Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

poruka: 10
|
čitano: 1.597
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

Imam intel G4620 sa integrisanom hd 630.Htio bih da gledam 4k/hdr filmove na lg uhd hdr tv koji sam spojio sa hdmi na maticnoj.Instalirao sam mpc-hc,lav video i madvr.Problem je sljedeci,kad podesim rezoluciju tv-a na 3840x2160 30hz video koji pustim je usporen katastrofa stopa(dok na youtube nije cak ni 60hz video),a kad podesim rezoluciju 1080p sve ide glatko...U lav video konfigu sam stavio d3d11 i pise kao graficka intel hd 630 dekodira video..Zna li neko sta ovde koci?Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video
slobo2712 kaže...

Imam intel G4620 sa integrisanom hd 630.Htio bih da gledam 4k/hdr filmove na lg uhd hdr tv koji sam spojio sa hdmi na maticnoj.Instalirao sam mpc-hc,lav video i madvr.Problem je sljedeci,kad podesim rezoluciju tv-a na 3840x2160 30hz video koji pustim je usporen katastrofa stopa(dok na youtube nije cak ni 60hz video),a kad podesim rezoluciju 1080p sve ide glatko...U lav video konfigu sam stavio d3d11 i pise kao graficka intel hd 630 dekodira video..Zna li neko sta ovde koci?Hvala

vram graficke kartice, koliko rama imas ako je oko 8 gb mislim da je to malo 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 10:39 (dreadmoore).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

4gb,da li moze problem predstavljati sto je na maticnoj hdmi izlaz 1.4?

5 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video
slobo2712 kaže...

4gb,da li moze problem predstavljati sto je na maticnoj hdmi izlaz 1.4?

 Kaže čovjek da je 8 GB možda malo, a ti kažeš da imaš samo 4 GB... Vjerojatno u tom zecu leži grm.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video
Nemoze imas rama skroz malo 8gb minimalno za 4k
13 godina
neaktivan
offline
Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

Da li bi kupovina gtx 1050 2gb rijeslio problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video
slobo2712 kaže...

Da li bi kupovina gtx 1050 2gb rijeslio problem?

 Uh neznam nevjerujem, prije bi rijesilo problem da imas 16Gb rama, nego ta gtx 1050 od 2gb.

15 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video
slobo2712 kaže...

4gb,da li moze problem predstavljati sto je na maticnoj hdmi izlaz 1.4?

 -za ono što želiš trebaš hdmi 2.0b ... dok intel ovisno o generaciji-cpu ne zadovoljava te kriterije, jednako kao da želiš neku zahtevniju igru tj isto-slično i u pitanju je isti hw tj vga-gpu.

-da, druga vga bi riješila taj problem, no to ne znači da bi trenutno dobio kvalitetnu sliku, jer treba i sve ostalo, npr banalno kabel kao i tv-monitor + postavke + driveri ... i tek kad se sve složi možda radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

Kupio sam gtx 1050 za male pare,sad sve radi kako treba mpc madvr sa hdr,desktop 4k60..Sad je problem sto to sve funkcionise samo sa hdmi kablom koji sam uzeo od enigma2 4k resivera,a on je dugacak oko pola metra..Probao sam sa drugima sto imam moze samo 1080.Posto znam da moram sad kupiti kabal koji to podrzava,pitanje je da li bi radilo kako treba sa display port to hdmi kablom,ili je bolje kupiti klasican hdmi 2.0b?Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Intel HD 630 graphic 4k/hdr video

DP je kao standard 'jači'.. ali adapterom samo dodatno kompliciraš tj suprotno KISSu dodaješ moguć problem. Ako imaš dp na monitoru koristi dp kabel, ako nemaš tad možeš samo hdmi (dvi nije u tom rangu). Možda bi radilo... no čemu? Ako je zbog broja izlaza na vga tj ako imaš razlog, možeš, 99% da će raditi ali tek kad probaš možeš biti siguran jer vidiš kako je sa samim hdmijem-kablom..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice