Office u obrazovnim ustanovama

poruka: 3
|
čitano: 3.688
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Office u obrazovnim ustanovama

Pozdrav.

Imam pitanje.

 

Naime, ne znam kako je u HR, no u BiH je zbog pandemije u školama omogućeno korištenje office365 paketa (web verzija) u obrazovnim ustanovama. Konkretno, u mojoj školi, svi učenici i nastavno osoblje su dobili svoje pristupne podatke pod istom (školskom) domenom npr os.xxxxxxx.edu.ba i to super funkcioniše. No, zanima me može li se pod tim accountom dobiti i desktop verzija office-a. Konkretno ja ne mogu, jer na mom profilu jedine aplikacija koju mi nudi za instalirati je skype, dok ostale aplikacije mogu imati samo u mobilnim verzijama ili kroz web.

 

Zanima me da li u Hrvatskoj studenti i profesori imaju mogućnost instaliranja i licenciranja punokrvnog, dakle desktop, office paketa svojim EDU accountom ili mogu koristiti samo web verzije office aplikacija?

morrisoN
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Office u obrazovnim ustanovama

Morrison , za učenike ( osnovna i srednja škola ) te studente je dostupna verzija office365 koja uključuje web verziju i instalaciju na do 5 računala ...

To pravo imaju skroz dok su u sustavu obrazovanja, a carnet im dodjeljuje account ( xy@skole.hr) putem kojeg to pravo ostvaruju.

https://office365.skole.hr
15 godina
offline
Re: Office u obrazovnim ustanovama
Hvala na odgovoru. U BiH nema mogućnosti instalacije nego samo korištenje kroz web sučelje :(
morrisoN
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice