[Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.563
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM

Pozdrav svima,

prodajem slijedeće komponente u kompletu:

  • CPU: Intel i5 3570K
  • MBO: MSI Z77A-G43
  • RAM: Corsair Vengeance 2x4gb 1600MHz

 

Komponente su kupljene zajedno u ADM-u 6.8.2012. za što imam originalni račun i originalne kutije.

Komponente su korištene u računalu za projekt koji je objavljen ovdje na forumu: Projekt "The White Knight Z9"

Računalo je korišteno minimalno (zadnjih par godina jedva da je i paljeno).

CPU nikad nije overclockan (iako je korišten za vodenih hlađenjem, sve je rađeno samo zbog izgleda i projekta) te je sve potpuno ispravno.

 

Slika ima u linku na projekt iznad, fizički je sve u tvorničkom stanju, elektronički je korišteno minimalno.

 

Cijena kompleta MBO+CPU+RAM iznosi 800 kn.
Preferiram osobno preuzimanje u Zagrebu ili Slatini (može i u naseljima između, određenim vikendima, kada putujem), dostupan sam za razne dogovore.

 

Hvala

 

EDIT: Odustao od prodaje i poklonio susjedima kojima je trebao upgrade, hvala na ponudama. Ispričavam se, ako nekomu nisam odgovorio na poruke.

LP 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 14:22 (dombak1608).
4 godine
offline
[Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM

Nudim solidnih 500kn za taj 8g rabljeni intel combo

12 godina
offline
[Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM

Vidim da ima dosta TD na post, pretpostavljam vezano za cijenu koju sam naveo.

Također, vidim da se BOL oglasnik jako promijenio u zadnjih par godina, jer ljudi na svim oglasima postavljaju TD kako bi spuštali cijene, iako možda uopće nisu zainteresirani za kupovinu.

 

Ako je netko zainteresiran ponuditi manju cijenu, može mi se slobodno javiti, kao što sam naveo, dostupan sam za sve dogovore.
Stavio sam ovu cijenu, jer stvarno nisam znao koliko bi naveo (stavio sam dan prije oglasa i temu za procjenu, pa sam dobio jednu procjenu u privatne poruke koju sam onda i stavio, gdje je i čovjek naveo da ne želi stavljati u temu kako bi se pokretala rasprava kao i na svakom drugom oglasu ovdje).

 

Ista stvar je i za drugi oglas koji sam objavio (prijenosnik).

Uvijek možete ponuditi neku cijenu koja vama više odgovara.

LP

11 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM
12 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 3570K + Z77A G43 + 8gb RAM
Entropija kaže...

Ma ne brine me, hvala.

 

Nažalost, nemam ništa slično, samo ovo što sam stavio na oglase.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice