Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.567.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...
fila2208 kaže...

Daj se opustite i uživajte u ljetu...kad bude znat će te prvi ako ste upali. :)

Mora da znaš da si upao kad mores tako miran biti :D

Ne znam ali ne puštam da mi to uništi dane.

Šta bude bude ono ionako nemoš utjecati na to više.

Vezu nemam nit sam je tražio, išao sam na sebe i svoje mogućnosti, znam da sam debelo iznad prosjeka fizički i mentalno, a sad oće li to biti dosta, to samo gospoda gore znaju.

Sretno nam svima, ali velim, uživajte u ljetu dok ga imate :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...
vucin_apostol kaže...
fila2208 kaže...

Daj se opustite i uživajte u ljetu...kad bude znat će te prvi ako ste upali. :)

Mora da znaš da si upao kad mores tako miran biti :D

Ne znam ali ne puštam da mi to uništi dane.

Šta bude bude ono ionako nemoš utjecati na to više.

Vezu nemam nit sam je tražio, išao sam na sebe i svoje mogućnosti, znam da sam debelo iznad prosjeka fizički i mentalno, a sad oće li to biti dosta, to samo gospoda gore znaju.

Sretno nam svima, ali velim, uživajte u ljetu dok ga imate :)

Samo sam se šalio ;) A ništa, ne preostaje nam ništa drugo nego čekati.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

ja sam ih zvala bas da pitam kad ce lista, i rekli su mi da ljecnicki jos uvijek traje, a mi koji smo prosli sve da smo i upali, kako nam je i rekao onaj na ljecnickom. :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Mogli bi osnovati neku face grupu, pa kaj bi svi bili tamo, taman da se malo upoznamo prije akademije ili tako nešto {#}

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...

Mogli bi osnovati neku face grupu, pa kaj bi svi bili tamo, taman da se malo upoznamo prije akademije ili tako nešto {#}

Aj ne  {#}

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Meni svejedno, samo predlažem ideje :)

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...

Meni svejedno, samo predlažem ideje :)

Bumo se na akadeimiji upoznali, evo baš ćemo ja i ti, kasniej kad updanemo se, naći :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...
vucin_apostol kaže...

Meni svejedno, samo predlažem ideje :)

Bumo se na akadeimiji upoznali, evo baš ćemo ja i ti, kasniej kad updanemo se, naći :)

 

 

Dogovoreno stari :D

9 godina
protjeran
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...
fila2208 kaže...
vucin_apostol kaže...

Meni svejedno, samo predlažem ideje :)

Bumo se na akadeimiji upoznali, evo baš ćemo ja i ti, kasniej kad updanemo se, naći :)

 

 

Dogovoreno stari :D

 

 

dogovrili smo se svi! 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 11:45 (Fuki1897).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Pozdrav svima, zanima me dva pitanja,molio bih da odgovore oni koji su bili na akademiji vec.

Sto se uci na predmetu engleskog jezika,kakav je program?

Koliko traje praksa u vremenu dok se skolujeŠ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
turboman kaže...

Pozdrav svima, zanima me dva pitanja,molio bih da odgovore oni koji su bili na akademiji vec.

Sto se uci na predmetu engleskog jezika,kakav je program?

Koliko traje praksa u vremenu dok se skolujeŠ?

 NASTAVNI PREDMETI

Ustav RH i ljudska prava - 18

Prekršajno pravo - 87

Kazneno pravo - 83

Kriminalistika - 87

Policijske ovlasti i njihova primjena - 123

Sigurnost u prometu - 86

Psihologija i komunikologija -72

Strani jezik ( engleski ili njemački ) - 72

Etika policijskog zvanja - 20

Policijsko naoružanje i gađanje - 108

Šport i samoobrana -168

Informatika i IS MUP - 33

Integralni trening - 72

 

SEMINARI

Telekomunikacije -10

Kultura govorenja i pisanja - 25

Daktilografija i uredsko poslovanje - 30

Osnove gašenja požara - 8

Nedopušteno trgovanje ljudima - 5

Policija u zajednici - 4

Prva medicinska pomoć – 10  

 

http://mrav.ffzg.hr/zanimanja/book/part2/node3702.htm

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 16:10 (ENCHANTRESS).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Vi koji ste zavrsili policijsku školu i koji radite u policiji da li znate mozda jel se prica sta o sljedecem natjecaju, oce li biti natjecaja sljedece godine?

 

Pozdrav svima.

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

zvao sam akademiju i kaze gospođa da bi vjerojatno ovaj tjedan na stranici trebali objaviti sve pojedinosti 

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ovo iscekivanje ubija

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Dobro veče,

samo da pitam kako je sa hranom na akdemiji? jel se dobivaju bonovi za hranu il kako se hrani i jel dosta pića i hrane za preživit šta daju? Ova sad generacija što je završila nije dobivala nikakvu novčanu naknadu svaki mjesec kao što je netko ovdje pisao.

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Lucacro kaže...

Dobro veče,

samo da pitam kako je sa hranom na akdemiji? jel se dobivaju bonovi za hranu il kako se hrani i jel dosta pića i hrane za preživit šta daju? Ova sad generacija što je završila nije dobivala nikakvu novčanu naknadu svaki mjesec kao što je netko ovdje pisao.

imaš bonove od njih tamo i prek toga jedeš, ali nemreš maznut dva tri bona na doručak npr, već uzet od nekog tko ne jede.

novčana naknada je 400kn nek me netko ispravi...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Vjerovatno malo gluplje pitanje cu sad postavit,al jel se moze nosit suplementacija tamo,mislim ne znam zasto se ne bi smjelo,ali eto nikad ne znas...planiram dok sam tamo krenut u gym,pa da se nađe i koji kreatincic,proteincic i tako

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...

Vjerovatno malo gluplje pitanje cu sad postavit,al jel se moze nosit suplementacija tamo,mislim ne znam zasto se ne bi smjelo,ali eto nikad ne znas...planiram dok sam tamo krenut u gym,pa da se nađe i koji kreatincic,proteincic i tako

Ma može zašto ne...ja znam da ja budem kao i par dečki koje znam...nemoš preživit na njihovoj hrani.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...
barcafan12 kaže...

Vjerovatno malo gluplje pitanje cu sad postavit,al jel se moze nosit suplementacija tamo,mislim ne znam zasto se ne bi smjelo,ali eto nikad ne znas...planiram dok sam tamo krenut u gym,pa da se nađe i koji kreatincic,proteincic i tako

Ma može zašto ne...ja znam da ja budem kao i par dečki koje znam...nemoš preživit na njihovoj hrani.

Da,bas zato,jer pitanje je kolko ce bit slobodnog vremena da se ode negdje vanka i pojede nesto konkretno

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...
fila2208 kaže...
barcafan12 kaže...

Vjerovatno malo gluplje pitanje cu sad postavit,al jel se moze nosit suplementacija tamo,mislim ne znam zasto se ne bi smjelo,ali eto nikad ne znas...planiram dok sam tamo krenut u gym,pa da se nađe i koji kreatincic,proteincic i tako

Ma može zašto ne...ja znam da ja budem kao i par dečki koje znam...nemoš preživit na njihovoj hrani.

Da,bas zato,jer pitanje je kolko ce bit slobodnog vremena da se ode negdje vanka i pojede nesto konkretno

Imat ćeš...nakon 5-6 si free onda je negdje večera i do 10 se moraš vratiti na akadmeiju tako da si tak planiraj bar sam ja tako čuo.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

poštovani,student sam 2.godine faxa,sad upisujem 3.godinu.mene zanima do koje se godine mog života mogu upisati na akademiju s obzirom da imam 24 godine i kakvi su kriteriji za upis?završio sam četverogodišnju medicinsku školu.

Hudeček P.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
NIGHT RIDDER kaže...

poštovani,student sam 2.godine faxa,sad upisujem 3.godinu.mene zanima do koje se godine mog života mogu upisati na akademiju s obzirom da imam 24 godine i kakvi su kriteriji za upis?završio sam četverogodišnju medicinsku školu.

ove godine su uvjeti bili da nisi smio biti stariji od 28 i bila je obavezna cetverogodsinja skola...evo na linku imas sve detalje:

http://www.mup.hr/UserDocsImages/minstarstvo/skolovanje/2014/NATJECAJ_PREKVALIFIKACIJA_14.pdf

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 1:51 (barcafan12).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

dobar dan,student sam 3.godine i mene zanima do koje godine se mogu upisati na akademiju jer bi htio biti policajac,s obzirom da imam 24 godine.

Hudeček P.
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ok hvala,a dali se može znat pošto ču sad upisat treču godinu faxa jednog veleučilišta u rijeci,kada bi bio iduči natječaj za akademiju i dali bi kriteriji što se tiče godina ostali isti?i zanima me koliko traje akademija.

Hudeček P.
13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Za treću godinu faxa prilično si nepismen.

Vjerovatno će biti limit do 28 godine kao dosad, a hoće li biti natječaja to samo oni znaju.

sretno!

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

hvala,pitam zato jer non stop se mijenjaju pravila,kad sam se htio upisat pred dve godine bila je kao neka pauza jer je bilo previše zainteresiranih,jedni kažu jedno,neki drugo,ali hvala svejedno.i molim vas da mi napišete stranicu di se može pratit natječaj.hvala još jednom.

 

Hudeček P.
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

zato sam i upisao drugi fax jer nisam htio riskirat šta se tiče vremena.

 

Hudeček P.
13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Pozdrav svima kojima sam na ignore!
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ma svi cemo morat ici na akademiju , tojest na oglasnu plocu vidjet popis , jer agencija za ljudska prava im ne dozvoljava da se nasa imena i oib objavljuje na stranici.

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
third watch kaže...

Ma svi cemo morat ici na akademiju , tojest na oglasnu plocu vidjet popis , jer agencija za ljudska prava im ne dozvoljava da se nasa imena i oib objavljuje na stranici.

A dosad se moglo?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice