Prženje MP3 formata na DVD za auto

poruka: 47
|
čitano: 41.975
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Ovako imam problem, spržim pjesme MP3 formata na DVD, i ubacim u autu i izbaci mi error, pržio sam na najmanjoj brzini 2x, dvd(verbatim), molio bih pomoć?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

Ovako imam problem, spržim pjesme MP3 formata na DVD, i ubacim u autu i izbaci mi error, pržio sam na najmanjoj brzini 2x, dvd(verbatim), molio bih pomoć?

 

Imaš li uopće DVD čitač u autu? 

Većina auta i dalje ima običan CD čitač, možda je u tome problem.

I rather like the restless nights
13 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

Ovako imam problem, spržim pjesme MP3 formata na DVD, i ubacim u autu i izbaci mi error, pržio sam na najmanjoj brzini 2x, dvd(verbatim), molio bih pomoć?

 

mozda ti cd player nepodrzava dvd

EDIT: evo kolega me preduhitrio XD

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 15:54 (prototype sony).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Pa na radiju piše da podržava wma, mp3, kako to da provjerim da li ima dvd čitač?

14 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

Pa na radiju piše da podržava wma, mp3, kako to da provjerim da li ima dvd čitač?

sumljam da ti radio podržava dvd.... sa nerom ubaciš mp3 pjesme i on ti ih automatski pretvori u acc format i to stavi na običan cd...

EDIT: sad sam vidio da ti radio podržava mp3 format

fuck tha police.... dude don't slow down drift that shit !!! =)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 16:02 (Genoxxx).
14 godina
moderator
online
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

Pa na radiju piše da podržava wma, mp3, kako to da provjerim da li ima dvd čitač?

daj nam model pa ćemo ti pogledat...

al 99% da nemaš dvd...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

eto takav sličan :)

radio radio
 
0 1 hvala 1
14 godina
moderator
online
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

eto takav sličan :)

ma bravo...

daj točan model, a ne neki tamo sličan...

 

OMG...

 

ako je takav onda nema dvd...

 

ustvari di je uopće problem? na cd ti stane preko 100 pjesama, ne vidim smisla u većem broju...

100 pjesama x 4 minute jedna = 400 minuta = 6 sati i 40 minuta...zar ti stvarno treba više??

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

I to šta kažeš, znači ja koristim Nero za prženje, i ima opcija MAKE MP3 CD, tu mi stanu sve pjesmu i znači kada spržim to raditi će :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
xfire kaže...

I to šta kažeš, znači ja koristim Nero za prženje, i ima opcija MAKE MP3 CD, tu mi stanu sve pjesmu i znači kada spržim to raditi će :)

da... valjda {#}

fuck tha police.... dude don't slow down drift that shit !!! =)
14 godina
moderator
online
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

ako ti radio ima mp3 (kažeš da ima) i ispravan je čitač u njemu onda će radit

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
protjeran
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Tesko da ti auto radio ima podrsku za DVD ako ti navigacija ne ide preko njega. U biti ne znam da li sam ikad uzivo vidi neki da podrzava.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Stavi pjesme (mp3) na obican cd, i onda treba raditi..{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

imam jedan problem  spržio sam pjesme mp3 formata na dvd i ubacio sam dvd u komp i nije bilo pjesama na dvd, a komp mi je novi i moze čitait dvd

molim pomoć!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto
pozdrav svima, ovako imam jedan problem! imam auto radio DVD i kada snimim neki spot i stavim ga pjesma krene ali video ne,nego mi pise samo difuzni zvuk tijekom voznje a auto uopce nije ni upaljen! (golf 4 ) sta bi tu moglo biti? dvd je kupljen u njemackoj,TAKARA!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Nije baš najjasnije napisano, ali pretpostavljam da DVD/radio na temelju nekog signala određuje je li auto u vožnji ili ne i tako pokrene ili ne pokrene video (ako to znači ta poruka koju si naveo); trebalo bi više podataka (točan model radija); možda je nešto krivo spojeno?

KaeR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
http://www.ebay.co.uk/itm/TAKARA-CD1227BT-IN-CAR-DVD-PLAYER-STEREO-7-SCREEN-USB-BLUETOOTH-MP3-DOUBLE-DIN-/350708148057 evo link radia,to je taj radio,znaci auto je ugasen stoji na mjestu,ali mi javlja gresku kao da se auto krece . . . nema slike ima tona :)
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Ne uspijevam nigdje naći upute od tog radija (točnije shemu spajanja), ali najvjerojatnije je u stvar u nekom signalu (tj. žici koja treba biti spojena na odgovarajući način), jer radio na neki način mora dobiti informaciju o radu auta.

 

Još nešto, spominješ ugašen auto, znači li to bez "kontakta" ključem? Ako da, tj. ako si radio spojio tako da radi i kad ne daš kontakt ključem, onda je možda u tome problem (ciljam na najčešću izvedbu radija s dvije "+" žice za napajanje - jedna koja se spaja na stalnih +12 V, a druga bi trebala ići preko kontakta, i možda smeta ako su zajedno spojene), no ne znam da li je baš to slučaj na ovom konkretnom radiju.

KaeR
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
pd,radi mi bez kontakta,najbolje bi bilo da ja to odvezem kod nekog elektricara pa da se on pozabavi sa time,vjerovatno nije velika greska i ja mislim da neka zica nije dobro spojena
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Da, ako radi bez kontakta, onda znači da su te dvije žice zajedno spojene, što ne bi trebalo biti - vjerojatno zbog toga radio "misli" da auto radi.

KaeR
13 godina
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Skinio sam par pjesama i pripržio ih na CD. Na kompu su te pjesme imale ime, izvođača, album, sve... Sad kad sam ih spržio na cd piše samo za nazive Track 1,2,3,... Vidia san nešto da nero sam namjesti to da ima imena, ali meni nije. I jel mogu ja nekako to naknadno uvalit na cd pošto nisan finalizira cd? Ili moran novi cd kupit?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Ne koristim Nero, ali ako si snimao kao obični audio CD, onda mora biti uključena opcija da snima CD-TEXT.

Ne možeš naknadno snimati tekst, snimi novi CD.

KaeR
13 godina
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Na to sam baš obraćao pažnju i to mi je bilo uključeno zato i ne znam zašto mi nema imena.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Mislim da to ovisi o vrsti ID3 taga (v1/v2) u mp3 pjesmama koje si imao kao izvor, po sjećanju mislim da nero jedan od tih formata ne zna pročitati; no uvijek možeš ručno upisati CD-TEXT u njegovom editoru prije snimanja, ili koristi neki drugi program za snimanje koji će to znati sam odraditi (npr. Burnaware free)

KaeR
13 godina
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

U CD-TEXTU je odabrano Write on CD, i ispod imam onaj ka editor i piše mi Title: i ispod Artist:

I šta ću ja sad tu upisat pošto imam više pjesama, kako ću nazive napisat?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Koliko se sjećam nere (mislim na full sučelje, ne na ono pojednostavljeno - express), u lijevom prozoru vidiš popis i možeš mijenjati postavke za svaku pjesmu posebno (i ne samo ime, već i normalizaciju i trajanje pauze između pjesama), i tamo treba upisati te podatke.

Istina, zadnji put sam koristio nero u verziji 7.xx, tako da ne znam je li se što do sada promijenilo.

KaeR
9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Pozz,

Jel mozda netko od vas zna jel Toyota Avensis Wagon(2009 g.) sa originalnim cd-changerom(6 cd-ova u isti ulaz) prima DVD format,zbog toga sto ne mogu na CD-r od 80 min(700MB) staviti max.20 pjesama.?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 15:33 (Old Jack).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Sve cde guraš u in-dash player? Nije changer u np.r pretincu? Ako nema oko njega DVD oznaku onda ništa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 14:35 (Syke).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Pozdrav svima! Imala sam jednu situaciju vezanu uz snimanje glazbe u mp3 formatu s namjenom korištenja na playeru u autu. Snimala sam najmanjom mogućom brzinom kao podatkovni disk preko Cd Burner-a Xp i nakon umetanja u player samo bi napisao obavijest "unreadable media". U drugom playeru, također u autu radi. Kada sam snimila preko Windows Media Player-a je radilo u oba playera. Dakle, situacija je zapravo riješena, ali problem je što ne znam u čemu je zapravo razlika između ta dva programa. Molim ako netko zna o čemu se tu radi da mi objasni.

          Hvala

 

P.S. cd-i su bili novi i kvalitetni

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
DiVanzemaljac kaže...

Pozdrav svima! Imala sam jednu situaciju vezanu uz snimanje glazbe u mp3 formatu s namjenom korištenja na playeru u autu. Snimala sam najmanjom mogućom brzinom kao podatkovni disk preko Cd Burner-a Xp i nakon umetanja u player samo bi napisao obavijest "unreadable media". U drugom playeru, također u autu radi. Kada sam snimila preko Windows Media Player-a je radilo u oba playera. Dakle, situacija je zapravo riješena, ali problem je što ne znam u čemu je zapravo razlika između ta dva programa. Molim ako netko zna o čemu se tu radi da mi objasni.

          Hvala

 

P.S. cd-i su bili novi i kvalitetni

 jer wmp ne snima kao data cd?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice