Konfiguracija od 12000 kn, prijedlozi i savjeti

poruka: 351
|
čitano: 56.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
viper kaže...

negdje si napomenuo da bi ipak isao overclock-at komponente ,ova ploca od gigabyte je totalno sranje i taj IX48 chipset za oc,ako vec ides klokat nabavi nest od Asusa iz serije P5Q (P5Q-Deluxe je jako dobra maticna za OC,podržava Quad Crosssfire).

Hladnjak si isto  nist koristi (zbog ulozenog i dobivenog,svi misle da je zalaman dobar hladnjak jer on je brand name i to ali uopce nije tako ,neisplati se)
ja ti preporucam da stavis na to Xigmatek HDT-RS1283 Red Scorpion Xigmatek HDT S-1283(preporuka sa foruma Tom's hardware inace poznat forum o hardweru)ali da je to moj komp ja bi presao na vodeno hlađenje ipak je to prava zvjer ,OCZ memorija vise nije onako dobra za OC kao sto je nekad bila i cuo sam da se pregrijvaju previše(izgledaju super ali ovi heatpipovi nehlade dobro),bolje si uzmi mushkine Mushkin DDR2-1066 XP2-8500 4GB KIT (2x2GB).I nemozes uzeto neko šrotno kuciste od  čifteka,kad vec kupujes takav komp mora ti biti na pameti da u kucistu mora biti stalno "propuh",trebas barem imati jos 2 venitlatora za protok zraka na kucistu ,zato uzmi ANTEC NINE HUNDRED ili dodas jos par kuna i izađe ti ANTEC TWELVE HUNDREDovdje si mozes izracunat kolko ti jako napajanje treba wattage caluclator  .

 
kuciste jutros stiglo hp ekspresom, neosteceno, original ambalaza i zastita, racun itd.  sve pohvale Optimum-u, kod njih cu sigurno opet uzimati


veliko hvala Viperu te Mayo (koji mi je prvi spomenuo Antec u ovom threadu) te zvonjola koji je preporucio Antec ili Lian-li





kuciste je dovoljno jeftino da si ga svi mozemo priustiti a slike govore same za sebe



-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

nice! a oce li doc slike kad bude cili kompletan ono kad ga budes sastavia pa da ga vidimo i sa LED ? Belji se

Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

Jedva čekam

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
jojo_surf kaže...

nice! a oce li doc slike kad bude cili kompletan ono kad ga budes sastavia pa da ga vidimo i sa LED ? Belji se

 
naravno :P slikam sve komponente kako budu dolazile tako da onaj tko si bude htio slicne komponente slozit ima malo ideje kako sve to izgleda iz perspektive balkanskih fotografa lol

ej hardveraj je pišanje od smijeha, htio sam xigmatek cooler, mushkin rame te wd 640 gb hdd, na kraju nemogu nista dobit od toga vec sam morao uzeti ocz vendetta 2 cooler, corsair dominator rame te seagate 640 gb hdd,
taman kad sam mislio da ce mi beshtya poslati sve, eto njega sa mailom, imamo problem, jel moze seagate umjesto WD-a jer ih nemam, ja kazem ma moze, jedino sto je seek time sporiji ali u svemu ostalom je Seagate brzi,

sutra prije 10 ujutro bi mi trebali stici hard, kexi i cooler, ako beshtyii ne padne na pamet promijenit jos nesto lol



evo jos par stvari kod ovog kucista vrijednih spomena:

na prvoj slici izvadio sam jedan od ova tri modula koja se mogu izvaditi s prednje strane kucista, potrebno je napomenuti da u svaki od tih modula mozete nakrcati 3 diska i svako od tih modula na prednjoj strani ima ventilator i filter prasine

na slici 2 vidi se taj modul (srednji) samo sa straznje strane, ovaj krug koji vidite je dodatak koji mozete odvojiti i pripojiti ga bilo kojem od ova 3 modula

na slici 3 vidi se taj dodatak kako sam ga odvojio, debljine nekih 2 cm, mozete na njega montirati 120 mm ventilator i ovisno na koji ga modul postavite u toj visini kucista ce i hladiti (napajanje najdonja razina, srednja razina grafulja, najvisa razina procesor), na koji god ga modul postavili na taj modul nemozete montirati hardove istovremeno, barem sam ja tako skuzio

na slici 4 vidi se jedan od modula snimljen s prednje strane, obratite paznju na mali turn-dial knob, neznam za regulaciju cega on sluzi, mozda brzine vrtnje pripadajuceg ventilatora, ali zasto onda regulatorska ploca sa straznje strane kucista? (svaki od ovih modula ima po jedan takav regulator tako da brijem da je sigurno nesto u vezi kontrole ventilatora)

na slici 5 vidi se koja je rupcaga nastala vađenjem samo jednog i to najgornjeg modula, potrebno je reci da iznad najgornjeg modula ima jos tri 5.25 utora, na najgornjem ce meni biti dvd przilica pioneer a ispod nje kasnije mozda jos koja ili bluray, iza na toj rupi je i platforma za vodeno hlađenje

na slici 6 vidi se lock kojim otkljucavate filter prasine za vađenje

na slici 7 do pola sam izvadio filter prasine, inace na svakom modulu po jedan

na slici 8 drzim u zraku taj isti filter prasine

na slici 9 surprise surprise ! odstranjivi filter prasine i to ugrađen na prozirnu stranicu kućišta

slika 10 vraćanje filtera natrag u njegov slot na stranici kućišta 


znaci antec ima tri 120-ke naprijed koje usisavaju vanjski zrak u kuciste, dvije 120-ke na straznjoj strani kucista koje ispuhavaju topli zrak iz kucista te ono cudo sto u antecu zovu big boy a nalazi se na vrhu kucista i promjera je 200 mm, ispuhiva također topli zrak iz kucista, pored toga ugradit cu si prozirnu coolermasterovu 120-ku s ledicama (plave, zelene ili narancaste boje)  u prozirnu stranu kućišta da puše po grafulji a jos jednu identicnu 120-ku cu montirati na najgornji modul s unutrasnje strane da puse dodatno po procesoru, propuh nikad nije bio tako sexy


to be continued...


-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2008 17:50 (xtreme:gamer).
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

ljepo ljepo jedva cekam da vidim slike dok slozis to sve .Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

Kuciste je preje*eno!!

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
protjeran
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

Mljac! ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

update:

 

skuzio sam zasto oni regulatorici, na neveliko iznenađenje to je samo speed control za svaki prednji 120 posebno, okretanjem tog malog sranj* u smjeru kazaljke na satu povecavate brzinu okretaja TriCOOL blue LED ventilatora, najniza brzina vrtnje je 1200 rpm-a a najvisa 2000,  na straznjoj strani kucista su dva 120 TriCOOL-a blue LED-a i oni također imaju svoje kontrole u obliku malih switcheva vidljivih skroz na gornjem lijevom kutu straznje stranice kucista, svaki od ovih dva ventilatora ima tro-brzinski switch tako da mozete birati između quiet, performance ili maximum cooling

 

onaj veliki 200 mm ventilator (Big Boy) ima svoj posebni 3-brzinski switch te jos jedan switch koji sluzi za iskljucivanje ili ukljucivanje njegove ledice, ti switchevi također na straznjoj strani kućišta

 

evo nekih karakteristika ventilatora:

 

200 mm Fan specifications:

 

Speed        1000 rpm                                               700 rpm                                    400 rpm                       (okretaja po minuti)

Air Flow      4.75 m^3/min                                        3.59 m^3/min                           2.34m^3/ min              (metara kubnih po minuti)

Noise         34.24 dBA                                              27.6 dBA                                   23.6 dBA                      (decibela)

 

 

120 mm Fan specifications:

 

Speed        2000 rpm                                               1600 rpm                                    1200 rpm                       (okretaja po minuti)

Air Flow      2.24 m^3/min                                        1.59 m^3/min                             1.1 m^3/ min                 (metara kubnih po minuti)

Noise         30 dBA                                                    28 dBA                                        25 dBA                          (decibela)

 

 

 

kuciste nema zasebnog power LED-a vec se 3 prednja ventilatora ukljuce i svijetle kada je kuciste ukljuceno, e sad na samom vrhu pored power prekidaca ima 2 audio porta (Intelov standardni AC '97 10 pinski i Intelov standardni HDA  10 pinski (High Definition Audio) od kojih samo jedan ili drugi mogu biti spojeni na maticnu ali ne oboje istovremeno, da li itko ima iskustva sa tim i da li je na HDA bolji audio kako mu i samo ime govori? brijem da je tesko laiku cuti razliku

 

također pored power switcha ima jos i e-sata port, 2 usb-a i reset switch

 

 

evo i control panela straznjih i gornjeg ventilatora

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2008 21:02 (xtreme:gamer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

Neznam je li tko već spomenuo jer je tema velika i nemogu toliko čitati ali kad si već odlučio dati toliko para potroši još oko 3000kn za dobru zvučnu i zvučnike, Z-5500 ako možeš lijepo razmjestiti, ako ne neki 2.1 (Ja sam fan Logija pa ću ti i ovdje preporučiti njihov Z-2300, dobri su i Creative i Altec, samo nemoj BOSE-a, JBL i sl. stvari di se plaća marka jer ne vrijede tih para po meni pogotovo ne oni JBL-ovi Kričuri i jaja neka, mislim da su to njihovi sistemi, nisam siguran) odlični za igre i vrlo dobri za filmove i muziku, za te pare neznam ima li bolje.

 

Pošto imaš ogroman ekran mislim da se isplati dati i nešto para za dobro ozvučenje kako bi osjećaj bio potpun.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

uzeo si odlično kučište koje možda malo glasno ali koga J--E kad izgleda kao ZVIJER!!!!

Koliko ventova možeš ugraditi u to čudo???

moja procjena oko 8-10 ventova ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

Sad sam se sjetio

Komp od 40000kn bez vodenog hlađenja?

Ja bih uložio u to ali rizik...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
Vido kaže...

Neznam je li tko već spomenuo jer je tema velika i nemogu toliko čitati ali kad si već odlučio dati toliko para potroši još oko 3000kn za dobru zvučnu i zvučnike, Z-5500 ako možeš lijepo razmjestiti, ako ne neki 2.1 (Ja sam fan Logija pa ću ti i ovdje preporučiti njihov Z-2300, dobri su i Creative i Altec, samo nemoj BOSE-a, JBL i sl. stvari di se plaća marka jer ne vrijede tih para po meni pogotovo ne oni JBL-ovi Kričuri i jaja neka, mislim da su to njihovi sistemi, nisam siguran) odlični za igre i vrlo dobri za filmove i muziku, za te pare neznam ima li bolje.

 

Pošto imaš ogroman ekran mislim da se isplati dati i nešto para za dobro ozvučenje kako bi osjećaj bio potpun.

 to sam i ja predlozio z-5500 ali rekao je da vec ima i evo ispod ;)
Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
16 godina
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...

e sto se tice zvuka, komp cu spojit na svoje 10 godina staro sony pojacalo 2x70 w i zvucnike quadral dvosistemske 2x160 w, + zvucnici i woofer u samoj televiziji to je zvuk iz 4 zvucnika sve skupa

 

 

 

 

z-5500 imamo u ducanu, jako dobri zvucnici ali nemoze se usporediti sa hi-fi komponentama preko kojih vec dugi niz godina igram igre i slusam muziku s pc-a

 ovo je presuper i evo ima ove zvucnike
Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

ma zvucnici za komp bilo kakvi su kajla prema ovome kume, ovo je nadzivjelo vec 3 kompa a sigurno ce i ovaj, Sony pojacalo 2 x 70 W te Quadral dvosistemci 2 x 160 W, pravih wata a ne onog marketinskog sranj* na PC zvucnicima,

 

a ako to nije dovoljno onda ce i zvucnici u telki pomoci:

 

 

zvucnici u telki od 18000 kn nikad nisu za bacit

 

 

Output power (RMS) 2 x 15 W

 

Sound Enhancement Auto Volume Leveller , Digital Signal Processing , Dynamic Bass Enhancement , Graphic Equaliser , Smart Sound

 

Sound System Virtual Dolby Digital , BBE

 

Built-in speakers 2

 

Loudspeaker types 2 integrated subwoofers , Dome tweeter

 

 

 

pored zvucnika i pojacala ispod jos malo slika unutarnje bocne strane kucista sa izvrsno rijesenim rasporedom rupa za provlacenje kablova i vezicama koje nisu jednokratne kao one u getro-u i bili, zadnja slika nezaboravni toolkit

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
Gamer-gts kaže...

uzeo si odlično kučište koje možda malo glasno ali koga J--E kad izgleda kao ZVIJER!!!!

Koliko ventova možeš ugraditi u to čudo???

moja procjena oko 8-10 ventova ili?

 5 ih je vec ugrađenih 120-ki i jedna 200-ka a mogu jos dvije 120-ke po potrebi i budu ubrzo, uzet cu na revers od coolermastera prozirne sve 3 boje (zelena, plava, narancasta) i probati koje najbolje izgledaju i onda ih staviti, mislim da cu uzeti plave ali tko zna, postat cu slike na net kad to dobijem pa mi mozda pomognete odluciti
-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

jucer ujutro stiglo hp ekspresom iz hardveraja, cpu cooler, hdd i memorija, jos drugi tjedan stize ventovi za memorije, xigmatek crossbow mounting kit za cooler, a danas tokom dana overseasom stize skoro sve ostalo, napajanje mi se izjalovilo, ispada da ga mogu dobit tek drugi tjedan jer ga nitko nema, a pod nitko mislim na nitko u hrvatskoj registriran na nabava.net

 

 

 

ajde molim vas usput ako netko moze argumentirati, zasto je corsair napajanje bolje od chiefteca?  chieftec 750 w turbo series u odnosu na corsair 750 w tx, da li mislite da bi meni za ovu konfiguraciju bilo dovoljno napajanje Napajanje Corsair HX Series, CMPSU-620HXEU 620W, Modularno?

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2008 8:03 (xtreme:gamer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...

jucer ujutro stiglo hp ekspresom iz hardveraja, cpu cooler, hdd i memorija, jos drugi tjedan stize ventovi za memorije, xigmatek crossbow mounting kit za cooler, a danas tokom dana overseasom stize skoro sve ostalo, napajanje mi se izjalovilo, ispada da ga mogu dobit tek drugi tjedan jer ga nitko nema, a pod nitko mislim na nitko u hrvatskoj registriran na nabava.net

 

 

 

ajde molim vas usput ako netko moze argumentirati, zasto je corsair napajanje bolje od chiefteca?  chieftec 750 w turbo series u odnosu na corsair 750 w tx, da li mislite da bi meni za ovu konfiguraciju bilo dovoljno napajanje Napajanje Corsair HX Series, CMPSU-620HXEU 620W, Modularno?

 e da te pitan nesto u vezi memorije...jesi sa tom memorijom dobia ventilatore (3 moraju bit) za njih?
Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
jojo_surf kaže...
 e da te pitan nesto u vezi memorije...jesi sa tom memorijom dobia ventilatore (3 moraju bit) za njih?
 
dolaze mi drugi tjedan, za svaki kit po jedan airflow set, ukupno 6 ventilatorica, 3 ventilatora po nosacu, obrati paznju da kupis "8500C5DF" verziju <------ ovo F na kraju oznacava da dolaze i fanovi, imas identicnu verziju zvanu 8500C5D koja dolaze bez ventilatora, sve ostalo je isto
-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

evo konacno stigla i posiljka iz adm-a

 

proc, grafulja, cordless wave desktop, przilica, maticna

 

sapphire nije dao nijednu igru papci jedni :(

 

 

 

 

 

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

evo jos slika:

 

 

asusu svaka cast, kolko god sata portova toliko sata kablova su isporucili, zakrivljenih za 90 stupnjeva, svakakvih, cak su i optional fan stavili za hladit chipset, PREJEB*NO !!

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...
jojo_surf kaže...
 e da te pitan nesto u vezi memorije...jesi sa tom memorijom dobia ventilatore (3 moraju bit) za njih?
 
dolaze mi drugi tjedan, za svaki kit po jedan airflow set, ukupno 6 ventilatorica, 3 ventilatora po nosacu, obrati paznju da kupis "8500C5DF" verziju <------ ovo F na kraju oznacava da dolaze i fanovi, imas identicnu verziju zvanu 8500C5D koja dolaze bez ventilatora, sve ostalo je isto
 Kako 3 venta po nosacu? Mozda sam krivo shvatio. Ali dali mislis na ovo (slika) ako mislis onda ti to prekirje sva 4 utora za memoriju i to su dakle 3 ukupna venta, ako sam ja dobro skonto o cemu pricate
Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

naravno, to je to, ali ja sam kupio dva kita pa dobijam i dva nosaca, jedan ce bit za rezervu

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...

ajde molim vas usput ako netko moze argumentirati, zasto je corsair napajanje bolje od chiefteca?  chieftec 750 w turbo series u odnosu na corsair 750 w tx, da li mislite da bi meni za ovu konfiguraciju bilo dovoljno napajanje Napajanje Corsair HX Series, CMPSU-620HXEU 620W, Modularno?

   Tvoja konfa bi trošila 500-550W. Tako da je to 620 watno sasvim dovoljno. Bitno je da drži stabilno tih 550W.


P.S.
Geyo pogodi tko je.
--> Moj SIG <-- IBM ThinkPad R61 - C2D T7100 1,8 MHz, nVidia Quadro NVS 140M, 2GB RAM, 120GB HDD, Ubuntu 8.04 acer TravelMate 2483 NWXCi - Pentium M 1.73MHz, 1GB RAM, 60GB HDD, Ubuntu 7.10
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

LOL , informaticaru moj, 620 HX od corsaira modularno je do jaja, ali me je strah da nece bit dovoljno jer garant cu ja htjet jos unutra stvari ubadat, jos jedan hard, jos par ventilatora, mozda jos koji opticki uređaj, mozda jos jednu grafulju kad pojeftini, mozda vodeno hlađenje

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2008 11:03 (xtreme:gamer).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...

naravno, to je to, ali ja sam kupio dva kita pa dobijam i dva nosaca, jedan ce bit za rezervu

 aha aha, ja mislio da postoje neki manji pa da ce 6 ventova puhat na memoriju, e to bi bolesno izgledalo :D...btw super sve ovo izgleda sto ti je dosad stiglo, najvise sam impresioniran kucistem i grafickom iako su mogli malo to lijepse upakirat tu grafu i dat malo vise stvari ipak je to high end...
Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

znas ti vrlo dobro kako je sapphire skrt, al ajde bolje i sapphire bez icega nego powercolor sa 50 igrica

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjeti

koliko ja vidim po ovom pisanju koliko on misli potrošiti na računalo bilo bi jedno od najboljih u hrvatskoj TO SU IZMIŠLJOTINE Da mi je znati tko će to dati 40000 kuna za igranje HAHAHAHAHAHAHA

Intel Core 2 Quad Q9550 BOX, 4×2.83GHz, 1333MHz, 775-pin, 12MB,MB Gigabyte EP45-EXTREME, s775, iP45, DDR2 4GB PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit,HDD HITACHI 1TB SATA-300 7200rpm 16/32MB,Gigabyte Radeon HD4870x2, 2GB DDR5, Chieftec power supply 850W Turbo Series,
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
xtreme:gamer kaže...

LOL , informaticaru moj, 620 HX od corsaira modularno je do jaja, ali me je strah da nece bit dovoljno jer garant cu ja htjet jos unutra stvari ubadat, jos jedan hard, jos par ventilatora, mozda jos koji opticki uređaj, mozda jos jednu grafulju kad pojeftini, mozda vodeno hlađenje

  Onda ti ne gine barem 850W (9 diskova, klokani cpu, 2dvdrw, 1 bluray...). Ovih 550 sam račnal sa sadašnjom konfom. Sad razmisli: ili odmah 1000W ili kad budeš nadograđival uzmeš novi psu, past će i cijene.
--> Moj SIG <-- IBM ThinkPad R61 - C2D T7100 1,8 MHz, nVidia Quadro NVS 140M, 2GB RAM, 120GB HDD, Ubuntu 8.04 acer TravelMate 2483 NWXCi - Pentium M 1.73MHz, 1GB RAM, 60GB HDD, Ubuntu 7.10
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet

ma tuki marjanovu, nedam im kilovat struje nema sanse, prezivjet ce corsairovo 750, cujem da vise struje isporucuje po potrebi nego ostale marke 850 watne

-Wi-Fi is as secure as your virginity in Old Taipei-
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konfiguracija od 40000 kn - misljenja i savjet
oblivion24 kaže...

koliko ja vidim po ovom pisanju koliko on misli potrošiti na računalo bilo bi jedno od najboljih u hrvatskoj TO SU IZMIŠLJOTINE Da mi je znati tko će to dati 40000 kuna za igranje HAHAHAHAHAHAHA

 Onaj tko si moze i zeli to priusitit, da puno je to novaca ali bit ce rezova na drugim poljima u zivotu, imas racunalo a nemas recimo za izac van, to je individualna odluka, i treba imat muda tako nesta odlucit i provest do kraja, a ovaj cojvjek radi svoj san i svaka mu cast!
Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice