Philips "The One" **PUS85*5

poruka: 7
|
čitano: 7.853
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Philips "The One" **PUS85*5

Bok forumaši, 

 

ima li nekog tu da ima možda tu seriju televizora? Tražim nekog baš sa tom 8505, 8535, 8545, 8555 serijom , imam par pitanja. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Philips "The One" **PUS85*5

Bok,

imam PUS 8505, ali kratko vrijeme. Reci što te interesira.

13 godina
neaktivan
offline
Philips "The One" **PUS85*5

Imam i ja jedno mjesec dana 65PUS8505, pitaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Philips "The One" **PUS85*5

Evo ja ću pitati pošto se autor teme srami :)

 

Gledam taj TV i vidim da su dosta loši komentari na njihovom službenom webu, korisnici se žale na općenitu kvalitetu slike te pogotovo na kvalitetu prikaza HDR sadržaja prilikom komentiranja 4K sadržaja. S druge strane, na jednom domaćem siteu nalazim odličnu recenziju tog TV-a i sad mi nije jasno tko je tu lud pa će svakako mišljenja korisnika koji imaju taj TV biti od koristi! Cijena je privlačno niska, no ako ću imati osnovnih problema s TV-om onda je skupa :)

 

Uz gore spomenuto, zanima me da li ste imali nekad potrebu ugaisiti TV na način da se isti ištekava iz struje, i ako da - koliko često?

 

Hvala.

 

Link: https://www.philips.co.uk/c-p/65PUS8505_12/8500-series-4k-uhd-led-android-tv-with-ambilight-3-sided#reviews

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 11:39 (Cro0707).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Philips "The One" **PUS85*5

Saznao sve sto sam htio. Ja uzeo isto 8505 i za sad super zadovoljan, nikakvih problema nije bilo do sad prvi mjesec dana! Jedino me zamima jos ako netko zna dal se moze koristit daljinac od 8545 i na 8505 modelu? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Philips "The One" **PUS85*5
Ne znam za daljinski, ali vjerujem da 99% da, to su isti modeli. Moj daljinski od Samsunga iz 2014te radi na Samsungu 2019te.

Nego, kako si zafovoljan TVom, proslo je vec par dana kako ga imas :) Da li si ga morao koji put restartati i ako da, zasto?
4 godine
neaktivan
offline
Philips "The One" **PUS85*5

Budem provjerio sa Philipsom posto bas nitko ne moze potvrdit 100%. Vrlo sam zadovoljan, dosad jos nikakvih problema ni restartova nije bilo. Ti ocito moras il jesi morao pa reci zbog cega? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice