Rušenje u igrama

poruka: 16
|
čitano: 3.265
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama
pitanje

Imam Vistu Ut. SP1 i pri igranju igri:    Witchera, Obliviona, pokretanju Fuels of war-a, izbaci mi poruku da je igra preslala raditi, nakon sat, pol sata igranja. Jel itko ima kakav savijet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
Daj malo više informacija. Koja ti je konfiguracija?
16 godina
offline
RE: Rušenje u igrama

Može biti (najvjerojatnije) pregrijavanje pojedine komponente, može biti 'neslaganje' drivera, možda je problem u RAM modulu kojem.

Treba nam više detalja o problemu..

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Konfiguracija je: Core 2 Duo E6750 2,7Ghz, MB ASUS P5K-E/WiFi P35 Čipset, Mem. 2x2Gb OCZ 6400, Platinum XTC, 2x 250Gb Hdd Segate, Napajanje Codegon od 550W, te šećer na kraju Asus EAH 3870, Imam još i Pinnacleovu Tv karticu. I procesor i memoriju sam malo clocko na 2,77, a mem na 820Mhz. Čito sam na forumu da se mem. koju imam dobro clocka , ali meni se već pri 830Mhz komp smrzava. Nije samo problem u igrama nego i pri radu s drugim programima imam probleme, Totalcommander mi se svako malo ruši, windows eksplorer svako malo ne reagira....

16 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama

Si naknadno instalirao SP1 na Visti? Događalo se da kada se SP1 on poremeti neke drivere i programe.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Instaliro sam vistu, drivere pa sp1

16 godina
offline
Rušenje u igrama

Probaj ovo instalirat i pogledaj kakve su ti temperature : http://users.pandora.be/ovan/MBM5370.exe

 


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Mb 31, a CPU 20

16 godina
offline
Rušenje u igrama

Ove temp su OK, al uvijek postoji mogucnost da senzori ne rade, a to provjeris dobrom starom metodom " prst na hladnjak "

Ak se proc ili maticna pregrijava skuzit ces, vjeruj mi, a ak ne onda je moguce da te bas onaj " secer na kraju " je**!!

Instaliraj ovo i provjeri temperature graficke: http://www.techpowerup.com/downloads/930/mirrors.php

Malo sam krao linkove sa teme overclocking/ programi za nadgledanje sustava, nadam se da se moderatori ne ljute!

Probaj skinut jos neke programe sa gore navedene teme i s njima provjeri cijeli sistem!!

Ak se nis ne pregrijava onda je problem softwerske prirode, a onda ti preporucam reinstalaciju Windowsa!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama

Je li to ona famozna poruka "Application has encountered a problem and needs to close?" Ako je, problem je najvjerojatnije softverske prirode. Probaj instalirati najnovije upravljačke programe za grafičku.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Oba hladnjaka su mlaka, a grafika bez opterečenja 640 C, ako ne petljam po opcijama u biosu onda radi čist OK, ako clockiram mem i proc. onda zeza, ako postavim memoriju na 1T onda se smrzne, pa nije to loša matična( po mom mišljenu), a ni memorija, pa neznam šta onda se**! A ni ne clockam ga žestoko!

16 godina
neaktivan
offline
Rušenje u igrama

Probaj učitati tvorničke postavke u BIOS-u ("Load optimized defaults").

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Instalirao samNajnovije drivere, i stavio defaultne postavke u BIOS-u ali problem stoji

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rušenje u igrama
autorov komentar

Hvala vam na trudu. Budem reinstaliro Windowse pa ču vidjeti.

Još jedno pitanje, što može biti uzrok da kad kliknem desnu tioku na mišu da mi se izbornik jako dugo otvara?

16 godina
offline
Rušenje u igrama

Prema tome izgleda da su ti i ovaj i prvi problem softwerske prirode, reinstaliraj windowse!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rušenje u igrama
Možeš maknuti SP1, čak ga ni bugovci ne vole...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice