[Prodaja] Cpu + mbo + ram + gpo + psu zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] CPU + MBO + RAM + GPU + Psu

Prodajem navedene komponente zbog kupnje novog računala:

CPU: Intel Core i3 7100

GPU: Asus Radeon RX 570 4GB OC - garancija 6mj

MBO: Asus H110M-c

RAM: 2x4GB ( 8GB ) DDR4

PSU: 500W Coolermaster



Za sad prodajem sve zajedno za: 1850kn 

Ukoliko se ne proda uskoro prodavat ću komponente pojedinačno. Za ponude i pitanja može PP

EDIT: Niti jedna poruka ponuda i slicno samo TD-ovi, slobodno se i izrazite u thredu

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 13:07 (IVAN3539).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Cpu + mbo + ram + gpo + psu
Platforma je već mrtva sada, inače je overclockani skylake i dalje odličan u igrama, no ograničen je brojem jezgri, na tvoju mbo najbolje može ići i7 7700k koji je 4c/8t ali ne možeš ga overclockati.

Na nabavi se mogu naći pentiumi i athloni nešto boljih perfomansi za 400+ kn pa što se mene tiče ne bih dao preko 250kn za taj cpu, još na one platforme ubaciš bilo šta.

Mbo, ništa specijalan model, samo 2 slota za ram, 150kn

Grafa bi ti u ovoj situaciji ošla jako brzo za 600kn, možeš staviti i više pa ovisi koliko ti se čeka.

Što se rama tiče, nisi naveo model no to su 2 pločice, ukoliko netko želi više rama, treba mjenjati neku od te 2, a danas 8gb za igre postaje polako malo, čak i da se stavi jedna od 8gb pločica a izvadi jedna od 4gb, u dual channelu bi opet bilo samo 8gb pa nakon toga perfomanse padaju. Manje vezano za prodaju, ja sam uzeo nikidan pločicu od 8gb 2400mhz c17 od cruciala za 100kn, vjerujem da i te tvoje 2 vrijede 100kn

psu ne znam isto točne podatke, valjda 150kn

U kompletu sve skupa malo manje
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 14:38 (petarjukic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice