9,ni negledam previše njih,samo Malcoma U Sredini,a to repriziraju već 1001. put
BOLDOG ÚJ ÉVET
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Gnjavator komunikacije kaže...
Za sliku 16:9 mi je tako sve jedno,prije nego što sam kupio jedan ogromni lcd tv od grundiga,imao sam neki isto neki lcd,slika je skroz bila 16:9,bila je dobra,televizor je bio super samo je jednoga dana crko i nije radio,tad sam kupio grundig,ovako i onako mi je sve jedno što su doma i rtl 2 u formatu 16:9,ni negledam previše njih,samo Malcoma U Sredini,a to repriziraju već 1001. put

 1001. noć {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
vexx5555 kaže...
Gnjavator komunikacije kaže...
Za sliku 16:9 mi je tako sve jedno,prije nego što sam kupio jedan ogromni lcd tv od grundiga,imao sam neki isto neki lcd,slika je skroz bila 16:9,bila je dobra,televizor je bio super samo je jednoga dana crko i nije radio,tad sam kupio grundig,ovako i onako mi je sve jedno što su doma i rtl 2 u formatu 16:9,ni negledam previše njih,samo Malcoma U Sredini,a to repriziraju već 1001. put

 1001. noć {#}

{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

{#}Ma je*ala vas šeherzada 1001. put {#}

{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

BOLDOG ÚJ ÉVET
15 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Onur voli Šeherazadu.... {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 17:31 (vexx5555).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
vexx5555 kaže...

Onur voli Šeherazadu.... {#}

Je moš mislit

Onur & Šehi Onur & Šehi
BOLDOG ÚJ ÉVET
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 17:35 (Gnjavator komunikacije).
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

ove naše televizije su sramota,od jutra do mraka same sapunice a i rtl2 i doma tv neidu daleko od toga što mi se ćini da imamo dvi nove kopije(koje sr***)...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
ricekiller kaže...

ove naše televizije su sramota,od jutra do mraka same sapunice a i rtl2 i doma tv neidu daleko od toga što mi se ćini da imamo dvi nove kopije(koje sr***)...

 

Znaš kako ide

RTL Televizija> Puste prvi put.RTL +>Ono što ste propustili.RTL 2> Ono što ste propustili od propuštenog!

BOLDOG ÚJ ÉVET
15 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Nadam se da će HRT 3 i HRT 4 popraviti stvar. Neka povise pretplatu i na 150 kn ako moraju, samo da program valja.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Gnjavator komunikacije kaže...
ricekiller kaže...

ove naše televizije su sramota,od jutra do mraka same sapunice a i rtl2 i doma tv neidu daleko od toga što mi se ćini da imamo dvi nove kopije(koje sr***)...

 

Znaš kako ide

RTL Televizija> Puste prvi put.RTL +>Ono što ste propustili.RTL 2> Ono što ste propustili od propuštenog!

neee..

 

RTL - puste prvi put, i onda kasnije repriziraju

RTL Plus - ako ste propustili reprizu + mjesto za nove reklame

RTL 2 - ako ste propustili propušteno + mjesto za nove reklame

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
16 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Doma TV je cista katastrofa, RTL 2 je prvi dan bio  sasvim ok, cak su navecer pustili dva zanimljiva dokumentarca, iako sam jedan vec gledao otprije.... da su nastavili tim kursom moglo bi se reci da su bolji od DOME, ali vec slijedeci dan sapunica za sapunicom.... i jos nam onako mazu oci sa reklamama za te dvije TV.... boze kako smo glupa nacija a jos gluplji oni koji nam ovakvo sto serviraju.....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Odustajem od TV-a u potpunosti. Sapunjare i ostale reprize su mi uništile volju za životom.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

{#}{#}{#}{#}{#}

{#}Hahahahahahaha......{#}

{#}{#}{#}{#}{#}

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
GigaGirl kaže...

Odustajem od TV-a u potpunosti. Sapunjare i ostale reprize su mi uništile volju za životom.

Ja ostajem na dobrom starom radiju,i kazetama

BOLDOG ÚJ ÉVET
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

e ljudi moji,dodjite u Bosnu pa pogledajte sta su retardirane televizije...sva sreca pa mi u Banjaluci takodje mozemo uhvatiti vase TV programe preko DVB-Ta...

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mjaut82 kaže...

e ljudi moji,dodjite u Bosnu pa pogledajte sta su retardirane televizije...sva sreca pa mi u Banjaluci takodje mozemo uhvatiti vase TV programe preko DVB-Ta...

a jel kod vas u bosni sinkroniziraju (neke) filmove ili serije

WTF = Welcome To Facebook!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

Mislio sam da je trenutni hrvatski programi smeće, no sada sam se uvjerio da može biti još gore... KAOS!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Na kraju ispada da je daleko najboljih HTV...


Ima mi super određene emisije (recimo reporteri, pa bilićeve lica nacije) + nesto stvarno dobrih dokumentaraca...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mjaut82 kaže...

e ljudi moji,dodjite u Bosnu pa pogledajte sta su retardirane televizije...sva sreca pa mi u Banjaluci takodje mozemo uhvatiti vase TV programe preko DVB-Ta...

 A nije to sto ima i gore, alibi da ovi pustaju ovu menralnu retardaciju, i za to su, sto je najapsurdnije, dobili prednost pred jednim informativnim programom

kao sto je Kapital Netvork sa dokumentarcima i gospodarstvenim vijestima iz cijele regije. Ocita je namjera ljude zadrzat nepismenim zombijima za laksu manipulaciju kroz reklame,

i laganije iskoristavanje i neometanu pljacku.

Inace, neboj se, imamo i mi dovoljnu dozu narodnjaka u lokalnim programima Z1/jabukaTV...

bez brige, ista ekipa kao i kod vas ima gaze sa cajkama i pjeva na zelje i pozdrave preko navlakusa na pozivne brojeve.  

13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro
Dobra vecer! Imam jedan problem, tj. nemrem nikak naci doma tv i rtl2. Imam Vivax imago dvb-t 230. Umjesto ta dva programa nasao mi je TV4RIJEKE i TV PLUS. samo da kazem da zivim u maksimiru ;)) molim za pomoc ( nisam bas totalni kreten, ali mislim da je ovo sa digitalnom televizijom totalni shit). Bolje da se vratimo u doba Kremenka!!!! Pozdrav i hvala unaprijef
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
EnlightenedPhoenix kaže...
Na kraju ispada da je daleko najboljih HTV...


Ima mi super određene emisije (recimo reporteri, pa bilićeve lica nacije) + nesto stvarno dobrih dokumentaraca...

Jedino na tv programu što gledam je 

Hrvatska Uživo.Najbolje Godine,neki subotnji film i dnevnik.Ostalo me nezanima

WTF = Welcome To Facebook!
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ja mislim da ćete se složit sa mnom da je od postojanja televizije u nas bio najbolji HRT3 gdje je bilo nekakvog sporta ,pa naravno sve šta valja kod nas se ukine a sve ovo posli ajme meni...

 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
evo dobih domu i rtl 2. šrot.
May justice be done though the heavens fall
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

kome ne paše ne treba gledati, tko vas sili? neće oni propasti bez vas a niti vi bez njih,

da je moglo bolje je, al hebiga nije, maknite ih sa popisa kanala i bog :p

bug caruje, um klade valja
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

Zapanjujuce je kako smo dobili dva nova programa, a covjek nema osjecaj da se ista promijenilo. Da, ima nesto dobrih serija na njima, ali opet - cini mi se da je udio dobrih serija na ostalim programima pao pa ovo ispada kao pretakanje iz supljeg u prazno. Da bi stvar bila gora, sad strane sapunice (turske, meksicke, brazilske - nemam pojma koje) idu i na HRT-u, ali i na tim novim programima. Ako bas pogodis vrijeme, saltas s programa na program i nemas sto gledati - na pola programa sapunice!

 

Mada, moram reci da mi se svidja to sto na RTL-u 2 ima dobrih serija, iako sam ih neke od njih vec gledao (od prve do zadnje epizode) - Dexter, The Big Bang Theory, Malcolm, How I Met Your Mother. Pa, ako nista drugo, covjek ih moze usput pogledati i "obnoviti gradivo".

 

TV kuce bi mogle biti korektnije prema gledateljima - da se dogovore pa da svi u isto vrijeme ne stavljaju sapunice - nek jedna-dvije stave neku sapunicu, nek druge stave kakvu humoristicnu ili dramsku seriju pa da covjek moze gledati ono sto zeli gledati, a ne da gasi televizor jer ne zeli gledati sapunice.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice