Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.707
|
čitano: 762.931
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Može se prijaviti na neograničen broj uređaja, koristiti na 2 istovremeno....

Definitivno modernije nego Max tv to go.... uskoro se mogu očekivati i app za Samsung i LG....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Meni ta nova aplikacija i dalje ne radi. Samo baca poruku da je došlo do greške i da probam ponovo. Prijava na Max tv to go HD uredno prolazi.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Kontaktiraj SZK da ti resetiraju ( daju novu ) pristupnu lozinku....

Možeš li se prijaviti na MojTelekom aplikaciju?

Prijavljuješ se na isti način....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Javio sam se prošli tjedan. Rekli su mi da se niti ne pokušavam ulogirati u novu aplikaciju ako mi stara radi..nego tek kada mi se na staroj aplikaciji pojavi poruka i bude onemogućena prijava, da se tek onda idem ulogirati u novu aplikaciju. Prijava na Moj telekom ide najnormalnije sa istim podacima.
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
corco kaže...
Javio sam se prošli tjedan. Rekli su mi da se niti ne pokušavam ulogirati u novu aplikaciju ako mi stara radi..nego tek kada mi se na staroj aplikaciji pojavi poruka i bude onemogućena prijava, da se tek onda idem ulogirati u novu aplikaciju. Prijava na Moj telekom ide najnormalnije sa istim podacima.

 Ja se već godinama prijavljujem istim podacima i u Moj Telekom app i Max tv to go.... sada u novu Maxtv app

Logiranjem na novu aplikaciju stara automatski prestane raditi....

11 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Opet nedostupna aplikacija za Android TV. Iako koristim je i nije uopće optimizirana za TV. Sve je jako veliko. Jako su ofrlje to napravili, pogotovo znajući da su imali gotov sustav sa Magenta TV. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Kako je sad nedostupna?

Zar su je izbrisali?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Evo. Pogledajte sami.

 

MAXtv, Aplikacije na Google Playu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Ima li apk za MAXTV Android TV? I zanima me da li se apk onda ažurira preko Google Playa kao i ostale aplikacije?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Opet dostupna aplikacija za TV

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Pitam se da li je još iko dobio novi prijemnik osim Bukija, ili je on beta tester istog

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Vavoom kaže...

Pitam se da li je još iko dobio novi prijemnik osim Bukija, ili je on beta tester istog

 Ja sam bio zvao 08009000 (Premium sam korisnik, optika i 2 recivera) pa mi je agent rekao da ću nove dobit ako mi ovi ne budu radili, odnosno bude problema. Ali prije toga nista. 

Možda netko drugi bude imao više sreće s agentima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 11:06 (Gale92).
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ako ti ovi ne budu radili dobiti ćeš iste (Samsung ili Kaon).Ako si ciljao na Skyworth to je drugačija usluga/tehnologija.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Vavoom kaže...

Pitam se da li je još iko dobio novi prijemnik osim Bukija, ili je on beta tester istog

  

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

 Istina, bas sam gledao kada mi istekne ugovor da uzmem sve isto što imam me ispadne 11 eura više .Jeee bravo za inovacije i novitete.... 

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Taman sam produzio 10 dana prije dolaska novi paketa

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ekipa, kakva je situacija sa MAX TV na nekom drugom internet provideru? Imam A1 jer ima drastično veću brzinu od T-Coma. Dal se može taj uređaj spojiti na A1 internet, ili bi trebalo preko aplikacije? Koristi itko takvu šemu? Ili bolje gledati EvoTV kao opciju? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hexfire kaže...

Ekipa, kakva je situacija sa MAX TV na nekom drugom internet provideru? Imam A1 jer ima drastično veću brzinu od T-Coma. Dal se može taj uređaj spojiti na A1 internet, ili bi trebalo preko aplikacije? Koristi itko takvu šemu? Ili bolje gledati EvoTV kao opciju? 

novi maxtv radi bez problema na a1 i telemach optici

box se može spojiti na a1 interent, a možeš koristiti i aplikaciju

maxtv je puno bolja usluga od evotv-a (gledanje sadržaja 14 dana unatrag, preporučitelj sadržaja, više kanala, pravi hd itd.)

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
crozac kaže...

novi maxtv radi bez problema na a1 i telemach optici

box se može spojiti na a1 interent, a možeš koristiti i aplikaciju

maxtv je puno bolja usluga od evotv-a (gledanje sadržaja 14 dana unatrag, preporučitelj sadržaja, više kanala, pravi hd itd.)

 Zanimljivo. Moram malo izviditi kolika bi bila cijena. Jedino što mi je sad palo na pamet da na A1 nemam FLAT nego 1TB ograničenje. Nemam baš ideju koliko Maxtv "vuče" mjesečno za neko povremeno gledanje sporta uglavnom. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Pa vani je

11 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Bit će u ponudi i Apple TV uređaji

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Evo kontaktirao sam korisničku službu i aktivirali su mi novu aplikaciju. Mogu reći da je aplikacija vrlo dobra, barem za sada koliko sam stigao koristiti.

Jedino me muči što nema aplikacije za LG TV pa ako netko zna jel uopće to u planu da će izaći?

Ako ne, jel može netko preporučiti neki Android box na kojem će aplikacija raditi. Dal se isplati uzeti Fire TV stick ili ipak ići na neku jeftiniju varijantu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
koliko imam informacija, samo android za sad, nema ni na jednom smart tv os-u (lg webos, tizen itd)
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
5 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel radi nova aplikaciju na firesticku? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

 

Probao sam na svom Chromecast with Google TV 4k i super radi app.

 

A jel ima neko ograničenje koliko uređaja može gledati? Samo jedan istovremeno? Nisam to isprobavao.

Možda bih s ovim mogao zamijeniti drugi maxtv prijamnik koji rijetko koristim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Kažu nema ograničenja na broj prijava na uređaje, ali da se može gledati na dva. E sad ono što bi bilo dobri vidjeti s njima da li iz sustava moguć isključiti receivere koji realno većini ne trebaju pa da se tu poveća broj uređaja. 

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
MarkoRi kaže...

Kažu nema ograničenja na broj prijava na uređaje, ali da se može gledati na dva. E sad ono što bi bilo dobri vidjeti s njima da li iz sustava moguć isključiti receivere koji realno većini ne trebaju pa da se tu poveća broj uređaja. 

 

Probao sam, radi na oba istovremeno... barem na par minuta je radilo koliko sam probao.

Komotno mogu onda izbaciti drugi maxtv prijemnik i raskinuti tu uslugu (kad mi istekne ugovorna obveza pošto sam uzeo na 2 godine da mi bude 4 puta jeftinije) :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice