Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.176.854
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
🤧🤧🤧😢a nista ostat ce razbijeno 😂
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Robi1992 kaže...
Pozz ekipa napisao sam i u s8 temi al cu napisat i ovdje pa mozda neko znas..kliknuo sam slucajno da zapamti odabir broja kod provjere megabajta putem smsa i da blokira slanje smsa na taj broj..e sad nemogu poslat nijedan sms na taj broj vise kako da to ponistim nemogu nigdje nac..hvala unaprijed

 Poruke => pritisnuti izbornik gore desno, odabrati Postavke => Blokiranje poruka => odaberi Blokirane poruke, tamo bi trebao imati poruku koju si blokirao, pa je odblokiraj (ako nije tamo, odaberi Blokiraj brojeve i tamo potraži)

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ekipa dali nakon zadnjeg azuriranja tko primjetio da se u gornjem dijelu uređaj grije u području kamere... prije je uređaj radio mrtav hladan konstantno spojen na LTE, ne znam do čega bi moglo biti
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ERROR1911 kaže...
Ekipa dali nakon zadnjeg azuriranja tko primjetio da se u gornjem dijelu uređaj grije u području kamere... prije je uređaj radio mrtav hladan konstantno spojen na LTE, ne znam do čega bi moglo biti

 Kod mene sve u redu, nema nikakvog zagrijavanja.

TrustNo1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Crljo kaže...
arnes_king kaže...


Sve mi radi, baterija mi se cini bolja nego na stock a najvise mi se svidja novi AOD (koji ima i music control te notifikacije koje dolaze direktno na zakljucan i ugasen display) + Infinity Wallpaper.

 Pa tu opciju ima i stock. 2 puta brzo stisneš na notifikaciju i otvori ti ju u pripadajućoj aplikaciji.

 Ne pricam o toj opciji, nego pored te ima da kliknes na sat dva puta pa ti otvori "face widets" gdje mozes direktno na AOD mijenjati muziku i slicne stvari bez da se display uopste upali, i ovo za notifikacije na S7 samo se pojavi ikonica a ovdje dodje prava notifikacija, osvijetli samo rubove sa svih strana i u vrhu dodje mali baloncic s porukom, veoma korisno i veoma lijepo izgleda a ne pali displej.  Proguglaj galaxy s8 AOD pa ces vidjeti sta sve moze i da je na s7 dosta ograniceniji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 8:19 (arnes_king).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ERROR1911 kaže...
Ekipa dali nakon zadnjeg azuriranja tko primjetio da se u gornjem dijelu uređaj grije u području kamere... prije je uređaj radio mrtav hladan konstantno spojen na LTE, ne znam do čega bi moglo biti

 meni je chrome znao dosta zagrijati mob, i odkad ga ne koristim mob je mrtav hladan i surfanje ide full glatko za razliku od chromea

arnes_king kaže...
Crljo kaže...
arnes_king kaže...


Sve mi radi, baterija mi se cini bolja nego na stock a najvise mi se svidja novi AOD (koji ima i music control te notifikacije koje dolaze direktno na zakljucan i ugasen display) + Infinity Wallpaper.

 Pa tu opciju ima i stock. 2 puta brzo stisneš na notifikaciju i otvori ti ju u pripadajućoj aplikaciji.

 Ne pricam o toj opciji, nego pored te ima da kliknes na sat dva puta pa ti otvori "face widets" gdje mozes direktno na AOD mijenjati muziku i slicne stvari bez da se display uopste upali, i ovo za notifikacije na S7 samo se pojavi ikonica a ovdje dodje prava notifikacija, osvijetli samo rubove sa svih strana i u vrhu dodje mali baloncic s porukom, veoma korisno i veoma lijepo izgleda a ne pali displej.  Proguglaj galaxy s8 AOD pa ces vidjeti sta sve moze i da je na s7 dosta ograniceniji.

 to ima i na sedmici od update na nougat

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pa koristim Nougat jos od bete i do nedavno koristio zadnji update i vjeruj da sam sve moguce opcije na telefonu probao i procackao i nisam vidio da je to moglo.

 

Opet kazem, ukucaj na youtube s8 aod functions pa ces vidjeti da nije to na sta vi mislite.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 9:24 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

 

na 1:25 u videu,  o tome govorim,  jer kazes na s8 ima a na s7 nema

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...

 

na 1:25 u videu,  o tome govorim,  jer kazes na s8 ima a na s7 nema

probao na svom S7, fakat radi.

 

prije par tjedana sam pizdio kako i zasto mi ne radi, a nije mi palo na pamet double tap 

 

15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

moze li netko preporucit kaljeno staklo koje prekriva kompletan zaslon za S7?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
BoTiA kaže...

moze li netko preporucit kaljeno staklo koje prekriva kompletan zaslon za S7?

 

https://www.aliexpress.com/item/2-5D-9H-Full-Cover-Tempered-Glass-for-Samsung-Galaxy-S7-S6-S5-S4-Colorful-Full/32762035054.html

 

doslo mi za 15 dana 

 

jedina zamjerka sto je ipak ima otvor za SAMSUNG natpis iako je na slici bez otvora

 

uglavnom imas ih na alixpressu doslovno nekoliko tisuca :D

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...

 

na 1:25 u videu,  o tome govorim,  jer kazes na s8 ima a na s7 nema

 Eh nema sta ja sam cak i pokusavao ali nisam uspio i mislio sam da ne moze. Ipak sam bio u krivu, samo sto je na S8 drugacije jer tu kliknes na sat dva puta pa se umjesto sata pojave kontrole za music plejer u velicini sata, i moze se skrolati desno/lijevo gdje imaju jos 2 widgeta, jedan je slijedeci dogadjaj (iz kalendara) a drugi je vrijeme slijedeceg alarma.

 

Pretpostavljam da ce vremenom dodati jos tih mogucnosti, ili ako ne oni vjerujem da ce neko uz root napraviti modifikacije jer ovo ima puno vise potencjala.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ne radi link od stakla... Jel mozes ponoviti? Znaxi zalijepio si ga i nema halo efekta (da uz rubove nije zalijepljen)?
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

POMOC LJUDI !!!????

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lula69 kaže...

POMOC LJUDI !!!????

 Kopiram s XDA foruma: 

 

  1. Download a root file explorer (such as Root Explorer, Root Browser or ES File Explorer).
  2. Open the root file explorer and go to the /system folder.
  3. Open the file named build.prop in text editor
  4. In the build.prop file look for ro.config.tima=1
  5. Change this line to ro.config.tima=0, simply changing the 1 to a 0
  6. Reboor phone
  7. Run the S-Health app


You can now use S-Health even with tripped Knox!!

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

fala,a ovo jel iko zna zasto su mi se duplirale postavke ?!

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Vrati na na početni csc code. To se meni bilo desilo kad sam stavio BTU nougat. Vratio ga na SEE (početni) i od tad mi ponovo radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Govorim za s healt
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ma uspija sve uradit skinija preko same mobile firmware novi...

 

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zviznemte kaže...
Govorim za s healt

 Dzaba sve ako je KNOX okino

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nije džaba kad sam ja moj mobitel bio rootao i unrootao tisuću puta i mijenjao sam mu sve i svašta na njemu. I na kraju mi radi s healt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jedan mrtvi megapixel tocno na sred ekrana..ne vidi se po danu al u noci.. pogotovo kad je dispey on.ufff bas bode u oci.. u 7mj ce godinu dana i sad si razmisljam slati ga na servis ili ne.. usput ovo sa nedostupnosti i pozivima je i moj problem u tele 2 mi mjenjali sim i isto je.. da li to moze ici pod garanciju?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ekipa jedno pitanje, hotspotam preko S7 Edge spojen na LTE na njemu brzina 100down 40upload i dok hotspotam na komp ili laptop brzina max 30download 30 30upload ne znam zbog čega je manja?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa vidim da ima na sammy.com novi Uk-btu 1.4 patch....Molim vi koji imate taj rom jel itko dobio ota?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ERROR1911 kaže...
Ekipa jedno pitanje, hotspotam preko S7 Edge spojen na LTE na njemu brzina 100down 40upload i dok hotspotam na komp ili laptop brzina max 30download 30 30upload ne znam zbog čega je manja?

 Zato jer osim ako imaš AC WiFi u laptopu ili kompu WiFi će teško pogurati preko nekakvih 30-40 megabita. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

secuurity je 1.4 doslo OTA

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja imam poljski xeo i izaso je isto prije par dana a meni jos nista od OTA
Csc i pda mi se podudaraju pa neznam u cemu je problem
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Whisper za dead pixel ces dobit instantno novi display..imo sam isto iskustvo
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nadam se da ce pustit kroz koji dan....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Robi1992 kaže...
Ja imam poljski xeo i izaso je isto prije par dana a meni jos nista od OTA
Csc i pda mi se podudaraju pa neznam u cemu je problem

 Meni na XEO došla OTA nadogradnja prije tri dana.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice