Problem na Dell laptopu

poruka: 9
|
čitano: 1.427
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem na Dell laptopu

POZDRAV.

Oprostite nisam mogao smisliti bolji naziv ove teme jer neznam kako da najbolje objasnim svoj problem,al pokusacu ovako:

Imam jedan Dell laptop na kojemu je instaliran windows 7ultimate,i laptop je na njemackom jeziku.Moj problem je sto me laptop trazi neku lozinku il sta vec kad god pokusam nesto instalirati ili nesto uraditi ....promjeniti na laptopu...slabo razumijem njemackiu pa koliko sam mogao da shvatim trazi neku administrativnu lozinku da potvrdim ...dam dopustenje ...na laptopu nisam postavio nikakve lozinke a laptop je prije bio u redu odjednom me je poceo traziti.Laptop sam dobio od jednog prijatelja a on takoder kaze da nije nikakve lozinke stavljao..Pa kako to da rijesim.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem na Dell laptopu

Za početak ne vidim zašto ne bi promjenio jezik windowsa u eng/hr ako se već ne snalaziš s njemačkim. Ovdje imaš sve language packove za win7.

 

A administratorsku lozinku je netko morao postaviti, sama se nije postavila. Ovdje imaš jedan od brojnih načina kako postaviti novi pass ukoliko ga ne znaš.

9 godina
neaktivan
offline
Problem na Dell laptopu

Znam ja i promjeniti i skinuti JEZIK ali kad god pokusam izbaci mi ovo(pogledajte sliku).

A nezelim nista dirat po postavkama jer neznam jezik....pa neznam dali je u pitanju korisnicki racun na laptopu ili nesto sa laptopom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 18:33 (maaatej).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem na Dell laptopu

mislim da ovaj korisnicki racun preko kojega ja ulazim na laptop nije administrativni pa da zato ne mogu nista instalirati ni mijenjati,ali nemam drugog racuna napravljenog na laptopu vec samo ovaj.

MATEJ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem na Dell laptopu

Kad instaliraš jezik, potvrdi sa "Ja". Kaže da jezikinstaler pokušava instalirati drugi jezik, ti potvrdi sa "ja". Kad završi i restarta opet će ti biti njemački, pođi zatim u Sprache ,i promijeni jezik u Croatien, aply, i log off, nakon toga ćeš imati hrvatski.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem na Dell laptopu

Pritisnem al NECE!!!

MATEJ
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem na Dell laptopu

Pa zar ne vidite na slici da piše da trebaju administratorske ovlasti, da se unese administratorska lozinka koja je u ovom slučaju zaključana nekom pametnom karticom (Smartcard einlegen = umetnuti smart karticu).

inače, Google translator podržava njemački.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 18:12 (dai53nja).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem na Dell laptopu
dai53nja kaže...

Pa zar ne vidite na slici da piše da trebaju administratorske ovlasti, da se unese administratorska lozinka koja je u ovom slučaju zaključana nekom pametnom karticom (Smartcard einlegen = umetnuti smart karticu).

inače, Google translator podržava njemački.

 i sad bi netko trebao prepisivat njegove skrinšotove i gugltranslejtat ih jer se njemu neda kopipejstat?

 

maaatej, odnesi laptop u servis ili nađi nekoga tko će ti instalirat nove windowse ako ti se ne da samom i gotova priča.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Problem na Dell laptopu

ja sam i preveo pomocu prevoditelja al nisam mogao skontat koja kartica i kakva lozinka mi treba....al hvala na pomoci ,pokusacu kod servisera ...

MATEJ
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice