[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.671
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

For enthusiasts and Mugen fans the like, Scythe is "setting free" the Mugen MAX. Another contender for the "XL" CPU tower cooler market, the Mugen MAX is a real eye-catcher. For performance, a GlideStream 140mm PWM fan is taking care of blowing out the warm air through the T-M.A.P.S. (Three-dimensional Multiple Airflow Pass- through Structure) knowm from Scythe's flagship, the Mugen 4. For practical, easy mounting, the mounting system is borrowed from the "smaller brother" as well. Nickel-plated heatpipes add a classy touch to this impressive cooler.

Intel®:Socket LGA775/Socket LGA1150/Socket LGA1151/Socket LGA1155/Socket LGA1156/Socket LGA1366/Socket LGA2011 / 2011-v3 (Square ILM)

AMD®:Socket AM2/Socket AM2+/Socket AM3/Socket AM3+/Socket FM1/Socket FM2/Socket FM2+

Please note that an original backplate with screw mounting is needed for installation on mainboards with AMD sockets. Please check before buying if the backplate is fixed by screws (example)! If the backplate uses plastic-pins, mounting of this cooler is not possible.
Overall Dimensions: 145 x 86 x 161 mm / 5.71 x 3.39 x 6.34 in (more dimensions)
Weight: 720 g / 25.40 oz (heatsink only)

Accessory:2x mounting plate (Intel), 2xmounting plate (AMD), 1x mounting bar, 4x screw for mounting plates, 8x stud nuts, 2x mounting screws, 1x spacer (socket 775), 4x spacer, 1x wrench, 4x fan clips, back plate, thermal grease, installation manual.
Baseplate Material: Nickel-plated copper 38 x 43 mm

Fan-Specifications: GlideStream 140 PWM
Modell-No.:SY1425HB12M-P
Fan Size:140 x 140 x 25 mm / 5.51 x 5.51 x 0.98 in
Noise Level:13 ~ 30.7 dBA
Air Flow:63,5 ~ 165m³/h / 37.37 ~ 97.18 CFM
Fan Speed:500 rpm (± 300) ~ 1.300 rpm (±10%) (PWM-regulated)
Static Pressure:0.15 ~ 1.02 mmH2O / 1,47 ~ 10,0 Pa
Bearing Type: Sleeve Bearing

 

Link na Njuškalu:

https://www.njuskalo.hr/procesori/hladnjak-mugen-max-cpu-model-number-scmgd-1000-racun-oglas-30212461

 

Cijena: 300 KN.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 15:09 (ivan68).
5 godina
offline
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

300kn malo mugen

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model

Jučer sam prvi put objavio oglas za prodaju na ovome forumu, (općenito moje prvo javljanje na forum.bug.hr, bavim se IT od 1995. prije nego su izašli Win 95, većina vas nije bila ni rođena), misleći pošto je hladnjak kojeg prodajem For enthusiasts kako i sam proizvođač navodi, da će se bar jedan takav naći u ovoj skupini.

 

Gle čuda našao se jedan i on veli malo sutra za 300 kn.

 

Na nabava.net kaže da ga ima jedino UZI shop za 379 kn za gotovinu i to kod njih je tek za 6-10 dana radnih dana, preračunato za 2 tjedna najranije. Kod njih nikad u životu nisam kupovao a niti neću, imaju sve ali isporuka za 2 tjedna, pa toliko treba robi da stigne iz Kine.

 

Kod mene isporuka odmah ili šaljem preko pošto o mome trošku (zbog težine poštarina bi došla oko 50 kn, na moju grbu) novo sa računom i jamstvom (minus nekih 6 mjeseci koliko kod mene stoji, na kraju što na kuleru može krepati, ventilator? - da za 10 godina i novi kupite za 50 kn).

 

I na kraju Bugovska skupina mu dade 8 thumb up a meni 5 thumb down.

 

A nije ni čudo kakvi ljudi zalaze u ove niše, prije par godina čitam na ovome forumu jednu temu gdje se klinac odlučio kvalitetno igrati i kupio je novu grafičku karticu za 4000 kn i kod pogreške spajanja je skurio, pa je sljedeći dan išao po istu karticu, dao opet 4000 kn i spojio je na isti način i normalno da je i ova druga prnula. Pitaju ga ljudi, pa što si išao spajati tu drugu kad je postojala opasnost da i ona eksplodira, ovaj reče da se uvjerim da je ona prva riknula upravo zbog toga.

Jadna majko i oče za što ti sin utroši 8000 kn, zbog uvjerenja izgleda, a nijedne igrice nije odigrao - jeble vas igrice, to mogu samo debili igrati.

 

Za te novce je mogao kupiti pilu od laptopa ili PC-a pa učiti programirati, danas bi bio car.

 

Do sljedećeg javljanja.

 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model

Nemoj se osjecat uvrijedenim, bit ce sve u redu, samo hrabro :)

5 godina
offline
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

Ivane dragi nigdje u ovom postu nisi napisao da je hladnjak nov, a ocito je da se radi o starijem modelu. Poprilicno sam siguran da je prije pola godine do godinu dana bio na rasprodaji u linksu za 150-180kn i jos sam gledao da li bi uzeo za rezervu ali sam odustao posto nema AM4 support. Moze on biti u Uzija i 450kn kad realno ne vrijedi ni 300. Najbolji pokazatelj koliko nam ga jako zelis uterat je to sto na njuskalu trenutno imas 2 komada, isto nova za 250kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 14:18 (paqsha).
13 godina
offline
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

Ne zamarajte se. Radi takvih likova ovaj oglasnik i je mrtav vec dugo vremena, 90-95% polovnog HW-a ga zaobilazi.

Ljudi, nemojte biti glupi, molim vas.
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model
HCS kaže...

Ne zamarajte se. Radi takvih likova ovaj oglasnik i je mrtav vec dugo vremena, 90-95% polovnog HW-a ga zaobilazi.

Pa kupi slobodno hladnjak ako ti se toliko svida. Stavljate oglase na forum gdje postoji td i komentari i onda se cudite ako vam netko komentira cijenu ili pukne td. Odete fino na njuskalo i onda cekajte dok ne naleti netko neupucen, ali cisto sumnjam da bi ovo i tamo otislo za 300kn.

8 godina
online
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

Alkar paqsha u sridu, taj hladnjak se prodaje na njuškalu još od cyber mondaya. 

12 godina
online
[Prodaja] Hladnjak Scythe Mugen MAX CPU, model num

Slikaj racun da vidimo, taj cooler je bija oko 320kn prije nekih 4 godine kad je dosa kod nas u ducane. Realno ti je 200kn, da ima AM4 mount do 250kn ako zelis prodat jer ima ih dosta u toj klasi po tim cjenama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice