Philips 32 PFL 7605H

poruka: 6
|
čitano: 22.038
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips 32 PFL 7605H".
15 godina
offline
[Recenzija] Mitch: Philips 32 PFL 7605H
Evo, jedino što mogu reći da je telka fantastična, internet ima puno servisa, a usb čita bolje nego kod nekih skupljih LGa i Samsunga, jedini minus je što ne čita eksterne titlove preko usb-a (to jako malo skupih modela čita kao Pioneer)

Inače, ima puno izlaza sa strane što olakšava spajanje, zvučnici imaju bas, a kontrast je dovoljan.
Kvaliteta slike je super, pogotovo kod HD snimaka i programa, 100 hz rade super, digitalna SD slika je jako kvalitetna, nema raznih zatamjenja, sve se odvija vrlo brzo a pokreti su čisti.
Teletekst je super brz, a ima i preskakanje sa stranice "u stranici".Ambilight je super fora, ogroman spektar boja, a čini se kao da se slika proširila.


Ocjena : Čista desetka. Ni jedan LG iz tog cjenovnog ranga nije blizu po kvaliteti slike.
ukupna ocjena
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: [Recenzija] Mitch: Philips 32 PFL 7605H

slažem se...imam i ja taj tv samo 37 inča

zeko73
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 20:28 (zeko73).
14 godina
offline
[Recenzija] zeko73: Philips 32 PFL 7605H
Imam tu televiziju samo je 37 inča. Ima nedostataka kao što je probijanje pozadinskog svitla što se najviše vidi dok je tv leden kada se tek pali kada je crna pozadina a bili logo philips...to je primjetno samo dok je tv leden i ne smeta kod gledanja tv-a. Spor menu izbornika odnosno samo njegovo paljenje. Sd slika je odlična ali triba malo vrimena dok je se ne kalibrira, hd je čisto savršenstvo.Spojena sa pc-om preko hdmi 10 m i sve funkcionira perfrktno, isto kao i igre. Fale hot key tipke na daljinskom za brzo prebacivanje između uređaja. Čitanje sa usba nisam isprobavao zato jer mi je draže gledat dirakt sa pc-a ali sam isto primjetija da je problem sa titlovima ali nisam pokušava riješiti pa ne bi zna detaljnije. Inače vidim da svi blate Philips ali ja do sada nisam primjetija razlog za to, jer mislim da kao i svaki proizvođač ima pluseva i minusa. Ambilight je nešto novo i nešto super i jednostavno kada sad gledam kod prijatelja tv vidim koliko je dobar taj ambilight, diže cilu prostoriju di je tv i daje novu dimenziju.

Inače cijena ovoga tv-a u Metrou je trenutno 5,860.00 kn dok je na drugim mistima i do 2.000,00 kn skuplja...pa eto..a i općenito je tehnika najjeftinija u Metroa..
ukupna ocjena
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Philips 32 PFL 7605H

Također bi napomenuo da se svi bugovi, te brzina izbornika te mijenjanja kanala ubrzava novim softwareom

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Philips 32 PFL 7605H

Može mi tko pomoć?

Kako da pretražim računalo preko tv-a?

Spojim sve kablom ali trebam imat nekakv program. Zna li tko koji program mi treba?

 

by :omar
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Philips 32 PFL 7605H
Pa sam trebaju komp i TV bit spojeni na isti ruter. I u Windowsima napravis radnu grupu i shareas sve kaj oces gledat.

Takoder imas ovo : http://www.wifimediaconnect.philips.com/
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice