Nokia 5610

poruka: 1
|
čitano: 2.379
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5610".
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Diavol: Nokia 5610
Nokia 5610 je nasljednik popularnog modela 5300. Kao i što možete vidjeti sa slika ovo je uređaj inovativnog dizajna sa neobičnim rasporedom tipka te je osmišljen kao što i naziv nosi kao zamjena za MP3 player. Sam dizajn uređaja je vrlo ergonomski izveden, a nalaze se i dodatne dvije tipke koje služe upravo za navigaciju mp3 playera (slide tastatura) te se nalaze i nekoliko bočnih tipka za kontroliranje ostalih funkcija telefona.

Uređaj podržava 3G, EDGE i GPRS prijenos podataka. Kamera je rezolucija 3.2 MP(megapiksela) sa blicem, što će omogučiti izrdau vrlo kvalitetnih fotografija te snimaka. Uređaj dolazi sa internom memorijom od 20MB, a u pakte dobivate 512 MB ili 1GB memorije (ovisno o regionalnoj isporuci) tako da će vam kapacitet memorije omogućiti pohranu svojih omiljene glazbe te nezaboravnih fotografija.Baterija samog uređaja omogućava dugu autonomiju, tako da ćete moći slušati glazbu čak 22 sata, a glazbu možete prenositi sa računala preko micro USB priključka ili preko Bluetooth-a. Uređaj omogućava podršku za mp3/AAC/AAC+/eAAC+/M4A i WMA formate, te je na raspolaganju i FM radio.Veličina zaslona na Nokia-i 5610 je 2.2 '' inča u QVGA rezoluciji u 16M boja , što omogućava vrlo kvalitetan pregled fotografija te ostalih funkcija. Uređaj ima i ugrađen senzor koji vam omogućava automatsko osvjetljenje tipkovnice.

Koristim ga vec 6 mjeseci i imam samo riječi hvale.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice