[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

poruka: 83
|
čitano: 5.502
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Prodajem graficku karticu Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC 8GB.

Graficka je jos u mojem racunalu koje se koristi za foto i video obradu, tako da se moze testirati i isprobati prije kupnje.

Radi savrseno bez ikakvih problema.

Imam kutiju i racun, a garancija vrijedi do 11. mj 2024.

Ne zanimaju me nikakve zamjene.

370€

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2024 10:11 (Yield).
6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

neki dan kupio isto takvu za 270 :)

9 mjeseci
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

eventualno zainteresiran nakon korekcije cijene. hvala.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

NINZ .. Bas mi je drago zbog tebe i sto si to podjelio sa svima nama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2024 12:47 (Yield).
6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

a da, nije 2022 nego 2024. :)

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
ninz kaže...

a da, nije 2022 nego 2024. :)

Nikad mi nisu bili jasni pojedinci koji imaju potrebu pametovat ispod tuđih postova koji nemaju veze s njima.
Nikog nije briga sto si ti kupio i po kojoj cijeni. 

14 mjeseci
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Yield kaže...
ninz kaže...

a da, nije 2022 nego 2024. :)

Nikad mi nisu bili jasni pojedinci koji imaju potrebu pametovat ispod tuđih postova koji nemaju veze s njima.
Nikog nije briga sto si ti kupio i po kojoj cijeni. 

 A gledaj, stavis neboluza cijenu koja nema nikakve realne podloge niti veze s mozgom, nemoj biti toliko lijen pa bar zakljucaj komentare kad te toliko smetaju  

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 9:52 (profesor_okultis).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

Oprosti, evo za drugi put cu se tebi ili kolegi javit, pa da stavim neku mormalnu cijenu koja ja vama ok.






14 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Čudiš se ko pura dreku, cijena nije nikome ok, a ne samo ovoj dvojici koji su ti dobronamjerno htjeli ukazati da si pretjerao i pomoći ti kod prodaje

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 10:35 (maXonja).
6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

270-300 € ti je normalno :)

10 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Samo da moderatori posla rade svaki suvišnih komentar bi dio žuti karton, opomena pred izlazak na tjedan dana. 

Ti kolega trgovac možeš staviti cijenu koju želiš, ja se iskreno nadam da ćeš je prodat po normalnoj cijeni.

Obojica znamo da se sad natežeš da dobiješ što više.

3070 je imala sve modele poprilicno dobre tako da  sada između gainwarda i strixa može bit razlika 10e

Najveću razliku od 20e možeš stvorit ako ti još garancija vrijedi bar godinu dana. Vi koji čekate i prodate za skupo treba naglasiti tako da za vas ne vrijede navede cijene. Grijeh je cigana i poštenog stavit u istu rečenicu....

Bero
2 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Čuo sam se "telefonski" sa kolegom Yield u vezi grafičke kartice i rekao sam mu da mu je cijena previsoka kako su rekle kolege na bug forumu, rekao mi je preko telefona da su to debili i retardi koji neznaju ništa na bug forumu i da je on formirao cijenu prema njuškalo cijenama i facebook marketu. 

 

Bilo kako bilo pogodili smo se za 330 eura za karticu i zamolio sam ga pošto mi  je auto na popravku da mi doveze karticu na šta on kaže da nema problema. Nakon par sati zove i kaže da on oće kaparu unaprijed jer on mora vaditi karticu i voziti do zapadnog dijela od Gračana i kaže da se svašta može desiti i da ja mogu ODUSTATI od kartice i da želi kaparu . Aj da živomo Osijek - Zagreb nebi ni a rekao. Ja mu rekao gle, dođi, dam ti novce, daš mi karticu i svako na svoju stranu, on počeo da njega ne zanima da neće vaditi karticu iz kompa bez kapare, ja rekao ajde da dođem tramvajem do Kaptol centra što mu je 4 kilometra i kaže da bez kapare neće vadit karticu iz kompa. Ja rekao mučiš me bezveze sa ovakvim natezanjima , tramvaj, kapara, bla bla. I nakon čega gospodin poklapa slušalicu, kulturni gospodin iz Gračana.  Svakako izbjegavati išta trgovati sa ovim nadprosječno inteligentnim čovjekom koji toliko komplicira  da mi je žao njegovih ljudi u blizini. Ko zna šta bi bilo sa mojom kaparom da sam uplatio. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 18:47 (OnTime).
14 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Kakav heroj

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Jbga covjek ima pravo trazit kaparu, isto kao i ti da ne zelis dati.

Das 30e na racun ,i ostatak kada ti donese grafu ne vidim problem. Cak ti doma dostavlja. Pa mozete isprobat grafu.

Bice da su mu previse ljudi odustalo pa puse i na hladno.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Gemmy kaže...
Jbga covjek ima pravo trazit kaparu, isto kao i ti da ne zelis dati.

Das 30e na racun ,i ostatak kada ti donese grafu ne vidim problem. Cak ti doma dostavlja. Pa mozete isprobat grafu.

Bice da su mu previse ljudi odustalo pa puse i na hladno.

 Pa ne vidiš problem jer ne daješ ti kaparu i nebi Ti možda ostao bez novca. . Nakon dogovora da će donest karticu nema više izmjene plana, e sad čuj, on mijenja plan da treba kapara pa treba ovo ono. Idi bre,.. Neš ti vađenja kartice iz kompa od 5-10 minuta. Sad tebi treba kapara za to i za 15 kilometara vožnje. Odjednom nakon dogovorenog deal'a njemu treba kapara. 

 

Ja prije 14 dana prodao 4070 , vozio čovjeku u Mcdonalds kruge, cifra 650 eura, šta sam trebao komplicirat ovako?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 19:00 (OnTime).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Gemmy kaže...
Jbga covjek ima pravo trazit kaparu, isto kao i ti da ne zelis dati.

Das 30e na racun ,i ostatak kada ti donese grafu ne vidim problem. Cak ti doma dostavlja. Pa mozete isprobat grafu.

Bice da su mu previse ljudi odustalo pa puse i na hladno.

 kapara da izvadi grafu iz kompa jer se njemu ne da dzabe dolazit? daj molim te, ako mu je u interesu da proda po toj ludoj cijeni doci ce do covjeka da bar isproba prije kupnje. 

16 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

a jbga preletio preko toga da je trazio nakon sta je sve dogovoreno :D

to bas i nije u redu

 

inace nije problem uplatit na racun starijim clanovima foruma, ali vidis ima svakakvih komplikacija

14 mjeseci
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...

Čuo sam se "telefonski" sa kolegom Yield u vezi grafičke kartice i rekao sam mu da mu je cijena previsoka kako su rekle kolege na bug forumu, rekao mi je preko telefona da su to debili i retardi koji neznaju ništa na bug forumu i da je on formirao cijenu prema njuškalo cijenama i facebook marketu. 

 

Bilo kako bilo pogodili smo se za 330 eura za karticu i zamolio sam ga pošto mi  je auto na popravku da mi doveze karticu na šta on kaže da nema problema. Nakon par sati zove i kaže da on oće kaparu unaprijed jer on mora vaditi karticu i voziti do zapadnog dijela od Gračana i kaže da se svašta može desiti i da ja mogu ODUSTATI od kartice i da želi kaparu . Aj da živomo Osijek - Zagreb nebi ni a rekao. Ja mu rekao gle, dođi, dam ti novce, daš mi karticu i svako na svoju stranu, on počeo da njega ne zanima da neće vaditi karticu iz kompa bez kapare, ja rekao ajde da dođem tramvajem do Kaptol centra što mu je 4 kilometra i kaže da bez kapare neće vadit karticu iz kompa. Ja rekao mučiš me bezveze sa ovakvim natezanjima , tramvaj, kapara, bla bla. I nakon čega gospodin poklapa slušalicu, kulturni gospodin iz Gračana.  Svakako izbjegavati išta trgovati sa ovim nadprosječno inteligentnim čovjekom koji toliko komplicira  da mi je žao njegovih ljudi u blizini. Ko zna šta bi bilo sa mojom kaparom da sam uplatio. 

 Hvala sto si ovo podijelio sa nama da svi vide o kakvom se biseru radi 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Gemmy kaže...
Jbga covjek ima pravo trazit kaparu, isto kao i ti da ne zelis dati.

Das 30e na racun ,i ostatak kada ti donese grafu ne vidim problem. Cak ti doma dostavlja. Pa mozete isprobat grafu.

Bice da su mu previse ljudi odustalo pa puse i na hladno.

 Nadam se da se šališ....

ako nije htio dostavljat i/Ili vadit iz PC-a grafulju, onda čovjeku kaže dođi do mene, testiraj, daj novce i čupaj van.

 

Za izvadit grafu (ako case nije na knap/u milimetar kao u mom slučaju :) ) treba doslovno 2 minute, isto tako ne čupaš ju van ujutro ako si s nekim dogovorio primopredaju u 15h popodne, nego prije nego bi kreno nazoveš čovjeke i pitaš vrijedi li dogovor, kad potvrdi čupaš grafu van.. zar je to problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 20:04 (sinkee).
3 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Kapara se daje kad vidiš to što kupuješ, nikad na neviđeno. Tebi ako se neda vaditi karticu onda očigledno nisi za prodaju nego samo ljude zajebavaš.

Svašta ću pročitati na ovom forumu 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...

Čuo sam se "telefonski" sa kolegom Yield u vezi grafičke kartice i rekao sam mu da mu je cijena previsoka kako su rekle kolege na bug forumu, rekao mi je preko telefona da su to debili i retardi koji neznaju ništa na bug forumu i da je on formirao cijenu prema njuškalo cijenama i facebook marketu. 

 

Bilo kako bilo pogodili smo se za 330 eura za karticu i zamolio sam ga pošto mi  je auto na popravku da mi doveze karticu na šta on kaže da nema problema. Nakon par sati zove i kaže da on oće kaparu unaprijed jer on mora vaditi karticu i voziti do zapadnog dijela od Gračana i kaže da se svašta može desiti i da ja mogu ODUSTATI od kartice i da želi kaparu . Aj da živomo Osijek - Zagreb nebi ni a rekao. Ja mu rekao gle, dođi, dam ti novce, daš mi karticu i svako na svoju stranu, on počeo da njega ne zanima da neće vaditi karticu iz kompa bez kapare, ja rekao ajde da dođem tramvajem do Kaptol centra što mu je 4 kilometra i kaže da bez kapare neće vadit karticu iz kompa. Ja rekao mučiš me bezveze sa ovakvim natezanjima , tramvaj, kapara, bla bla. I nakon čega gospodin poklapa slušalicu, kulturni gospodin iz Gračana.  Svakako izbjegavati išta trgovati sa ovim nadprosječno inteligentnim čovjekom koji toliko komplicira  da mi je žao njegovih ljudi u blizini. Ko zna šta bi bilo sa mojom kaparom da sam uplatio. 

Svaka prica ima dvije strane.

Kakva drama  Zvucis kao ljubomorna bivsa koja je jedva cekala da se dode jadati na forum kako bi se svi ovi nadovezali na tvoju pricu i klikali si lajkove medusobno.

Zao mi je gubitka vremena za ovakve smradove i lazove, ali buduci da je napisao hrpetinu lazi, bilo bi fer da moderator ne obrise moj komentar.

Covjek me zove ujutro u vezi kartice i pita me jel mogu iako spustiti cijenu. Kazem mu 340€ (na sto je pristao) i pristojno objasnim da po karticu moze doci tek sutra jer je u radnom kompu na kojem zavrsavem projekte, te da preferiram osobno preuzimanje kod mene gdje se kartica moze detaljno isprobati.
Pocne me davit da putuje ujutro na otok, da mu kartica treba hitno, da mu je auto na popravku.... bla bla bla ( hrpa prica koje me ne zanimaju ). Drugi put mu ponovo objasnjavam ( toliko o inteligenciji ) da mu karticu nikako ne mogu prodati danas jer zavrsavam poslove, ali da mu se mogu javiti navecer ako mu to nece biti prekasno ( nikakavu definitivnu primopredaju nismo dogovorili ).

Zovem ga veceras da ga samo informativno pitam jel mu jos treba kartica. Prvo sto mi krene spominjat je to da mu cijena ne odgovara jer su mu svi na forumu rekli da je cijena ovakve karice 280-300€ ,te da mu spustim cijenu ( toliko o dogovorenoj cijeni ). Odgovaram mu da me boli k. za forum i komentare,te da mu je onda bolje i jeftinije da nabavi karticu negdje drugdje po toj cijeni. Meni nista nije hitno.Zacudo uz svu tu silnu prodaju kartica po 280€ dogovorimo se za 330€. Ok! Nakon toga mi se  ponovo pocne jadat da mu je auto jos pokvaren i pita me jel mu mogu karticu dostavit na drugi dio grada.

Vrlo jasno mu objasnjavam da preferiram da dode kod mene po kraticu, te je detaljno isproba prije kupnje  ( da nebi slucajno bilo nekakvih problema - iako kartica ima garanciju ), ali ako bas zeli 100% kupit karticu i da mu je dostavim doma drugi dan onda je uvjet da mi uplati kaparu ( nismo ni pricali u iznosu ) sto mi je najnormalnija stvar, buduci da se ne znamo i da ne planiram toristi 2 sata na putovanje zato jer je covjeku tesko dignut guzicu da dode pogledat i isprobat karticu. Ne kuzim sta tu nije jasno i u cemu je problem?

Znaci zoves me na moj oglas, kazem ti jasno koji su uvjeti, izlazim ti u susret sa dostavom kartice i opet me tlacis sa nekim pricama kako si prodavao mobitele, kako nemas na racunu za kaparu, pa ne mozes ovako, pa da ja dodem tamo.... i onda ja kompliciram.

Pitam ga zadnji put jer mu odgovara neka od opcija ili ne, ako ne nema nikakvog problema.....lik opet krene sa istim pricama kao da nista sto sam rekao nije cuo. Nije mi se vise dalo slusat i rekao sam mu da nisam zainteresiran vise za prodaju i poklopio. Vrlo jednostavno.


Svatko ima pravo stavit cijenu koju zeli. Pogledas, ako ti ne odgovara samo preskocis ili posaljes neku ponudu koja ti odgovara kao svi normalni ljudi....cemu gubit vrijeme i sta te briga hoce li netko nesto prodati ili ne? Ali eto, tu ima ocitno puno ljudi sa viskom vremena koji imaju potrebu govoriti koliko bi nesto trebalo kostat i kako su u pravu ( iako nema nikakve veze sa mojim oglasom ).
Sve moralne vertikale kojima su cigani i muljatori oni koji imaju drugacju cijenu od vase "realne". Zanimljivo, kad netko drugi prodaje, onda svi odjednom kupili kartice po 280€ dok u inbox ljudi nude 300-340€. 

On Time - ako postoji neki problem, slobodno mi se javi u inbox da ti posljem adresu, pa cemo rijesiti sve probleme koje imas uzivo.

Ne planiram odgovarati vise nikome. Svejedno mi je kome ce se vjerovat, idem li na neku black listu, jel kartica nekome skupa ili kad ste dobili mengu itd. Kako got moderator odluci.










Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 23:10 (Yield).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Yield kaže...
OnTime kaže...

Čuo sam se "telefonski" sa kolegom Yield u vezi grafičke kartice i rekao sam mu da mu je cijena previsoka kako su rekle kolege na bug forumu, rekao mi je preko telefona da su to debili i retardi koji neznaju ništa na bug forumu i da je on formirao cijenu prema njuškalo cijenama i facebook marketu. 

 

Bilo kako bilo pogodili smo se za 330 eura za karticu i zamolio sam ga pošto mi  je auto na popravku da mi doveze karticu na šta on kaže da nema problema. Nakon par sati zove i kaže da on oće kaparu unaprijed jer on mora vaditi karticu i voziti do zapadnog dijela od Gračana i kaže da se svašta može desiti i da ja mogu ODUSTATI od kartice i da želi kaparu . Aj da živomo Osijek - Zagreb nebi ni a rekao. Ja mu rekao gle, dođi, dam ti novce, daš mi karticu i svako na svoju stranu, on počeo da njega ne zanima da neće vaditi karticu iz kompa bez kapare, ja rekao ajde da dođem tramvajem do Kaptol centra što mu je 4 kilometra i kaže da bez kapare neće vadit karticu iz kompa. Ja rekao mučiš me bezveze sa ovakvim natezanjima , tramvaj, kapara, bla bla. I nakon čega gospodin poklapa slušalicu, kulturni gospodin iz Gračana.  Svakako izbjegavati išta trgovati sa ovim nadprosječno inteligentnim čovjekom koji toliko komplicira  da mi je žao njegovih ljudi u blizini. Ko zna šta bi bilo sa mojom kaparom da sam uplatio. 

Svaka prica ima dvije strane.

Kakva drama. Zvucis kao ljubomorna bivsa koja je jedva cekala da se dode jadati na forum kako bi se svi ovi nadovezali na tvoju pricu i kiikali si lajkove medusobno.

Zao mi je gubitka vremena za ovakve smradove i lazove, ali buduci da je napisao hrpetinu lazi, bilo bi fer da moderator ne obrise moj komentar.

Covjek me zove ujutro u vezi kartice i pita me jel mogu spustiti cijenu. Kazem mu 340€ (na sto je pristao) i pristojno objasnim da po karticu moze doci tek sutra jer je u radnom kompu na kojem zavrsavem projekte, te da preferiram osobno preuzimanje kod mene gdje se kartica moze detaljno isprobati.
Pocne me davit da putuje ujutro na otok i da mu kartica treba hitno i da mu je auto na popravku bla bla bla ( hrpa prica koje me ne zanimaju ). Drugi put mu ponovo objasnjavam ( toliko o inteligenciji ) da mu karticu nikako ne mogu prodati danas jer zavrsavam poslove, ali da mu se mogu javiti navecer,  ako mu to nije preksano ( nikakavu definitivnu primopredaju nismo dogovorili ).

Zovem ga veceras da ga samo informativno pitam jel mu jos treba kartica. Prvo sto mi krene spominjat je da mu cijena ne odgovara jer su mu svi na forumu rekli da je cijena ovakve karice 280-300€ ,te da mu spustim cijenu ( toliko o dogovorenoj cijeni ). Odgovaram mu da me boli k. za forum i komentare,te da mu je onda bolje i jeftinije da nabavi karticu negdje drugdje po toj cijeni. Meni nista nije hitno. Bla bla bla...zacudo uz svu tu silnu prodaju kartica po 280€ dogovorimo se za 330€. Ok, nakon toga mi se pocne jadat da mu je auto jos pokvaren i jel mu mogu karticu dostavit na drugi dio grada.

Vrlo jasno mu objasnjavam da preferiram da dode kod mene po kraticu, te je detaljno isproba prije kupnje  ( da nebi slucajno bilo nekakvih problema - iako kartica ima garanciju ), ali ako bas zeli 100% kupit karticu i da mu je dostavim doma onda je uvjet da mi uplati kaparu ( nismo ni pricali u iznosu ) sto mi je najnormalnija stvar, buduci da se ne znamo i da ne planiram toristi 2 sata na putovanje zato jer je covjeku tesko dignut guzicu da dode pogledat i isprobat karticu. Ne kuzim sta tu nije jasno i u cemu je problem?

Znaci zoves me na moj oglas, kazem ti jasno koji su uvjeti, izlazim u susret sa dostavom kartice jer si lijen dignut guzicu i opet tlaka sa nekim pricama kako je on prodavao mobitele, kako nema na racunu za kapru, kako je jucer prodao televizor. 

Pitam ga zadnji put jer mu odgovara neka od opcija ili ne, ako ne nema nikakvog problema.....lik opet krene sa istim pricama kao da nista sto sam rekao nije cuo. Nije mi se vise dalo slusat i rekao sam mu da nisam zainteresiran vise za prodaju i poklopio. Vrlo jednostavno.


Svatko ima pravo stavit cijenu koju zeli. Pogledas, ako ti ne odgovara samo preskocis ili posaljes neku ponudu koja ti odgovara kao svi normalni ljudi....cemu gubit vrijeme i sta te briga hoce li netko nesto prodati ili ne? Ali eto, tu ima ocitno puno ljudi sa viskom vremena koji imaju potrebu govoriti koliko bi nesto trebalo kostat i kako su u pravu ( iako nema nikakve veze sa mojim oglasom ).
Sve moralne vertikale kojima su cigani i muljatori oni koji imaju drugacju cijenu od vase "realne". Zanimljivo, kad netko drugi prodaje, onda svi odjednom kupili kartice po 280€ dok u inbox ljudi nude 300-340€. 

On Time - ako postoji neki problem, slobodno mi se javi u inbox da ti posljem adresu, pa cemo rijesiti sve probleme koje imas uzivo.

Ne planiram odgovarati vise nikome. Svejedno mi je kome ce se vjerovat, idem li na neku black listu, jel kartica nekome skupa, kad ste dobili mengu itd. Sto got moderator odluci.









. Kako lažeš majke ti mile. Pokušavaš se oprat al neide. Znači ljudi koji zamole nešto dave? Ljudi od mene kupili 4070, dva mobitela, kingston ssd,  izašao im u susret sa svime i sa dostavom kad sam imao auto i po tebi oni su mene davili? Bože sačuvaj kakav mentalni sklop. Dogovorili smo se za 340, rekao sam ti da su ljudi na forumu procijenili od 270-300 i ako može za 330, rekao si ok, može bez problema, rekao si za ove ljude tu da su debili ietardi i da te boli kurac za njih, ti stari moj nemaš ni  trunke kulture, očito ti je prvi artikal koji prodaješ i itekako nemaš iskustva i čini se da si mamin sin, pravi snowflake i mamina maza. Toliko sad lažeš ovdje da to nisu istine, nemreš se oprat stari moj, odma sam ti rekao za auto, odma sam ti rekao nema problema, može sutra dostava. Tako je cijena ne odgovara jer je prevelika i dobio si procjene ovdje i šta je problem.

 

Kažeš jedno, radiš drugo, rekao si može dostava, ne danas nego sutra, ja reko ok, zoveš nakon par sati, tražiš kaparu. Nisi odma rekao kapara nego kasnije na telefon a pišeš da si javio sve uvjete . Da si odma rekao kapara ja bi ti rekao doviđenja. Znači mjenjaš već dogovoreni plan. Kakve veze ima šta sam ja rekao da putujem na otok i da mi treba grafa sa ičime, rekao sam ti da sam prodao tv i da imam extra cash i da ti mogu dat cash kad dođeš za grafu, u smislu da nema straha za cash, da kapara netreba i da se nemoraš bojat,  zašto je ikakav problem to sve napomenut? Sa moje strane je sve legit.  Ja da imam auto došao bi do tebe i mirna bosna, ali nemam auto trenutno i NEDA mi se do GRAČANA sa tramvajem i busom, prije dođem do grada Rijeke pješke, ti imaš auto i meni kažeš lijena guzica? Ma zamisli ti kakva maza mamina, ljubi te majka. Ja sam se tebi jadao govoreći da mi je auto na popravku i ako može dostava na drugi kraj grada? Dal si ti normalan? Ponudim se doć tramvajem ili uberom do Kaptol centra i  ti nisi u stanju doć do Kaptol centra sa autom koji je 3-4 km od tebe?  I onda ja lijena guzica . Bože me sačuvaj od ovakvih prodavača. Sa moje strane apsolutno fer igra, sa tvoje strane skroz suprotno. Sve dogovoriš pa onda mjenjaš plan.  I još ovakav lažov.  Zamisli ja njega tlačim to što kažem da nema straha poslovati samnom, da sam prodao mobitel tv, ssd, 4070, jer vidim da se boji ko mamina maza, ja njega tlačim 

 

Mislim da ovo govori o meni više nego o tebi

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobra-losa-iskustva-iz-bol-forum-oglasnika/97892.aspx?page=69&jumpto=6738259&sort=asc&view=flat

 

Pošalji u inbox adresu, naravno da postoji problem sa tvoje strane čim spominješ adresu i rješavanje problema uživo, vrlo inteligentno i civilizirano sa tvoje strane. Sve riješimo u par minuta. Nikakav problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 23:43 (OnTime).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Ima pravo traziti koliko hoce za karticu a sto na ovom forumu ima drkarosa koji skroz seru po cijema ima i nikad ne misle nista kupiti ali samo trolaju .. fuck off
Intel 80286
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Horned Reaer kaže...
Ima pravo traziti koliko hoce za karticu a sto na ovom forumu ima drkarosa koji skroz seru po cijema ima i nikad ne misle nista kupiti ali samo trolaju .. fuck off

 Pa i tebi su srali pa si spustio cijenu, šta si koji k spustio cijenu? Samo što oni nisu srali nego bili realni. Prodavao si 3070 bez gare za 350.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 23:45 (OnTime).
3 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

wtf koliko teksta

 

https://shorturl.at/tyNUV

12 godina
suspendiran
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Kakav pobjednik. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 0:06 (Cryogenic).
10 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Kolega logičnom nije prodao karticu i nadam se da neće preko 300e dobit za nju samo radi kupca jer nije korektno. 

Vidim nekima je vokabular na nivou pda to je danas u modi (j*bem ti mater, šišaju k*rac, neki idu do toga da i djete psuju)

Znači treba sve takve trajno ugasiti sa interneta eno vam primjer Amir Hadžić. Dečko imao jako lijep kontent bilo je malo psovki ajde priča bi izvukla stvar. Sada ista osoba dok igra pubga kad ga netko ubije psuje mrtve, majku, djete i šta ne sve još. Stvarno mislite da smo prevarama, vrijeđanjem, psovkom, prijetnjama napravili nešto š čime ćemo se dodatno razvit??

Tehnologija napreduje ali ljudi se očito vraćaju u vrijeme neandertalaca. 

Bero
6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Televisia presnta

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Yield kaže...
buduci da se ne znamo i da ne planiram toristi 2 sata na putovanje zato jer je covjeku tesko dignut guzicu da dode pogledat i isprobat karticu. Ne kuzim sta tu nije jasno i u cemu je problem?












 Ovo je skroz ok, ako ti stvarno treba 2h do njega, onda uplatica od 20e avansa ne znaci puno a tebi je garancija da ce on uzet karticu ili ce ti ostat za burek i pivo.

Pogrjesio si sto si uopce nudio da mu odneses, ako hoce, dodje proba i to je to.

 

Ja sam prodao i kupio bice +100 stvari ode na forumu.

Ako je neko blizu mene nek dodje i proba, plati, odnese ili odustane, svakoga sam pocastio sa keksima i kavom i ostao u dobrim odnosima, tako da trgujemo i godinama kasnije.

Nekima cak dam da uzmu prizvod, testiraju par dana pa onda plate/vrate.

Ako saljem postom, uplati iznos na racun, ja placam postarinu.

Ako kupujem, placam cjeli iznos avansno na racun i postarinu ako treba. 

Do sada me niko nije zajebao, ajd neko posalje dan dva kasnije ili nije kompletiran sadrzaj kutije itd, desi se.

 

Evo samo u ovaj mjesec sam na forumu: prodao 2 x pixel 7 pro, s21 ultra, gtx 1060 i p30. Kupio 1070, monitor i cpu.

Npr s ocean77 sam trgovao ima 5-6 godina nesto, od tada se cujemo svaki dan, postali prijatelji.

josipST isto tako, nesto mu zastekalo na mobu, skuzio da sam iz St, dosao do mene, popravio mu od tad proslo 5god i prijatelji dobri.

najbrzi, ninz,djhuby itd. sa svima sam radi jedne korektne trgovine dobio jos nekoliko kvalitetnih.

 

 

 

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
thebatman kaže...

 Ovo je skroz ok, ako ti stvarno treba 2h do njega, onda uplatica od 20e avansa ne znaci puno a tebi je garancija da ce on uzet karticu ili ce ti ostat za burek i pivo.

Pogrjesio si sto si uopce nudio da mu odneses, ako hoce, dodje proba i to je to.

 

 

 

 Nije 2 sata nego 25 minuta kad nema gužve po gradu do zapadnog dijela za cijenu od 330 eura!. Znači 30-50 eura više od procjena sa bug foruma, gdje je rekao da su to debili i retardi na bug forumu što se tiće procjena. Ja ga slušam i mislim si dok lik to govori koji je to umišljeni kreten pun sebe. Di vrijeđaš ljude tako. Ako je tebi teško za 30-50 eura više od procjene napravit 17 km i 17 km nazad onda si govno i nabijem te na onu stvar. Još sam se ponudio otič do Kaptol centra, što je od njega par minuta vožnje i nije htio, traži kaparu.  3.76km. I onda ja lijena guzica 

 

Znači ako je tebi teško doć do Kaptol centra od Gračana i tražiš kaparu, znači da tu nešto smrdi i nisam htio platit kaparu. Slike u attachu. Kolko vidim, lik prvi put prodaje na bug forumu, vrlo malo postova, pitaj boga ko je on. I sad da se jebem do banke za kaparu uz mogućnost da ostanem bez 20-30 eura, a možemo se nać kod Kaptol centra? 

 

Ja sam prodao brdo stvari i ljudi dolazili do mene, i kad nisu mogli ja do njih i nalazili se na sredini, tako da ako ti pričaš o nekim pravilima kako treba bit tu prijatelju nema pravila, kako kome paše i ako nije nekom teško ili ako je netko bez auta, kako je ko čovjek. Ljudi smo, nismo govna, mada se za njega može drugačije reć, očito je maminoj mazi izuzetno teško i idemo dalje.

 

Prvo je dogovorio jedno pa traži kaparu, trebaš bolje pročitat kakvo sam iskustvo sa dotičnim imao. I nije nudio da doveze nego sam mu rekao da trenutno nemam auto i ako može, jel u redu,  rekao je da može nema problema , ali ne danas nego sutradan. Ja reko ok i zove likčina nakon dva sata i  tražio kaparu. Valjda mu savjet dali ili tata ili mama  da bolje da traži kaparu. Kao da mu govoriš, istina, trebo si prvo dogovorit jedno, al uredu je mjenjat planove i trazit kaparu  Pitam se dal si ti isto normalan skup snjime. Imaš kako kažeš 100+ prodaja i ovako napišeš nešto. Poslije sklapanja dogovora nema kasnije joj čuj bla bla, lik je noobara u prodaji,  mamin sin bez ikakvog iskustva, nuletina od čovjeka. 

 

Nakon mojeg odgovora da nedam kaparu, da imam cash, da sam prije dva dana frkno tv za 450 eura i da se nemora bojat za cash, djevojčica gubi strpljenje i poklapa slušalicu! 

 

Prodao 4070 prije 14 dana kolegi sa foruma, za 630 eura!!, nije 330. Nisam tražio nikakvu kaparu, odvezao se do Mcdonalds na krugama i obavili sve i sve 5. Vrlo jednostavno bez drama. Nisam jako dugo naletio na ovako nešto moram priznat, al šta možemo i idemo dalje. Čini se da lik ima previše estrogena u sebi. Svakako zaobidjite ovu umišljenu prestrašenu djevojčicu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 17:33 (OnTime).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice