Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.230.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Red Bull se žalio na ovo, pa su dali zadnje upozorenje svima. Na kraju nakon upozorenja je Red Bull napravio za ono što su se žalili. haha

 

Tko pod drugim jamu kopa...

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vrati se Blazickoooo...jedan od ove dvojice (nisam uopce ubr'o kako se zovu) je los, drugi je katastrofa.

Blazicko je barem znao sve vozace, bolide, informacije...a i zvucao je kao da bas uziva u Formuli. Ovoj dvojici je to samo posao...za koji su se lose pripremili.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 9:00 (Maddog_HR).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Bome, ja u par navrata mislio da mi kasni ton za slikom na streamu, a kad ono komentatori 

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Vrati se Blazickoooo...jeda od ove dvojice (nisam uopce ubr'o kako se zovu) je los, drugi je katastrofa.

Blazicko je barem znao sve vozace, bolide, informacije...a i zvucao je kao da bas uziva u Formuli. Ovoj dvojici je to samo posao...za koji su se lose pripremili.

 Ovo je katastrofa od produkcije SK , platiti ovolike novce i uključiti se dvije minute prije je ne loše nego užas....arena i croatel su za ove HR prilike bili bogovi za ovaj amaterizam iz SK.....

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Vrati se Blazickoooo...jeda od ove dvojice (nisam uopce ubr'o kako se zovu) je los, drugi je katastrofa.

Blazicko je barem znao sve vozace, bolide, informacije...a i zvucao je kao da bas uziva u Formuli. Ovoj dvojici je to samo posao...za koji su se lose pripremili.

 Sjecam kada se pljuvalo po Blazicku, ali za ovu dvojicu on je izmislio poziciju komentatora 

 

btw. odrastao sam uz Blazicka na F1, tako da meni je on uvijek malo drazi od ostalih

Di2 & EPS FTW!
12 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne pratim F1 već godinama, nekako sam stao kad je prestao prijenos na HRT-u, guštao sam gledati dok je Mladen bio sukomentator.

I sad prije par dana naletim na Netflixu na dokumentarac, nisam ni znao da ima već tri sezone. Gledam već dva dana, jako dobro mi je to sve snimljeno, jedan pogled "iznutra", sad mi je fora kako neki trenuci za vrijeme utrke kad bi nama gledateljima bilo malo dosadno, njima tamo bi u biti bilo skroz napeto. 

 

Ukratko sad sam opet nabrijan na formulu. Gdje je najbolje pratiti prijenose?

Za početak moram naučiti ekipe i vozače jer ovi iz mog vremena gledanja su već uglavnom svi u mirovini. 

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

jergović je teški kretino hahahaha, nema većeg lažova od njega.

 

Čak ga je i blažićko ispljuvao prije jedno 10 godina u jednom članku

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

jergović je teški kretino hahahaha, nema većeg lažova od njega.

 

Čak ga je i blažićko ispljuvao prije jedno 10 godina u jednom članku

 haha odlično, pojma nisam imao, ali sad imam što čitati. 

meni kao laiku je djelovao stručno, ali očito to nije bio problem.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mzopg kaže...

 

 

Ukratko sad sam opet nabrijan na formulu. Gdje je najbolje pratiti prijenose?

Za početak moram naučiti ekipe i vozače jer ovi iz mog vremena gledanja su već uglavnom svi u mirovini. 

 Pa kimi i Alonsu su još uvijek tu  

 

Inače preporučam F1 tv. Možda nije jeftino, ali ima hrpa sadržaja, mjenjanje kamera, statistike, plus kompleta f1 prošlost.

I od ove godine, prijenos (barem meni) radi odlično. Komentatori su jako engleski, dakle ne baš objektivni kad su u pitanju englezi, ali ostalo je ok.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

 Pa kimi i Alonsu su još uvijek tu  

  gle stvarno, ja sam mislio da je Alonso odavno u mirovini. ajde onda barem dvojicu znam.  dobro čuo sam i za ovog malog Hamiltona. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 0:52 (mzopg).
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Seb "na aparatima"
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mzopg kaže...
rooswelt1991 kaže...

 Pa kimi i Alonsu su još uvijek tu  

  gle stvarno, ja sam mislio da je Alonso odavno u mirovini. ajde onda barem dvojicu znam.  dobro čuo sam i za ovog malog Hamiltona. 

 A čuj, Alonso je bio "u mirovini" 2 godine pa se malo vratio da zbunjuje narod... :)

4 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svi se uhvatili tog Ver. propustanja Ham. kao pijani plota, a nitko nece sam sebi priznati da je bilo off track pretjecanje, sto u pravilniku stoji i zbog cega se uvijek moralo vratiti poziciju nazad, Ver. nije bio izguran sa staze...realno imao je par desetinki brzi bolid kroz cijelu utrku i mogao i morao je proci Hamiltona, a to sto je bio nestrpljiv i tipicno svoj, ga je na kraju kostalo prvog mjesta...

 

Nije samo merc. izlazio van staze, ali da su tamo stjecali neku prednost i nisu, jedno je obaviti pretjecanje van staze, a drugo je kad vozac izvan duela izadje radi pritiskanja bolida ide van staze...jedni i drugi i treci su mogli izlaziti van staze dok nisu dobili uputu sudaca da vise ne mogu...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Decki dajte malo bolje slozite tu Fantasy ekipu, sto je najbolje ovo mi je treca momcad po podivim a neke od Vas derem po +100 bodova :):)

 

F1 Fantasy (formula1.com)

 

Kad vec pratimo formulu steta da se ne nadmecemo i uvome, dodatni gust a nist ne kosta... ja isto ovo igram prvi puta

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
toxic kaže...

Decki dajte malo bolje slozite tu Fantasy ekipu, sto je najbolje ovo mi je treca momcad po podivim a neke od Vas derem po +100 bodova :):)

 

F1 Fantasy (formula1.com)

 

Kad vec pratimo formulu steta da se ne nadmecemo i uvome, dodatni gust a nist ne kosta... ja isto ovo igram prvi puta

 Da ali si iskoristio mega driver opciju, tako da i nije neka velika prednost 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
toxic kaže...

Decki dajte malo bolje slozite tu Fantasy ekipu, sto je najbolje ovo mi je treca momcad po podivim a neke od Vas derem po +100 bodova :):)

 

F1 Fantasy (formula1.com)

 

Kad vec pratimo formulu steta da se ne nadmecemo i uvome, dodatni gust a nist ne kosta... ja isto ovo igram prvi puta

 Da ali si iskoristio mega driver opciju, tako da i nije neka velika prednost 

 pokliko sam kaj sam mogo :)

 

Bnet: mNik987#2148
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
toxic kaže...

Decki dajte malo bolje slozite tu Fantasy ekipu, sto je najbolje ovo mi je treca momcad po podivim a neke od Vas derem po +100 bodova :):)

 

F1 Fantasy (formula1.com)

 

Kad vec pratimo formulu steta da se ne nadmecemo i uvome, dodatni gust a nist ne kosta... ja isto ovo igram prvi puta

 Da ali si iskoristio mega driver opciju, tako da i nije neka velika prednost 

 

Kako se taj mega driver koristi i koliko puta mozemo po sezoni/utrci?

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

2 puta po sezoni mozes, jednom u prvom dijelu drugi put u drugom. Aktiviras ga odes na manage i pritisnes samo na mega i oznacis vozaca samo 

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

duga je sezona hahaha

bio sam prosle godine polovinom sezone 8. u bosni, pa sam zavrsio jedva u top 100. Najveca tragedija sto od 3 ekipe koje imam po razlicitim fantasyevima, ova mi najmanje donijela...

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Blackcastle kaže...* * *

 Ovo je katastrofa od produkcije SK , platiti ovolike novce i uključiti se dvije minute prije je ne loše nego užas....arena i croatel su za ove HR prilike bili bogovi za ovaj amaterizam iz SK.....

A prenosi li Arena ili taj Croatel Formulu 1?

mzopg kaže...

Ne pratim F1 već godinama, nekako sam stao kad je prestao prijenos na HRT-u, guštao sam gledati dok je Mladen bio sukomentator.

I sad prije par dana naletim na Netflixu na dokumentarac, nisam ni znao da ima već tri sezone. Gledam već dva dana, jako dobro mi je to sve snimljeno, jedan pogled "iznutra", sad mi je fora kako neki trenuci za vrijeme utrke kad bi nama gledateljima bilo malo dosadno, njima tamo bi u biti bilo skroz napeto. 

 

* * *

Ja 3-ću sezonu odgledao u dva dana ako ne u dan... ali nisam prvu i drugu sezonu odgledao. 

Baš kao što ti kažeš da se nabrija čovjek.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Startamo.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fora je staza. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema Muđela.. ono je bila gljiva ludara od staze.. Možda ponovo bude ako se (po svemu sudeći hoće) otkazati Motgreal.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Yuki, Mazepin, wtf to radi u F1? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Oba Williams-a među 15. Bravo!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zanimljivo, zanimljivo...

RedBull jak, Hamilton izvukao iz bolida maksimum, McLaren jak. 

 

Možda će sutra biti dobra utrka.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kako mi je žao za Landa. Bilo bi ludilo od utrke sutra da je ostao među prva 4.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Yuki, Mazepin, wtf to radi u F1? 

Mazepin je bogati rus, koji samo sponzorira Haas kao i mlađi Šumaher.
A Yuki mora biti netko iz Japana.. jer to bio uslov Honde, a da ima želju vidi se da taj ne spušta papučicu gasa a vozio po asfaltu, a po travi i tamo gdje se žito sadi... da i po pjesku :-D

A MazeSpin da zakuhlja situaciju :-D

Jedva čekam sutra kada Hamilton pokušavam da bježi Red Bullovima pa da vidmo koliko će puta sada izaći iz okvira bijele crte krivine 9.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Jedva čekam sutra kada Hamilton pokušavam da bježi Red Bullovima pa da vidmo koliko će puta sada izaći iz okvira bijele crte krivine 9.

 Postoji razlika od Bahraina i Imole. Kod Bahraina su suci zakomplicirali sami sebi stvar drugačijim gledanjem dobivanja prednosti za vrijeme kvalifikacija i utrke. Nakon toga je bio sastanak ekipa i FIA-e i dogovoreno je da se isti kriterij primjenjuje tijekom cijelog vikenda. Uz to ovdje se kršenje limita staze u zavoju 9 i 15 odvija automatski, senzorima, nakon čega se provjerava snimka i šalju upute ekipi. Toga nije bilo u Bahrainu. Zato su tako brzo brisana vremena vozača. 

 

EDIT: Vidim Bottas je nastavio ovu sezonu onako kao je i prošlu završio, s izmišljanjem razloga zašto nije tako brz kao Hamilton ... #facepalm .  Razumijem da je dobro imati vozača broj 1 u ekipi, ali zašto držati tako slaboga vozača... Bit će smiješno ako ove godine Mercedes izgubi konstruktorski za par bodova koje će Bottas prosipati

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 17:48 (formula1live).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja sam isto na F1 TV od danas. Gledao jučer kvale, zgodni su ovi featurei tipa cockpit cam i sl. Ali da, nije cheap...
just when i thought i got out they pull me back in
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice