IP kamera

poruka: 2
|
čitano: 4.415
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
IP kamera

U opisu ove kamere piše da su 3 mogućnosti snimanja sa SD karticu, xiomi router i cloud. E sad me zanima do snimanje na SD karticu dali radi kao npr. dashcam stvara segmente od 5-10min i onda najstarije briše ili nekako drugačije. I kako ovaj cloud radi, jel to koristi neki njihov servis? i dali stavlja komplet snimku ili samo kad detektira pokret. 

I piše da može ići sd kartica do 32 GB i 64GB isto na mi.hr piše 64GB dok na mi.com piše 32 GB jel zna netko koje je onda točno? Na 64GB bi stalo 64 sati snimke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IP kamera

Ne znam za Xiaomi ali znam za Reolink (sve to isto):

- da, snima u segmentima koliko motion traje ili u blokovima od 10 minuta (i neki profesionalni videonadzori snimaju u blokovima po 50 MB, 1h ili slično)

- briše najstarije kad se popuni do kraja

- skoro svi imaju svoja cloud rješenja, neka su free sa nekim ograničenjima a neka su samo na plaćanje, malo tko od ovih kućnih dozvoljava snimanje na neki shareani disk ili slično

- Reolink ima cloud, 1GB ograničenje, tamo mi stane cca 7 dana snimki po motionu u 720p rezoluciji

 

Imaš online kalkulatora, unesi kapacitet, rezoluciju i framerate i dobit ćeš izračun. Na 16GB sad imam 3 dana u fullHD praktički 12 sati motiona po danu.

 

BTW, ta kamera ti je na aliexpressu skoro 100kn jeftinija. Aliexpress listing kaže 64GB.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 20:57 (Nuclear_Phoenix).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice