Posao za informatičara u Londonu

poruka: 9
|
čitano: 8.279
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Posao u londonu

Pišite sve sto znate o poslu u londonu, gdje ga tražiti, šta treba sve napraviti za tamo živjeti, koliko koštaju životni troškovi... pišite sve što znate

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Posao u londonu

Bio sam u londonu donedavno, pa mi se grad sviđa i zanima me posao u njemu, ima li tko koju informaciju ili neko iskustvo?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Posao u londonu

Ovisi kakav posao želiš/možeš raditi,nemam iskustva u takvim situacijam,ali trebao bi specificirati što te zanima

14 godina
neaktivan
offline
Posao u londonu

Zanima me svaki posao oko održavanja servera, računalnih mreža..., ali najprije bih morao počet s nekom nižom stepenicom, jer nemam iskustva dovoljno

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Posao u londonu

To je uredu,ali jabih ti savjetovao da s tom nižom stepenicom počneš u hrvatskoj,u mjestu kojem živiš,jer se je uhrvatskoj jako teško zaposliti u IT industriji bez ili sa jako malo iskustva,a kamolida ideš na takav rizik da ideš tražiti posao u London,jer to košta....košta,osim ako možeš kod nekoga bit da smanjiš troškove,onda da.BTW imaš li kakav certifikats područja mrežnih tehnologija,CISCO,Microsoft,Linux akademija ili nešto?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Posao u londonu

završio sam CCNA akademiju certifikat namjeravam ici uskoro polagati, sada ucim windows 7 za ispit, jer mi firma plaća. Radim u toj firmi vec mjeseca, a nema bas posla, a plaća  mi je po učinku. tako da zaradim 2500kn mjesecno. Ne mogu to vec trpiti, nikako da nađem neki dobar posao. Mučiš se za faks, uložiš u cisco, išao sam na tečaj od microsofta za exchenge, išao na neke poslovne tečaje, učio sam doma, sada učim windows 7 i ne mozes nac posao. To je sve trulo

15 godina
odjavljen
offline
Posao u londonu

Najbolje da pogledaš u Australiji-tamo većina ljudi nama čak ni završenu srednju! Dobiti posao ondje je laganica,pogotovo ako imaš certifikate itd. Ako imaš nekog tamo, samo navali.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Posao u londonu
veki101 kaže...

završio sam CCNA akademiju certifikat namjeravam ici uskoro polagati, sada ucim windows 7 za ispit, jer mi firma plaća. Radim u toj firmi vec mjeseca, a nema bas posla, a plaća  mi je po učinku. tako da zaradim 2500kn mjesecno. Ne mogu to vec trpiti, nikako da nađem neki dobar posao. Mučiš se za faks, uložiš u cisco, išao sam na tečaj od microsofta za exchenge, išao na neke poslovne tečaje, učio sam doma, sada učim windows 7 i ne mozes nac posao. To je sve trulo

 

Gle... Od prvog posla u IT-u ne smiješ očekivati previše osim da ćeš na njemu naučiti kako se radi. A ako imaš viška vremena na tom prvom poslu, zašto ne bi radio nešto u fušu da podebljaš novčanik? Ne savjetujem ti da ideš "na glavu" u London, tj. prvo si osiguraj posao tamo, a onda sve ostalo (put, stan, i sl.). London je vrlo skup grad (kolega se nedavno iz Londona vratio u Hrvatsku pa je pričao). U međuvremenu skupljaj iskustvo - to je najvažniji faktor kod boljih poslova. Faks i certifikati pomažu, ali ako nemaš potrebnog iskustva u "radu na terenu", možeš na njih zaboraviti.

16 godina
offline
Posao u londonu

Dok ti firma placa certifikate ostani tamo. Vrijednost certifikata je od par tisuca, do par desetaka tisuca kuna. Ostani bar dok ne polozis sve sto "moras" :)

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice