LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 193.482
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kako nitko ne modificira romove,jako slaba podrška,juce sam nabavio telefon i vec mi je spor.Imao sam motorolu defy prije i bolje je radila od njega.Stvarno čudno da se ovako ponaša...

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

zbog cega facebook lagga prilikom scrollanja kada se mob update-a na JellyBean. Na 4.0.3 je radilo vise nego fluidno.

xXxXx
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Ne koristim facebokk jer ga ni nemam, tako da nemam pojma o tome, ali mislim da je ili do rama ili do aplikacije.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
16 godina
offline
LG Optimus L7

Baterija mi je na 18%.

 

Vrijeme rada : 5 dana 2h... (poziv, sms, povremeno 3g > whatsapp, policija zaustavlja, fotić, upload na fejs...)

 

impresivno!

 

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Jel se ikome od vas dogodilo da vam izmedju ekrana i touch screena pojavi tockica, odnosno, smece? Nemam pojma kako se to dogodilo jer mob fakat cuvam od svega, pazim i mazim. K vragu, nedavno se vratio sa servisa gdje su mijenjali display, jel moguce da su zaribali oni pa sad to sitno smece seta po mom telefonu? Jel uvazavaju garanciju za to?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

Jel se ikome od vas dogodilo da vam izmedju ekrana i touch screena pojavi tockica, odnosno, smece? Nemam pojma kako se to dogodilo jer mob fakat cuvam od svega, pazim i mazim. K vragu, nedavno se vratio sa servisa gdje su mijenjali display, jel moguce da su zaribali oni pa sad to sitno smece seta po mom telefonu? Jel uvazavaju garanciju za to?

Na sav rad servisa uključujući dijelove + ruke imaš garanciju.

Nosi to na ponovnu reklamaciju.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Jel se nekome dogodilo da nemože upalit L7? Baterija se ispraznila,mobitel se ugasio,baterija je ponovno napunjena i nakon paljenja na zaslonu se vrti lg natpis i nikako da se upali. Ima li netko iskustva, neki savjet? Mobitel je mjesec dana star i pod garancijom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
CroIB kaže...

Jel se nekome dogodilo da nemože upalit L7? Baterija se ispraznila,mobitel se ugasio,baterija je ponovno napunjena i nakon paljenja na zaslonu se vrti lg natpis i nikako da se upali. Ima li netko iskustva, neki savjet? Mobitel je mjesec dana star i pod garancijom.

Probaj reflashat rom

15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Evo tutorial ko nezna prebaciti veće aplikacije na memorijsku 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
LG Optimus L7

Kako napraviti multiselect fotografija u galeriji kako bih iste poslao na Dropbox?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Je li moguće dodati vibraciju prilikom tipkanja na originalnoj tipkovnici?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus L7

mislim da nije

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

nije moguce dodati vibru, samo ukoliko instaliras neku od tipkovnica sa google play-a, al to ti guta dodatne RAM-e, sto ti nikako ne ide u prilog jer i ovako ima premalo RAM-a, ja sam svoj danas prodao... Nisam mogao vise trpiti tu premalu brojku RAM-a i svako malo force close-anje app i nemoguci multitasking... Sad trazim drugi... A nemam pojma sto uzet...

[LG L7 P700] [Android 4.1.2 Jelly Bean]
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

ljudi pomagajte,znaci uradila sam kako je pisalo za boot, i samo mi se pojavilo driver not found

i tel mi ostao u emergency mod.. kako da ponovo upalim tel,ne moram ni rootat,niti ista,samo da ga upalim normalno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus L7

skini lg p700  support tool spoji mob na komp preko usba i reflashaj mob vratit ce ti mob na zadnji oficijalni rom znam jer se meni tako jedanput desilo pomocu ovog sam ga popravil klikni ovaj link http://www.lg.com/uk/support-mobile/lg-LGP700#software

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Prijatelj ima navedeni mobitel i sljedeći problem.

Stavio je šifru za zaključavanje mobitela i nakon što je 2x upiso nije mu otključalo mobitel,valjda je pogriješio šifru.

Uglavnom sad ga ne može otključat pa je pitanje šta napravit i kako?

Dali može stavit ponovno softver zadnji na njega i postavit početne postavke i s čim;dali može sa softverom od lg-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Ima li gdje za download untouched 4.1 Jelly Bean V20D ?

 

Nasao sam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2013 19:45 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
vlatko kaže...

Prijatelj ima navedeni mobitel i sljedeći problem.

Stavio je šifru za zaključavanje mobitela i nakon što je 2x upiso nije mu otključalo mobitel,valjda je pogriješio šifru.

Uglavnom sad ga ne može otključat pa je pitanje šta napravit i kako?

Dali može stavit ponovno softver zadnji na njega i postavit početne postavke i s čim;dali može sa softverom od lg-a?

koju sifru?gdje? ako je sifra za screen lock unlockas putem maila..

xfact
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
=xfact= kaže...
vlatko kaže...

Prijatelj ima navedeni mobitel i sljedeći problem.

Stavio je šifru za zaključavanje mobitela i nakon što je 2x upiso nije mu otključalo mobitel,valjda je pogriješio šifru.

Uglavnom sad ga ne može otključat pa je pitanje šta napravit i kako?

Dali može stavit ponovno softver zadnji na njega i postavit početne postavke i s čim;dali može sa softverom od lg-a?

koju sifru?gdje? ako je sifra za screen lock unlockas putem maila..

Da šifra za screen lock.Koja je procedura putem maila?

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Je li neko nabacio nove Adreno drivere? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2301280

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Optimus L7

25 dana sam vlasnik ovog uređaja...

 

prednost: gorila glass, odlično leži u ruci, jak speakerphone, jaka slušalica, tanak, odlična baterija i jako dobe fotke

 

mana: SPOR, SPOR, SPOR, SPOR, SPOR...... sramota za 1GHz procesor da mi inbox poruka otvara 7 sekundi, a uslikane fotke po 10ak ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 19:16 (Ziga).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kupio ja jučer taj mob i gore je V10l verzija...kad spojim suport toola napiše mi da imam zadnju verziju...preko pc suita isto nešto nije ok....kad idem preko moba piše mi uređaj još nije registriran..... ne znam više štra da radim...molim pomoč

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 7:37 (Migi86).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus L7

skini lg mobile support tool, instaliraj i spoji i kad ti se poveze s mobitelom, naci ce ti i da ima azuriranje

13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

gore sam jasno napisao ''kad spojim suport toola napiše mi da imam zadnju verziju''

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

sad sam ga stavio preko kdz-a u emergency mode...i ne znam vratit više...pomoč

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Danas sam gledao po netu kako da Rootam mobitel i našao sam... Sve sam lijepo radio kako treba i kada je došlo do koraka da moram update-at preko KDZ pojavio mi se žuti ekran i na njemu piše "Emergency Mode !!"... Sve je lijepo išlo i onda se to pojavilo. Molio bih pomoć oko ovoga ako netko zna kako to maknuti ili popraviti. Pokušao sam izvaditi bateriju, resetirati i sve ali opet se pojavi to...
Imam LG Optimus L7, HVALA UNAPRIJED!

Evo slika: http://www.clangsm.com/forum/uploads...1355674092.jpg

 

Cjenio bih bilokakvu pomoć što prije!! Ne znam šta da radim :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Renato031 kaže...

Danas sam gledao po netu kako da Rootam mobitel i našao sam... Sve sam lijepo radio kako treba i kada je došlo do koraka da moram update-at preko KDZ pojavio mi se žuti ekran i na njemu piše "Emergency Mode !!"... Sve je lijepo išlo i onda se to pojavilo. Molio bih pomoć oko ovoga ako netko zna kako to maknuti ili popraviti. Pokušao sam izvaditi bateriju, resetirati i sve ali opet se pojavi to...
Imam LG Optimus L7, HVALA UNAPRIJED!

Evo slika: http://www.clangsm.com/forum/uploads...1355674092.jpg

 

Cjenio bih bilokakvu pomoć što prije!! Ne znam šta da radim :(

Samo si treba cekati da update-a kada se pojavio zuti ekran na kojem pise Emergency ModeII. Nakon toga bi se sam restartovao.

 

Ti si izvadio bateriju kada ti se pojavio zuti ekran?

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Almin94 kaže...
Renato031 kaže...

Danas sam gledao po netu kako da Rootam mobitel i našao sam... Sve sam lijepo radio kako treba i kada je došlo do koraka da moram update-at preko KDZ pojavio mi se žuti ekran i na njemu piše "Emergency Mode !!"... Sve je lijepo išlo i onda se to pojavilo. Molio bih pomoć oko ovoga ako netko zna kako to maknuti ili popraviti. Pokušao sam izvaditi bateriju, resetirati i sve ali opet se pojavi to...
Imam LG Optimus L7, HVALA UNAPRIJED!

Evo slika: http://www.clangsm.com/forum/uploads...1355674092.jpg

 

Cjenio bih bilokakvu pomoć što prije!! Ne znam šta da radim :(

Samo si treba cekati da update-a kada se pojavio zuti ekran na kojem pise Emergency ModeII. Nakon toga bi se sam restartovao.

 

Ti si izvadio bateriju kada ti se pojavio zuti ekran?

Ja sam izvadio bateriju 5 min nakon što mi je bio taj žuti ekran...

14 godina
protjeran
offline
Re: LG Optimus L7
Renato031 kaže...
Almin94 kaže...
Ja sam izvadio bateriju 5 min nakon što mi je bio taj žuti ekran...

BRAVO{#}

PUTA MADRID
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Ma šta sam ja znao kad mi je 5min taj ekran bio...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice