Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.098.346
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jel ko zainteresiran za zamjenu, Nudim Samsung Galaxy 3 s nadograđenim Androidom 2.2, za neotvoreni zapakirani Sony Ericsson X8 ???

Javite mi se na PM. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 0:18 (blendeR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
blendeR kaže...

Jel ko zainteresiran za zamjenu, Nudim Samsung Galaxy 3 s nadograđenim Androidom 2.2, za neotvoreni zapakirani Sony Ericsson X8 ???

Javite mi se na PM. 

stari moj to ti je malo puno off topic to ti ide u drugu kategoriju...

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" — Bob Marley
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

koju navigaciju koristite na X8?

Ja sam koristio iGO ali sam prešao na navigon jer mi je IGo malo štekao na FB (23b) ROMu ... Navigon radi izvrsno (čitaj leti :) ), međutim nemože se pokrenuti bez povezivanja na internet (valjda nekakva registracija ili slicno), da li netko ima sličan problem?

 

 

... verzija navigona je 3.6.2  ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ovako ljudi ja imam xperia x8 verzija androida je 2,1 radi mi sve okej pa me zanima dali bih trebao rootanje, i sto bih dobio s tim,i zanimame

dali ima besplatna navigacija i koja je dobra i gdje da ju nadem,

zato mi se noki vise svida jer sve dobijes kak treba sto se tice navigacije besplatno i ima bolju podrsku od ericcsona,

pa cu gledat da kupim ovu novu nokiu sto treba izad s windows 7 64 gb n9.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ima li koji player da može prikazivati filmove sa compa (preko xbmc servera ili nekog drugog)? Probao sam UPnPlay i ne radi kako treba, uredno se spoji na server ali ne pokreče filmove.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo ovako molim neku dobru dušu da mi odgovori, Jel gubim garanciju ako stavim na mob. android 2.2 ili 2.3, i jel te verzije imaju grešaka npr. da nešto neradi kako triba na mobu?
Koliko baterija traje ako se puno ne prčka po mobu, i dali android aplikacije rade na svim verzijama androida? i još jedno pitanje, šta moran napravit da mi mob. ne skida pare s računa?

Hvala Puno, znam da možda ima odgovora u temi al sad stvarno nemam vrimena čitat sve....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ako nije sluzbeno podrzan, gubis.

Verzije imaju gresaka i neke stvari/funkcije ne rade ili ne rade kako treba - xda developers forum

Baterija 2-4 dana, ovisi o nacinu koristenja

Aplikacije rade na svim verzijama androida

A da ti ne skida pare s racuna u postavkama iskljuci data traffic..

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Da li postoji legalna verzija Androida 2.1? Radi li bluetooth na 1.6? I, moze li mi neko reci glavne razlike izmedju ove dve verzije? {#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
cska kaže...

Da li postoji legalna verzija Androida 2.1? 

 

Postoji.

14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
cska kaže...

Da li postoji legalna verzija Androida 2.1? Radi li bluetooth na 1.6? I, moze li mi neko reci glavne razlike izmedju ove dve verzije? {#}

 

postoji legalna verzija 2.1,i svakako ti preporučujem da je instaliraš.Bluetooth radi na 1.6 ali je bolje napravljen na 2.1,sjećam se da sam imao nekih problema sa Bluetoothom dok nisam instalirao 2.1.Glavna razlika između 1.6 i 2.1 Androida je što se tiče brzine,mobitel dosta bolje i brže radi na 2.1 nego na 1.6,a ima i nekih drugih sitnih razlika kao što je ova sa Bluetooth-om.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

evo kupia sam jucer mob, vec sam ga natrpa aplikacijama, brz je, kamera je ok,  sad mi je na punjacu ( mora bit 12 sati da se formira baterija)  
touch je isto ok, slusalice su sranje pa sam uzea materine od nokie x2 :D, sve u svem  zadovoljan sam s mobom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ljudi jel itko probao usb thethering?

kak to radi?trebao bi mi za more.

ustekao sam mob u komp i pokrenem to i sta dalje?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

OFF topic:zanima me koji od ova dva mobitela je bolji.Sony ericsson X8 ili samsung I5800 Galaxy 3.Uglavnom meni mobitel prvenstveno treba za muziku,znaci volio bi da mu baterija traje sto je vise moguce,internet vise manje mi je onak za zabavu neko potrebu

 

Ispricavam se mozete zanemarit ovaj post,sad sam vidio da vec ima takva tema,zao mi je.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 18:11 (cale).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

danas je tužan dan za X8. ''Napustio'' nas je jedan od glavnih,usudio bih se reći i glavni developer,doixanh. Razlog je to što mobitel treba dati jednom od svojih rođaka.. :(

 

postoji mogućnost da se vrati ukoliko prikupi dovoljno novaca da si kupi X8..

 

GingerDX je zadnja verzija v009(njegov rad),ako se vrati bit će sve isto kao prije i izdavati će update-e :)

 

Nadajmo se najboljem.. ;))

XPERIA X8 White * 2.2.9 FroyoBread *
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

da ... baš šteta ... evo idem i ja uplatiti koji dolar ...

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

trebam pomoc... na mobu imam floyo v0.30 i do prekjucer sve radilo uredu, a onda mi je prestao raditi wifi. sta da napravim da ponovno proradi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

:// , razbio mi se ekran, zna li netko, koliko bi mogo kostat novi ekran i dal se opce isplati popravljat..
   od nekih sam cuo, da se neisplati, a opet od nekih, da sada ekrani takvi kostaju cca 400 kn i da  rađe dam popravit nego kupit neko sranje od moba...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Obriši zapamćene routere i trebalo bi proraditi. Tako je bilo kod mene na floyo v0.25 i nakon brisanja je šljakalo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
mičo kaže...

:// , razbio mi se ekran, zna li netko, koliko bi mogo kostat novi ekran i dal se opce isplati popravljat..
   od nekih sam cuo, da se neisplati, a opet od nekih, da sada ekrani takvi kostaju cca 400 kn i da  rađe dam popravit nego kupit neko sranje od moba...

http://cgi.ebay.com/New-Touch-Screen-Digitizer-Sony-Ericsson-Xperia-X8-/300550171970?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item45fa2fad42#ht_2896wt_1163 evo ti ekran preko e baya...stavit ga mozes i sam jer je jako jako jednostavno..

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" —
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
hellmaster kaže...

trebam pomoc... na mobu imam floyo v0.30 i do prekjucer sve radilo uredu, a onda mi je prestao raditi wifi. sta da napravim da ponovno proradi?

 

imao sam isti problem i nažalost sam morao napraviti full wipe .. tiwlan.ko u tom romu za neke routere ne odgovara.Kada sam prešao na GingerDX problem je rješen;)

XPERIA X8 White * 2.3.5 GingerDX by doixanh *
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Genius10 puno hvala napravio sam to i proradilo

 

koji rom preporucate da je dobar i nema previse problema?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
hellmaster kaže...

Genius10 puno hvala napravio sam to i proradilo

 

koji rom preporucate da je dobar i nema previse problema?

probaj novi GingerDX,meni je odličan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

eo ispričavam se sta tu dolazim ko padobranac..ali imam SE X8 i htio bih ovo :

 

 

 

Sta da radim?

Jeli kamera/wiFi radi na tome?

 

Da li se vise isplati stavljat anDroid 2.3.5?

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 20:22 (KKristijan).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

naravno da se ispalti...jer stock room je prespor...ako budes stavljo stavi si gingerDX...http://forum.xda-developers.com/index.php tu ti sve pise i sve sto ti treba ces skinut odavde..ako ti nesto bude trebalo samo pitaj.. :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" —
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

sto je ovo ???

  • CWM recovery (since v2.6.xxx and above)           kako da to složim pa da instaliram kuyadroid?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Trenutno korisim FroxyoBread v21, pa me zanima da li mi se isplati preci na novi GingerDX :) jeli sta bolji?...kakva je kamera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ja koristim froyobread 23b finalna verzija + overclock

i nemam razloga za prec na GingerDX

{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ja sam takodjer na FB 23b ... i super sam zadovoljan ... nego da li se sijecate koliko ste imali slobodno interne memorije nakon instalacije ovog custom ROM-a?

 

kod mene piše 147 MB free... i nije mi baš jasno zašto ima toliko puno .. inace nisam koristio app2sd i micao aplikacije na SD karticu ....

Trenutno imam intalirano 15-tak aplikacija...

 

Pozdrav

 

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
xNoBle14 kaže...

ja koristim froyobread 23b finalna verzija + overclock

i nemam razloga za prec na GingerDX

{#}

...jel ima potrebe za OCanjem ili ...?

14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice