Teretana

poruka: 173
|
čitano: 67.964
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
16 godina
neaktivan
offline
Te

tko ide od vas u teretanu i koliko dižete

ja na benću dižem 120kg

i 30 trbušnjaka s torbom mase 35kg

16 godina
moderator
online
RE: Te

O čemu ti pričaš Koja je to igra? Jel se igra preko tipkovnice ili gamepada? Neodlučan

16 godina
neaktivan
offline
RE: Te

hahahah dobra ali mislio sam na prvu teretanu u onoj kojoj se trebaš znojit naravno samo oni koji i idu u teretanu

ovo je tema samo za one koji idu u nju

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2008 19:00 (sub_zero).
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Super, iman pitanje. Evo link.

Pogledaj ovo pull-ups/chin-ups. Jel to istina? Do sad san radija samo pull-ups sa dosta raširenin rukama tako da šta manje radi biceps, a sad vidin da gornji dio leđa radi isto; chin-ups su još bolji jer radi i biceps?

 

Moran se malo vratit u ono stanje prije 7-8 miseci ( koje bi se teško moglo nazvat formon, ali neka ).
Inače najdraže vježbe su mi zgibovi i potisak nogamaCool, kasnije ne moš hodat.

16 godina
offline
Teretana

Ha ha...mislim da će ovo definitivno biti jedna od jačih tema...LOLOsmijeh

 

''Zdrav duh u zdravom tijelu.'' - nekako mi se baš ne čini da se ekipa s foruma povodi za ovom krilaticom...

 

Btw. Idem i ja inače 2x tjedno bildat, a što se tiče benča (iliti hrvatski ''potiska'') - trenutno potiskujem 85 kgCool


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
ako sam dobro shvatio pull/ups su zgibovi kao i chinups
ja ti preporučam da radiš te sprijeda jer nećeš moći odozada jer ti leđni mišići nisu razvijeni točnije (musculus trapezius) ti nije razvijen
ali ako me pitaš da li se s tim može ojačat može no treba duže vremena ja ti preporučam da rediš Torso People vs. Limb People to si možeš naći na toj stranici jačat če ti leđa pa češ moći radit zgibove odozada kod kojih kada ih puno radiš vidi OGROMNA RAZLIKA
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Nije meni problem radit zgibove, samo nisan zna šta bolje pogađa latove. Inače za leđa su meni najbolji zgibovi i mrtvo dizanje, ludnica. Veslanje u pretklonu je isto odlična vježba al ja je baš ne volin.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

Nije meni problem radit zgibove, samo nisan zna šta bolje pogađa latove. Inače za leđa su meni najbolji zgibovi i mrtvo dizanje, ludnica. Veslanje u pretklonu je isto odlična vježba al ja je baš ne volin.

 istina ali ja ti preporučam ako očeš izgled mišića da bude veći da jedeš puno proteina i da na svakom teningu neka te bole ruke jer onda se raspada glikogen što dovodi do
mliječne kiseline ona proširuje žile (što te ćini privlačnijim nježnijem spolu) jer ako radiš svaki dan do iznemoglosti 100%češ ubrzo dobit velike mišeće

tenis junkei
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Ovo je prava tema za BUG forum hehe,poznato je da Petric i Maštruko uzimaju steroide!

16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Ja idem 3 puta tjedno u teretanu uz to da vrlo malo radim volumen, većinom serije za eksplozivnost i izdržljivost

Inače,  treniram  i  veslanje  tako  da  mi  to  jedino  i  treba,  masa  bi  mi  samo  odmagala  u  sportu


Meaningless ideals will eventually crumble before reality
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

Veslanje u pretklonu je isto odlična vježba al ja je baš ne volin.

 veslanjem možeš dobit mišiće ali ne baš brzo  leđni mišić drže kralježnicu a kralježnica drži tijelo onis su nam od rođenja najjači mišiči zato ih je teško nabildat

tenis junkei
16 godina
offline
RE: Te
sub_zero kaže...

 

ovo je tema samo za one koji idu u nju

 Zasto tocno pitas ovako nesto na ovom forumu? Smijeh ono, IT stereotipi i slicno...

you don't have to be crazy to work here, but it helps
16 godina
neaktivan
offline
RE: Te
sash kaže...
 Zasto tocno pitas ovako nesto na ovom forumu? Smijeh ono, IT stereotipi i slicno...

pa jer me zanima da li itko želi biti kao ARNOLD TO JA ŽELIM BITI (no ne baš u potpunosti)
mogli biste napravit temu o 7. umjetnosti 
BTWOsmijeh

tenis junkei
16 godina
offline
RE: Teretana
sub_zero kaže...
jer ako radiš svaki dan do iznemoglosti 100%češ ubrzo dobit velike mišeće

Zar mišićima ne treba barem 48h da se odmore, odnosno da se dogode promjene koje se trebaju dogoditi?
Negdje sam čitao da se vježbanjem svaki dan uzastopce više odmaže nego napreduje.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Te
sub_zero kaže...
sash kaže...
 Zasto tocno pitas ovako nesto na ovom forumu? Smijeh ono, IT stereotipi i slicno...

pa jer me zanima da li itko želi biti kao ARNOLD TO JA ŽELIM BITI (no ne baš u potpunosti)
mogli biste napravit temu o 7. umjetnosti 
BTWOsmijeh

 neobicna temaSmijeh ...bar za ovaj forum ali eo imam pitanje. Dakle meni je problem apetit (neki ce se na ovo nasmijatiOsmijeh). Poceo sam vjezbati ali sam ubrzo odustao,trebao bi prvo malo nabacit koji kg ali jednostavno ne ide,imas savjet?? kako da vratim f...ing apetit??

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
ambivalent kaže...
Zar mišićima ne treba barem 48h da se odmore, odnosno da se dogode promjene koje se trebaju dogoditi?
Negdje sam čitao da se vježbanjem svaki dan uzastopce više odmaže nego napreduje.

 krivo si čuo sad ču ti reći zasto
kada vježbaš svaki dan ne treba biti do iznemoglosti tj.da te svaki dan bole ruke ili koji si god mišić vježbao a ono drugo da više odmažu i to nije točno
jer ako  radiš krive vježbe svaki dan tj.krivo ih izvodiš možeš si zeznut zglobove i stalno bi te boili isto kao  i  u sportu ako npr. u nogometu lupiš krivo loptu noga če te bolit

tenis junkei
16 godina
offline
RE: Te
PROTECTOR kaže...
 neobicna temaSmijeh ...bar za ovaj forum ali eo imam pitanje. Dakle meni je problem apetit (neki ce se na ovo nasmijatiOsmijeh). Poceo sam vjezbati ali sam ubrzo odustao,trebao bi prvo malo nabacit koji kg ali jednostavno ne ide,imas savjet?? kako da vratim f...ing apetit??
Jedi u što dužim razmacima da usporiš metabolizam. Dobro bi bilo piti i B-Komplex vitamine.
Najgora stvar koju možeš napraviti ali ujedno i najbrža je piti neke preparate tipa MegaMass....

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Te
PROTECTOR kaže...
 neobicna temaSmijeh ...bar za ovaj forum ali eo imam pitanje. Dakle meni je problem apetit (neki ce se na ovo nasmijatiOsmijeh). Poceo sam vjezbati ali sam ubrzo odustao,trebao bi prvo malo nabacit koji kg ali jednostavno ne ide,imas savjet?? kako da vratim f...ing apetit??

 nabavi si šajkove koja nisu najgora stvar megamass ili neto drugo prije toga pojedi si šećera može i čokolade pošto je šećer ugljikohidrat a oni nama služe kao energija
nakon toga najedi se proteina ili jednostavno popij megamass tako če biti da če ti se razgrađeni šečer koristit kao energija a proteini če ti ići u  mišiće
pošto proteini uzrokuju uspavanost (samo ako ne vježbaš a piješ ih) preporučam da to radiš poslije treninga
i da jedi u razmacima

tenis junkei
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Mega/ultra/turbo/ ... i ostala sranju zaobilazi u širokon luku. Od njih možeš dobit samo salo. Uzmi čisti whey i kupi u dm-a glukozu. Posli treninga smišaj mjericu ipo ili dvi sa 50g glukoze i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
vidiš to još nisam znao jel mi možeš reči koliko košta da probam
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

Mega/ultra/turbo/ ... i ostala sranju zaobilazi u širokon luku. Od njih možeš dobit samo salo. Uzmi čisti whey i kupi u dm-a glukozu. Posli treninga smišaj mjericu ipo ili dvi sa 50g glukoze i to je to.

 daj mi napiši kaj ti sve miješaš jer možda je opasno po zdravlje?
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Manje opasno nego te mega masse ... Vidin da baš i ne znaš osnove, evo ti link; obrazuj se malo. Treniranje svaki dan do iznemoglosti je ludost, dovodi do pretreniranosti i nema nikakvog napretka.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

Manje opasno nego te mega masse ... Vidin da baš i ne znaš osnove, evo ti link; obrazuj se malo. Treniranje svaki dan do iznemoglosti je ludost, dovodi do pretreniranosti i nema nikakvog napretka.

 ma ne misli to kako vježbaš nego to što jedeš meni bi isto trebala veća masa
a kako onda objašnjavaš arnoldove mišiće on je na svakom treningu gubio svijest
to je istina
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2008 19:45 (sub_zero).
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Pogledaj na forum.teretana ( gori san ti da link ) kako se ekipa hrani. To poštujem, ali ja ne bi moga svaki dan isto ( još pogotovo jer to košta ); ja krkan 6 - 7 puta na dan, gledan da je šta "proteinskije", inače san ekto - mezo tako da mi se salo i ne skuplja baš brzo. I treniran zato šta san u zadnjih par miseci dosta smaršavija, visok 186cm, 74kg ( prije 82kgBelji se ).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

Pogledaj na forum.teretana ( gori san ti da link ) kako se ekipa hrani. To poštujem, ali ja ne bi moga svaki dan isto ( još pogotovo jer to košta ); ja krkan 6 - 7 puta na dan, gledan da je šta "proteinskije", inače san ekto - mezo tako da mi se salo i ne skuplja baš brzo. I treniran zato šta san u zadnjih par miseci dosta smaršavija, visok 186cm, 74kg ( prije 82kgBelji se ).

 jesi li  ti ovaj lik na avataru i daš mi točan link oko prehrane na ovom linku samo nalazim teme oko viježba kako zasto i zbog čega?
Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

link

Da, ja san na avataru.

me i na youtubeu. Iman 18 god., ali znan da izgledan starije. LOL

 

Inače, to je Flea.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
Funkenstein kaže...

link

Da, ja san na avataru.

me i na youtubeu. Iman 18 god., ali znan da izgledan starije. LOL

 

Inače, to je Flea.

 pa da izgledaš kao da minimalno imaš 23 godine BTW j...ni video super muzika ja isto sušam RHCP
16 godina
neaktivan
offline
RE: Teretana
ovo kaj si mi poslao valja ćak i on spominje proteinske šejkove kao dnevno jelo mislim da ču uzeti njegov raspored jedenja hvala
BTW
imam 190cm 79kg
16 godina
offline
RE: Te
sub_zero kaže...
sash kaže...
 Zasto tocno pitas ovako nesto na ovom forumu? Smijeh ono, IT stereotipi i slicno...

pa jer me zanima da li itko želi biti kao ARNOLD TO JA ŽELIM BITI (no ne baš u potpunosti)
mogli biste napravit temu o 7. umjetnosti 
BTWOsmijeh

 
Naletio na raspravu pa da malo podijelim s vama, istina išao sam prije nekih 4-5 god. u teretanu i pratio bodybuilding kao sport, danas moram priznati i ne. Mada mi se opeta pomalo javlja željada krenem u teretanu, ali...
Nego vezano za ovo pitanje, istina da je Arlold imao super definirano i razvijeno tijelo i da je meni bio uzor, a i monogim drugima, koji su danas na njegovom mjestu u bodybuilding sportu. Negdje sam čitao da je jeo puno crvenog mesa. A što se tiče dobivanje mase (kako kažeš kilaža te malo j...) probaj radit vježbe koje se definiraju na masi, manje serije sa po večim težinama, a i prehranu prilagodi takvom načinu, a poslije prijeđeš na neku definiciju.
Nemoj mi zamijeriti ako sam te krivo naveo, nije namjerno, bilo je to davno kad sam ja pratio bodybuilding kao sport. Inače sam si kupovao onaj mjesečnik Fitness jako zgodna stvar.

hcsc
16 godina
neaktivan
offline
Teretana

Tako je, i za masu zaboravite sprave i izolacijske vježbe. Šta više compound vježbi sa slobodnin utezima.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice