Liječnički pregled za vojnoga pilota

poruka: 17
|
čitano: 24.739
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Zanima me da li mogu proći na lječničkom pregledu za vojnog pilota, ako imam plombu na zubu ? I da li znate kakvi su kriteriji na lječničkom za vojnog pilota ?

9 godina
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Ako se ne varam sama plomba nije problem na liječničkom. Znam da sam prije o tome čitao neke rasprave sa frendom i bilo je ljudi koji su prolazili liječnički sa plombom, naravno uz uvjet da si zdrav i da nema nikakvih drugih problema.

 

Tako da se oko toga ne sekiraš. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota

Hvala na informacija, da li možda znaš koji su često uzroci pada na lječničkom pregledu ?

9 godina
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Iskreno, ne znam. To je više frend gledao jer je htio u vojsku, pa smo znali na kavi malo pričat. Tu informaciju će ti dati netko tko je ''unutra'' ili tko također želi u vojsku.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
13 godina
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
Nije problem plomba,već oni zubi koji nisu popravljeni.

Dok su god uredno popravljeni u redu je
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Dobar prijatelj mj je vojni pilot (a tek su mu 24) i sam sam zrakoplovne struke pa imam nekog znanja o tome.  Uglavnom najviše se pada na psihomotorici: koordinacija ruke i mozga, oka i ruke, multitasking itd kao i na psihotestu.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
10 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota

Znaći nebi trebalo biti problema sa plombiranim zubom .

16 godina
online
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
kcro1312 kaže...

Znaći nebi trebalo biti problema sa plombiranim zubom .

Ako je dobro plombiran to ti je najmanji problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
Old Iggy kaže...
kcro1312 kaže...

Znaći nebi trebalo biti problema sa plombiranim zubom .

Ako je dobro plombiran to ti je najmanji problem.

 Kad sam ja išao na preglede za kadeta, bilo nas je cca 20-25 u grupi, prvi pregled je bio kod zubarice i 12 (ili 13) ih je odma ošlo kuć, ostali smo svi prošli sve, jedan je samo odustao u Požegi i to je to. Tako da iz moje perspektive su zubi bili najveći problem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 12:08 (ba2033).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota

Da li možda znaš, da li je netko prošao dalje, a da je imao plombirani zub ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
kcro1312 kaže...

Da li možda znaš, da li je netko prošao dalje, a da je imao plombirani zub ?

 Da, ja.

 

Ima nas s plombama, kako su i kolege gore rekli, ako je napravljeno na vrijeme prolaziš. Bitno da je zdravo i/ili uredno sve unutra, i da nemas onak naslage karijesa kao 85% ljudi što ima. (Ja sam to počeo primjećivat u osnovnoj školi na ljudima...).

 

A inače imaš temu sa hrpom stranica o kadetima i tome svemu na forum.hr-u, ako imaš ikakih pitanja, iako mislim da je tamo više manje sve već pitano, samo treba čitat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 16:35 (ba2033).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota

Hvala na informaciji !

16 godina
online
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
kcro1312 kaže...

Da li možda znaš, da li je netko prošao dalje, a da je imao plombirani zub ?

Moj brat. Kao što rekoh, to je najmanji problem.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
Kolika je maximalna visina? Da li postoji mogućnost da je covjek previše visok za avion?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Liječnički pregled za vojnoga pilota
Lotpi kaže...
Kolika je maximalna visina? Da li postoji mogućnost da je covjek previše visok za avion?

 Mislim da je 190 maksimalna nije do aviona nego do sjedišta za katapultiranje koje ima limite.

10 godina
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Jedan avijatičar je rekao vezano za takve testove, da jednostavno odeš tamo, te ti oni vele jel' si za to ili nisi. Nemreš se nikako pripremiti za taj pregled, a plombe, visina, te sve ostale urbane legende, nemaju veze...

 

...mislim da samo tri posto populacije mogu biti vojni piloti, svojevrsna su elita zbog same, te činjenice...

 

...da, i još jedna stvar, nećete se obogatiti ako odete za avijatičara.....Nemaju vile, a ni skupe automobile....

Više zaradi ZET-ovac kod nas, nego vojni pilot.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
3 godine
neaktivan
offline
Liječnički pregled za vojnoga pilota

Je li moguće postati vojni pilot ako sam operirao meniskus? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice