Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.973
|
čitano: 3.245.939
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bit ce dobro Vettela gledati u Aston martinu.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma Vettel je proslost ovog sporta... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ma Vettel je proslost ovog sporta... :D

Vettel treba kao i Alonso, kao i Hamilton, kao i Leclerc dobar bolid da bi pobjeđivao. Vettelu to Ferrari nije dao.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa svakome treba dobar bolid da bi pobjeđivao 😂
A prosle godine je imao konkurentan bolid i i opet je sam zasrao par puta ali daleko put vise sam Ferrari
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 9:22 (volegradele).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže..

 

Osim toga iduca godina je poker kao 2008 ili recimo 2013, skupljaju se iskusni vozaci radi razvoja bolida za 2022. I ono sto ja ocekujem 2022, Toto - Vettel + ekipa iz Mercedesa u lovu jer ipak pare pokrecu svih njih.

 Ne vjerujem u Ferrari iduće sezone jer im motor i dalje neće biti kompetitivan. Čak, istina navijački, bih stavio McLaren u borbu s RBR-om. Preoptimistično, ali navijački.

 Ako Newey prede u Aston, zaboravi na McLaren. Iako uopce nije nemoguce, Newey je vise puta radio bolid za Vettela i smatram da uz pare od Strolla, vodstvo Neweya i Vettela, vrlo je jasan smjer u kojem zele ici.

 

 

*Ne zaboravit da je Newey radio s Astonom za njihove aute i da je bio u dobrim odnosima s Vettelom u RBR-u.

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 21:08 (ivanoile).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

Vettel treba kao i Alonso, kao i Hamilton, kao i Leclerc dobar bolid da bi pobjeđivao. Vettelu to Ferrari nije dao.

 A kome ne treba? Ni Senna, ni Schumacher, ni Prost, ni Piquet...nisu osvajali titule u slabijim bolidima. Tu i tamo po koja pobjeda i to je sve.

 91' FW14 vs MP4/6(?), FW14 ako sam dobro citao je bio puno bolji bolid koji je pripremio zapravo ulaz u 92', samo sto je MP4 imao bolju pouzdanost, ali FW14 je generalno bio napredniji tj bolji bolid.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

Eto i 95-og pole positiona za velikog majstora.

 U jos vecem bolidu

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

Eto i 95-og pole positiona za velikog majstora.

 Štok i vjeverica...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A jbg ferraristi, koliko vi mrzite Mercedes i Hamiltona toliko sam i ja mrzio Ferrari i Schumachera pocetkom ovog milenija.
Kako god okreneš ne valja...
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
A jbg ferraristi, koliko vi mrzite Mercedes i Hamiltona toliko sam i ja mrzio Ferrari i Schumachera pocetkom ovog milenija.
Kako god okreneš ne valja...

 

Prva Hamiltonova sezona, navijao sam za Mclaren još od ranije...bio sam oduševljen njegovom vožnjom. Mislio sam tada, "pa ovo će morati biti jedan od najboljih vozača svih vremena" jer već u prvoj sezoni boriti se ravnopravno sa Alonsom (!!), nemoguće! Nekoliko godina nakon toga, dominirao je Red Bull...prestao sam gledati F1, mislio sam to je to, nemaš sreće, nećeš nikada imati bolid kompetitivan za daljnje osvajanje naslova, izgubio sam nadu....

 

Ali tu ipak nije bio kraj :)

 

 

Samo naprijed majstore, sve si ovo zaslužio, čisti čisti talenat...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 2:32 (AFARON).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton je kroz karijeru pokazao da je vrhunski vozač. Bilo je utrka kada je odvozio od prvog do zadnjeg kruga savršeno (dok nije bio ne prvoj poziciji) i pobjedio. Pa to se vidi i po kvaliteti ostalih timskih vozača. Istina je da ga mediji više vole dolazi iz UK a i crnac je, ali to ne umanjuje njegovu kvalitetu. Pa pogledajte samo dok treba nekoga prestići, kako to dobro odradi. I ne nije tu samo bolid, jer bottas konstantno muku mući s tim dok mu iz boksa ne jave kako je to napravio Hamilton.

 

Ali isto tako već je dosadno gledati jednog te istog pobjednika,ali nekako imam dojam da Mercedes ima još nekoliko jokera i da će još neko vrijeme domonirati. Sad da RedBull može dobiti njihov motor.... 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Hamilton je kroz karijeru pokazao da je vrhunski vozač. Bilo je utrka kada je odvozio od prvog do zadnjeg kruga savršeno (dok nije bio ne prvoj poziciji) i pobjedio. Pa to se vidi i po kvaliteti ostalih timskih vozača. Istina je da ga mediji više vole dolazi iz UK a i crnac je, ali to ne umanjuje njegovu kvalitetu. Pa pogledajte samo dok treba nekoga prestići, kako to dobro odradi. I ne nije tu samo bolid, jer bottas konstantno muku mući s tim dok mu iz boksa ne jave kako je to napravio Hamilton.

 

Ali isto tako već je dosadno gledati jednog te istog pobjednika,ali nekako imam dojam da Mercedes ima još nekoliko jokera i da će još neko vrijeme domonirati. Sad da RedBull može dobiti njihov motor.... 

 

Neznam zakaj se vec 20 stranica vrtimo oko toga svega, Bottas je panjina i da bilo koji drugi (TOP) vozač  da sjedi u tom mercedesu nebi to tak izgledalo kak izgleda.

 

Vidim da ljudi bacaju riječi tipa "MRZITE" Hamiltona, ne kuzim zakaj bi ga mrzili nije to malo teska rijec? Samo nam je dosadan skupa s Mercedsom i ide ma na zivce SKY na kojem sam prestal gledati F1  jer to njihovo izdrkavanje ja Hamiltona,Mercedes i blacklivesmatter mi je ne gledljivo vise.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Oscar Piastri osvojio F3, cijelu sezonu si dobar i osvojiš prvenstvo. Bravo mali.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja najčešće F1 gledam na britanskom SKY i veoma rijetko na Sport Klubu koji imam na IPTV.

Ove sezone sam jednom silom prilika pogledao utrku na talijanskom SKY i bio sam iznenađen jer je voditelj nosio Ferrari majicu. Znam da svi spominju Britance kao pristrasne, ali ni ovi sa čizme nisu mnogo bolji izgleda.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
dad0r kaže...
formula1live kaže...

Hamilton je kroz karijeru pokazao da je vrhunski vozač. Bilo je utrka kada je odvozio od prvog do zadnjeg kruga savršeno (dok nije bio ne prvoj poziciji) i pobjedio. Pa to se vidi i po kvaliteti ostalih timskih vozača. Istina je da ga mediji više vole dolazi iz UK a i crnac je, ali to ne umanjuje njegovu kvalitetu. Pa pogledajte samo dok treba nekoga prestići, kako to dobro odradi. I ne nije tu samo bolid, jer bottas konstantno muku mući s tim dok mu iz boksa ne jave kako je to napravio Hamilton.

 

Ali isto tako već je dosadno gledati jednog te istog pobjednika,ali nekako imam dojam da Mercedes ima još nekoliko jokera i da će još neko vrijeme domonirati. Sad da RedBull može dobiti njihov motor.... 

 

Neznam zakaj se vec 20 stranica vrtimo oko toga svega, Bottas je panjina i da bilo koji drugi (TOP) vozač  da sjedi u tom mercedesu nebi to tak izgledalo kak izgleda.

 

Vidim da ljudi bacaju riječi tipa "MRZITE" Hamiltona, ne kuzim zakaj bi ga mrzili nije to malo teska rijec? Samo nam je dosadan skupa s Mercedsom i ide ma na zivce SKY na kojem sam prestal gledati F1  jer to njihovo izdrkavanje ja Hamiltona,Mercedes i blacklivesmatter mi je ne gledljivo vise.

 Prijeđi na njemački RTL.

 

Reklame, austrijski ORF je mila majka za sve njih.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Samo Arena FTW 😉
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta što na SK 4K nema komentator.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dinamičan start 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Ja najčešće F1 gledam na britanskom SKY i veoma rijetko na Sport Klubu koji imam na IPTV.

Ove sezone sam jednom silom prilika pogledao utrku na talijanskom SKY i bio sam iznenađen jer je voditelj nosio Ferrari majicu. Znam da svi spominju Britance kao pristrasne, ali ni ovi sa čizme nisu mnogo bolji izgleda.

 Pa normalno da će voditelji navijati za svoju ekipu. Pa nije to međunarodni prijenos. Tako je u svakome sportu, bilo bi čudno da ne navijaju za svojeg vozača/ekipu.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovu pizdariju od Bottasa treba kaznit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stvarno dimaničan početak utrke. Bottas nije napravio nikakvu grešku

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako se skršili...

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto? Vodeći u utrci je safety car do start/finish crte.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 15:35 (ZooZ).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Još 4 bolida i svi će biti u bodovima 

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Pravilo je nezgodno jer su ovi imali zeleno svjetlo i netko je nagazio gas pa onda redom dok su ovi iz prvog djela poretka još lelujali i čekali da Bottas krene. Dakle, Bottas je lelujao a zeleno se upalilo i ovi su krenuli. Pravilo je takvo da se ovo moralo desiti prije ili kasnije jer onaj tamo 200 metara iza Bottasa ne zna jel on krenuo ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 15:51 (itomic009).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Zašto? Vodeći u utrci je safety car do start/finish crte.

 I? Pa svejedno ga ne smiju prestignut? Sc je vani, utrka pocinje... Krenes vozit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Imali smo već ovakvih startova iza saefty cara (Sainz je rekao u Brazilu, nisam siguran) pa nije bilo nikakvih problema. Jbg. ovi iza su napravili grešku i dogodio se sudar. To je dio utrkivanja, oduvijek. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 15:47 (formula1live).
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel netko primjetio ovo? Kako je Lecler umiješan u ovo?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
SimeKZ kaže...

Ovu pizdariju od Bottasa treba kaznit. 

 On može tako vozit do crte za start, poslije toga je zajeb za njega. Ova staza je niža na jednom dijelu pa se nevidi dal krenuo restart.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Jel netko primjetio ovo? Kako je Lecler umiješan u ovo?

 Gasly je bio tu, Lec ne.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice