Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

poruka: 175
|
čitano: 47.057
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Pa ak ste takvi živciNamigiva,igrajte igre na Easy,tu je gotovo nemoguće poginuti pa neće toliki hardware u smeće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Ja srecom nisam uspio jos nista strgat.

 

S tipkovnicom sam nebrojni broj puta udarao po zidu i jos radi.

Mis je imao istu sudbinu i prosli tjedan dobio je svoje mjesto na polici.

Monitor je visio i jos radi. Stari pc drapnuo sam nekoliko puta i pc je kod frenda (radi!).

 

 

Sada nemam tih problema jer mi igre vise nisu u prvom planu. Nevinašce

15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Stradala tako moja motorola L6, nigdje sa njom da uhvatim signal

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Dva cd pogona i jedan disketni pogon sam rastavio ovako iz zabave. Bili su neispravni. Moram reći da je bilo poučno, sada znam koji su sastavni dijelovi tih pogona i kako ih se može otvoriti tako da je kasnije moguće ponovno sastavljanje :D

 

Osim toga znam tu i tamo gumbe od tipkovnice povadit van da počistim svakakve mrvice koje uđu (od peciva raznih, gumice itd.).

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2009 19:48 (Creative).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam tako vježbao na jeftinim rolama za štapove

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 And even in the darkest nights, I'm a Thug for Life
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja bas nisam imao bijes, ali su zaklikala dva harda u mojim rukama i jedan proc zgnjecio ventilatorom (kad vent neide na tu maticnu da ga je...)

 

Ali zato je moj frend nenormalno lud kad gubi.

 

Prvi okrsaj s laptopom je imao kad mu je mama oprala tenisice, a trebao je bas ic van, tu je slomio ekran na njemu, jos uvijek radi kod mene doma ali bez ekrana.

Drugi put smo ga molili da donese kašetu piva iz dučana, nekih 20 metara od kuće, i odnio ga bijes dok je igrao neku utrku na volanu, smlavio je taj jadni volan, da volan nije znao što ga je snašlo.

Gamepade je lomio kad je stigo. PES ludilo i bugovi u PES-u. :)

A zadnji malo jači okršaj je kad je nešto radio na kompu, zavidavao nešto i ostao mu šrafciger na stolu. Zatim je išao igrat nešto, puko ga bijes na neku igru i probio miš s šrafcigerom.

 

Uglavnom bijes ga je popustio, valjda jer ima kredit za plaćat pa nije pri lovi. :)

Athlon X2 4800, 4Gb mem, 8800gts, logitech z-5500
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

šakom o grafu,ugasio se komp ali grafa i dalje normalno radi.

zvucnici od zid

kos za smece isto o zid

šaka u monitor

itd.

 

computering,a way of life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Paolo2612 kaže...

Šutanje nogom kućišta kada se nešto zablokira (redovno)

 

Tako sam i ja svoj stari dok se jednog dana više nije tija upalit.A šta sam mu tek onda napravijaViče

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)
Od slomljenog hardvera prisjecam se jedne tipkovnice.
Street fighter 4 mi je popio zivce pa sam glasnim urlikom opalio gotovo svom snagom ju u zid.
Pritom sam i sebe mrvicu ozlijedio ali nista strasno ;-)
Vazno da sam se ja izivio na njoj LOL
Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Prošle godine sam igrao PES09 na kompu;gubio sam od CPU-a i svaku loptu mi je presjekao pa sam monitor grunuo šakom.Sad moram radit na plazmi.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)
Takoder volim se izivljavati na misu starom 10 godina.
Fino ga zavitlam i u zid te mu nikad nista nije :-)
Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Hahaha, umro sam od smijeha, preludi ste :D
Ja nisam nikad ništa na taj način razbio, udrem šakom u stol, opsujem mu mamu (ako je lik u CODu, ako nije onda hardveru). Ali jednom mi je stradala tipkovnica, mama mi se naljutila što sam samo igrao, tipkovnicom dvaput o stol, 'Space' iskočio, a tipkovnica u smeće, iako je vjerojatno radila. Brat je znao izlupat kućište od našeg starog kompjutera. A prijatelj je ovog ljeta stukao grafičku, isčupao ju je iz matične, poslije je žalio, sad mu svako malo ide BSOD, vjerojatno zbog MBO. Ja nikad ništa, niti joystick niti išta slično, samo izađem iz igre pa počnem drugu. Ali mi dođe puno puta da bacim mobitel u zid kad me iživciraju igre. Valjda previše volim hardver pa ga neželim udarit. Žao mi je ovog lika iznad čiji je Alienware na cestu odletio (zapravo, žao mi je laptopa). :D
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Dvije tipkovnice prije G11 (nju ipak čuvam),jednog kugličnog miša. Iščupao kliznu policu od tipkovnice na računalnom stolu. Kako ova radi na principu kugličnih ležajeva,sve se to fino rasulo po podu. Kasnije ih skupljao i sastavio,ali ladica više ne radi glatko kao prije...Najveći "krivac" je bio Collin Mc Rae Rally 4.

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

bilo je nekih 5-6 gamepada.jednog sam uspio jednim udarcem slomit na pola.bezbrij tipkovnica i miseva.cak sam zavolio skupljanje slova i brojeva od tipkovnice po sobi.a miseve nisam bacao nego redovito cupao zicu iz njih.polomio i 3 monitora.udarao sakom u njih dok slika nije pozutila il dok ne crkne.da ne spominjem pluvanje.jednom sam i palac na desnoj nozi slomio zbog fife 99.2 dana prije nove godine.ali sad sam pametniji.sad lupam sakom od ormar.eh dobra stara vremena.e da i 3 wireless usb-a za net zavrsise u zidu.i napravio ogromnu rupu u zidu od udaranja monitora.to dok su bili oni stari zilavi monitori.trebalo je to i razbit.svaka mi cast!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Prije kad bi se razljutio prvo sto bi mi bilo pod rukama letilo bi od stol ili obliznji zid.Tako da je bezbroj miseva tipkovnci i ostalog unistio.Ali opet,nije to lose za "čišćenje" od stresa:))

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja bih vam preporučio vreću za box okačit o kuku u sobi,pa udri.Umorili biste se nakon 15tak minuta,a nebi imali štete na hardwareu.Ipak nije baš tako jeftin da bi ga razbijali-dobronamjerno rečeno.

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Hehe ja znam smiriti živce kad mi neka igra iživcira ,nisam dosad slomio ništa od svoje periferije Belji se

RIDER
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
General Zed kaže...

Ja bih vam preporučio vreću za box okačit o kuku u sobi,pa udri.Umorili biste se nakon 15tak minuta,a nebi imali štete na hardwareu.Ipak nije baš tako jeftin da bi ga razbijali-dobronamjerno rečeno.

Ma kakvih 15min, pola runde i gotovi ste, ako jos i pusite 30 sekundi full snagom po vreci i zivci su vam celicni iducih 45min!!!

Osobno nisam nikada nis razbio, ne pi*dim bas na komp, a stvarno je rijetko i da opsujem, ne puca mi bas to na zivce....

Glavni ko-munjara =)
15 godina
protjeran
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Igro nedavno CS Source i miš i tipk bežićno imam KB600 od geniusa miš u prozor razbio prozor stari me skoro ubio tipkovnica u zid je letila tako da sad imam neki jadan miš od lapa koji nedođe ni 20kuna i imam neku staru tipkovnicu na njemaćkom....nebi toga bilo da nisu baterije krepale....polomio jedno 10 miševa 10 tipkovnica...sve od 25-50kn platio i za ovo dao 130kn al iz mog đepa išlo pa poletilo a nema ni 2 mjeseca tipkovnica i miš uhhhhhhhh grrrrr moram kupovat novi komplet!

 

P.S Hdd od 500gb kad me nervira onda iščupam kabel iz struje od kompa i njega van iščupam i par puta šakom i radi ko avion i sad imam maxtor od 80 gb on počne zujat a ja kriglom od pola litre u njega on prestane zujat a ovaj od 500 radi ko avion sam neda win na njega ostalo sve radi malo udubio s gornje strane kučišta izdero kutiju moram uzet auto lak i još neke vragove da popravim kutiju....uh stari me htjeo ubit!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:ma
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 9:29 (Mato_Ivanovac).
Moj PC  
3 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Ja bi te na cestu bacil xD

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam osobno bacil jednog mx revolutiona u zid, i jednu logitech tipkovnicu (udaril sakom na nju i ne radi razmaknica vise). I u gridu sam polomil zupcanike u volanu za force feedback jer sam pre kasno kocil.

eto to je moje stradavanje hardwera

rapidshare premium and warez-bb user
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Doma sam poprilično kulturan, najčešće samo šakom lupim po kučištu kad nešto ne ide po planu :) ali na poslu smo svi divljaci totalni, nas četiri kolege igramo PES ili dva protiv dva ili turnire svaki protiv svakog dugi niz godina i nema broja razbijenih gamepada, kad se gubi, kad te neće gol a primi ga se u zadnjoj minuti uf, tada gamepadi lete na sve strane :))

AMD / ATI all the way
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 11:51 (Cele303).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Jedini put kad sam se ja razbjesnio je bilo prije cca. 5-6 godina, možda i više. Mislim da sam igrao PES 3 i taman kad bi ja dao gol, CPU bi izjednačio minutu poslije.

U naletu ljutnje, dignem se ja sa stolice i iz voleja opalim po tipki za gašenje kompa. Sve super, komp se ugasi... Kad ja sljedeći dan idem palit komp, a tipka samo upadne u kućište... Izlanuo se Od udarca (koji je bio pristojne jačine) je izletio feder s tipke koji sam s lakoćom vratio.

 

Valja spomenuti i n-broj CD-a koje sam bacao po raznoraznim zidovima (jednom je slučajno odletio i kroz prozor) kada ih je drive beskonačno dugo pokušavao učitati. Jednog sam čak i izgrebao do smrti tehničkom olovkom.

 

Ne znam da li to ovdje spada, ali trgao sam i one komade tehnološke opreme u ono doba kad se skuplja krupni otpad. Nije to bilo zbog bijesa, nije to bio čak ni moj hardver, ali kad imaš 10 godina, nemaš šta za radit po vani, dobro dođe malo ispucavanja bijesa s drugovima na tehnološkom (i ostalom) smeću...

 

Nadalje, kad bi netko mijenjao mobitel, obično bi svoju staru ciglu žrtvovao. To je bila kao posljednja počast mobitelima prije odlaska u mobitelski raj. Pa je tu bilo šutanja, gađanja meta na zidovima zgrada, natjecanje tko će više bacit mobitel i sl.

~~~ Pička, šolja, kurac ~~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja se uvijek suzdržim.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 13:52 (Hyperion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
BlackMoon kaže...

Dvije tipkovnice prije G11 (nju ipak čuvam),jednog kugličnog miša. Iščupao kliznu policu od tipkovnice na računalnom stolu. Kako ova radi na principu kugličnih ležajeva,sve se to fino rasulo po podu. Kasnije ih skupljao i sastavio,ali ladica više ne radi glatko kao prije...Najveći "krivac" je bio Collin Mc Rae Rally 4.

Znam kako ti je :)

15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Mariola85 kaže...

bilo je nekih 5-6 gamepada.jednog sam uspio jednim udarcem slomit na pola.bezbrij tipkovnica i miseva.cak sam zavolio skupljanje slova i brojeva od tipkovnice po sobi.a miseve nisam bacao nego redovito cupao zicu iz njih.polomio i 3 monitora.udarao sakom u njih dok slika nije pozutila il dok ne crkne.da ne spominjem pluvanje.jednom sam i palac na desnoj nozi slomio zbog fife 99.2 dana prije nove godine.ali sad sam pametniji.sad lupam sakom od ormar.eh dobra stara vremena.e da i 3 wireless usb-a za net zavrsise u zidu.i napravio ogromnu rupu u zidu od udaranja monitora.to dok su bili oni stari zilavi monitori.trebalo je to i razbit.svaka mi cast!!

hehe da mi je te tek bilo vidjeti kad si dobio poruku da si protjeran (?)Smijeh

 

inače ja najčešče udarim mišem kad se naživciran. tako sam uništio nekolicinu al otkad imam razera uvijek dvaput promislim, što zbog toga što je bolje igrat s njim što zbog toga što je koštao 400 kn.Neodlučan

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam eto počeo totalno kulirat na te igre, više me ništa ne živicira osim užasno loših suigrača u multiplayeru... ali i tad samo psujem ko luđak, tekstulano i sam sa sobom, a kad su hrvati koji lose igraju onda ih preko mikrofona izvrijeđam. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

dx ball, zadnji zivot, jos par bodova do rekorda, mis zablesa i pobjegne mi fakin loptica- iscupao i mis i tipkovnicu iz maticne, zavitlao misom kao buzdovanom i opalio po radijatoru i kasnije ga dokrajcio tipkovnicom (radijator)! onda sam bio cijeli vikend bez kompa jer nisam imao gdje kupiti periferiju

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
skank666 kaže...

dx ball, zadnji zivot, jos par bodova do rekorda, mis zablesa i pobjegne mi fakin loptica- iscupao i mis i tipkovnicu iz maticne, zavitlao misom kao buzdovanom i opalio po radijatoru i kasnije ga dokrajcio tipkovnicom (radijator)! onda sam bio cijeli vikend bez kompa jer nisam imao gdje kupiti periferiju

ja uvijek imam rezervnu i mis i tipkovnicu... da se ne dogodi slično. :) a i kad udaram, onda pomaknem miš i tastu sa stola pa pras šakom o stol, 3 cm debela ploča, sve je zasad izdržala (ručna izrada stola)... :)

15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

prije sam  znao i sam sebe sakom razvaliti,pa sam imao gadne bolove...

computering,a way of life!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice