[Prodaja] Lenovo IdeaPad 5 15AR305 zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 4.153
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Lenovo IdeaPad 5 15AR305

Prodajem navedeni laptop, jer sam uz vaš savjet ovdje sam odlučio ugrabiti Macbook Air M1 na popustu prije par mjeseci  Ovaj od tad stoji sa strane i odlučio sam napokon oglasiti ga.

https://www.njuskalo.hr/lenovo-prijenosnici/lenovo-ideapad-5-15ar305-oglas-38044905


Prodajem navedeno prijenosno računalo. Stanje 10/10 - nema crtice ni ogrebotine. Kupljeno 11.08.2021. u trgovini eKupi. Dodatno kupljeno (plaćeno 266 kn) jamstvo 3 godine + 2 godine jamstva trgovine/prodavatelja (5 godina jamstva sveukupno). Uz prijenosno računalo dolazi i kutija (sa svim folijama), punjač i zaštitna navlaka (plaćeno 159 kn). Na prijenosnom računalu je 14.07.2022. novo instaliran Windows Home 10 s originalnom licencom. Trenutna cijena ovog modela u eKupi trgovini iznosi 4300 kn (bez produženog jamstva i navlake). Zamjene su isključene. Cijena je fiksna. Osobno preuzimanje je moguće (i poželjno) u ZG. Sva papirologija sa slika dolazi, naravno nakon kupnje, bez skrivenog serijskog broja. Račun glasi na moje ime i mogu dati osobnu iskaznicu na uvid prilikom kupnje.

Postoji opcija korigiranja cijene za Bug forumovce 

Kontakt je naveden na Njuškalo linku ili preko PM. 

Pozdrav svima!

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Lenovo IdeaPad 5 15AR305

Ekipa nova cijena je 3200 kn 

Ipak je kupovina PS5 bitnija od par sto kuna haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 16:05 (Tvkreten).
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Lenovo IdeaPad 5 15AR305

2700 za forumaše -  nova i zadnja cijena :)

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Lenovo IdeaPad 5 15AR305

Prodano - hvala ekipi s foruma :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice