Slike vaših kućnih ljubimaca izdvojena tema

poruka: 1.202
|
čitano: 354.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

šta Diablo misli o izborima

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2015 21:14 (micho0305).
10 godina
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
Hoću unutraaaa
15 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Evo mojih cuda,ovo malo opasno,zalijece se sa psim trostruko vecim od nje i onda bjezanija,jaka ju samo dok ju cuva Nera,hrvatski ovcar 

 

 

Prva fotka kad je dosla :) Prva fotka kad je dosla :)
Upoznavanje sa "zutim" serifom :D Upoznavanje sa "zutim" serifom :D
Nvidia Hairworks Nvidia Hairworks
Vidi me sad Vidi me sad
Ostavim ih 5 minuta same Ostavim ih 5 minuta same
Oblekica za sve vremenske uvjet :D Oblekica za sve vremenske uvjet :D
11 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

stigla je pridošlica mojoj menažeriji, sad smo na okruglih 10 živinčadi kojekakve

mali mucek mali mucek
mucek se upoznaje s jednim od starijih članova menažerije mucek se upoznaje s jednim od starijih članova menažerije
9 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

dobio sam danas štene pekinezera starog 1,5 ipo mijeseca i malo sam zabrinut zato što čitam na netu da štene mora biti staro najmanje 2 mjeseca da bi se odvojio od majke,kaže taj čovijek da koji nam je dao štene da je spreman odovjit se od majke jer je jeo samostalno meso iz konzerve ,danas je jeo nešto malo bijelog mesa oko 18h ,dobio sam ga dns oko 16h ,kupili smo suhu hranu za štence i namočili u jogurt i to nije baš htio jest,ali je lizao sa prsta jogurt,što se tiče vode,nezna je piti samostalno nego malo dignem posudu pa onda on pije,pa se bojim da on nezna piti samostalno vodu,sutra ga vodim veterinaru da se posavjetujem oko svega,čito sam na netu da ga moram čistiti od parazita svaka 2 tjedna i da se štene 3 puta cijepit,ljudi moli bih vas da mi date neke savijete kako da mu pokažem da samostalno jede suhu hranu i pije vodu,možda se bezveze brinem on je tek jedan dan kod mene ,možda bude sutra bolja situacija 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
morbida kaže...

dobio sam danas štene pekinezera starog 1,5 ipo mijeseca i malo sam zabrinut zato što čitam na netu da štene mora biti staro najmanje 2 mjeseca da bi se odvojio od majke,kaže taj čovijek da koji nam je dao štene da je spreman odovjit se od majke jer je jeo samostalno meso iz konzerve ,danas je jeo nešto malo bijelog mesa oko 18h ,dobio sam ga dns oko 16h ,kupili smo suhu hranu za štence i namočili u jogurt i to nije baš htio jest,ali je lizao sa prsta jogurt,što se tiče vode,nezna je piti samostalno nego malo dignem posudu pa onda on pije,pa se bojim da on nezna piti samostalno vodu,sutra ga vodim veterinaru da se posavjetujem oko svega,čito sam na netu da ga moram čistiti od parazita svaka 2 tjedna i da se štene 3 puta cijepit,ljudi moli bih vas da mi date neke savijete kako da mu pokažem da samostalno jede suhu hranu i pije vodu,možda se bezveze brinem on je tek jedan dan kod mene ,možda bude sutra bolja situacija 

 Istina je da se pas odvoji od majke sa 2 mj a ne mj i pol . Prvo i osnovno , psu tako mladom nedajes bjelo meso nego puppy brikete . To je kao da si ti od 2 mj bebi dao kotlet da zvace :D Vodu ce nauciti piti sam od sebe tj prirodnim putem . 

Pomalo i citaj na netu ako ti je prvi pas cime ga hraniti u pocetku . To je pekinezer a ne stafford . Zivio i sretno 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
9 godina
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
Adict kaže...
morbida kaže...

dobio sam danas štene pekinezera starog 1,5 ipo mijeseca i malo sam zabrinut zato što čitam na netu da štene mora biti staro najmanje 2 mjeseca da bi se odvojio od majke,kaže taj čovijek da koji nam je dao štene da je spreman odovjit se od majke jer je jeo samostalno meso iz konzerve ,danas je jeo nešto malo bijelog mesa oko 18h ,dobio sam ga dns oko 16h ,kupili smo suhu hranu za štence i namočili u jogurt i to nije baš htio jest,ali je lizao sa prsta jogurt,što se tiče vode,nezna je piti samostalno nego malo dignem posudu pa onda on pije,pa se bojim da on nezna piti samostalno vodu,sutra ga vodim veterinaru da se posavjetujem oko svega,čito sam na netu da ga moram čistiti od parazita svaka 2 tjedna i da se štene 3 puta cijepit,ljudi moli bih vas da mi date neke savijete kako da mu pokažem da samostalno jede suhu hranu i pije vodu,možda se bezveze brinem on je tek jedan dan kod mene ,možda bude sutra bolja situacija 

 Istina je da se pas odvoji od majke sa 2 mj a ne mj i pol . Prvo i osnovno , psu tako mladom nedajes bjelo meso nego puppy brikete . To je kao da si ti od 2 mj bebi dao kotlet da zvace :D Vodu ce nauciti piti sam od sebe tj prirodnim putem . 

Pomalo i citaj na netu ako ti je prvi pas cime ga hraniti u pocetku . To je pekinezer a ne stafford . Zivio i sretno 

 kupili smo mu meso u konzervi za štence,ali on kad jede to povraća...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
morbida kaže...
Adict kaže...
morbida kaže...

dobio sam danas štene pekinezera starog 1,5 ipo mijeseca i malo sam zabrinut zato što čitam na netu da štene mora biti staro najmanje 2 mjeseca da bi se odvojio od majke,kaže taj čovijek da koji nam je dao štene da je spreman odovjit se od majke jer je jeo samostalno meso iz konzerve ,danas je jeo nešto malo bijelog mesa oko 18h ,dobio sam ga dns oko 16h ,kupili smo suhu hranu za štence i namočili u jogurt i to nije baš htio jest,ali je lizao sa prsta jogurt,što se tiče vode,nezna je piti samostalno nego malo dignem posudu pa onda on pije,pa se bojim da on nezna piti samostalno vodu,sutra ga vodim veterinaru da se posavjetujem oko svega,čito sam na netu da ga moram čistiti od parazita svaka 2 tjedna i da se štene 3 puta cijepit,ljudi moli bih vas da mi date neke savijete kako da mu pokažem da samostalno jede suhu hranu i pije vodu,možda se bezveze brinem on je tek jedan dan kod mene ,možda bude sutra bolja situacija 

 Istina je da se pas odvoji od majke sa 2 mj a ne mj i pol . Prvo i osnovno , psu tako mladom nedajes bjelo meso nego puppy brikete . To je kao da si ti od 2 mj bebi dao kotlet da zvace :D Vodu ce nauciti piti sam od sebe tj prirodnim putem . 

Pomalo i citaj na netu ako ti je prvi pas cime ga hraniti u pocetku . To je pekinezer a ne stafford . Zivio i sretno 

 kupili smo mu meso u konzervi za štence,ali on kad jede to povraća...

 NE konzervu nego briketice . Naravno da konzervu povrati kada ima mjesec i pol i zeludac mu nije toliko jak . Briketice , a ako su mu tvrdi malo ih vodom poprskat . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
11 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

nevjerojatno kako mali muceki nalaze moju kuću, kao da mi na mačjem jeziku iznad vrata piše - azil za mace

no, za razliku od ovog prugastog, kojeg smo odlučili zadržati i nazvati ga šime, ovu malu prekrasnu sivu macu s whiskas reklame moramo udomiti

16 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca
s iskrenom tugom javljam svima da je El Diablo preminuo od posljedica trovanja nakon skromnih 14 mjeseci života. Tko ga je otrovao babogda mu se djeca otrovala.
Ispraćen je na put sa svojim plišanim zecom kojeg je fuko za kišnih dana,krpenim pasićem, 2 loptice, paketom Wiskasa od tune,da se ima igrat s kim i da mi ne bude gladan
Cum sapienti viro libenter diserimus
9 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Evo jedne tvorice :-)

7 godina
online
Slike vaših kućnih ljubimaca

Evo i moje vojske:

Capa,najstariji+mačor Capa,najstariji+mačor
 
Naranča,+najmlađi+mačor Naranča,+najmlađi+mačor
 
Mirko,+srednji+mačor(po+starosti) Mirko,+srednji+mačor(po+starosti)
 
Boltapolta-+deklarirani+ljubitelj+peradi Boltapolta-+deklarirani+ljubitelj+peradi
 
Ždero,+slika+je+dovoljan+opis+njegovih+afiniteta+:) Ždero,+slika+je+dovoljan+opis+njegovih+afiniteta+:)
 S tim da još imam i obitelj ježeva na vrtu, ali su presramežljivi za kameru :)

Naranča ima i brata Limuna,ali ga već tjedan dana nema, bojim se najgoreg.Ove godine je Mirko već ostao bez sestre Maze, a i ostadoh bez 4 mala mačora koje su mačke nekam odpeljale :(

A prošle godine sam ostao bez najdražeg i najljepšeg mačka,Mikija :(

Nadam se da neće biti novih gubitaka....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 17:35 (fer-de-lance).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

evo moj kućni ljubimac točnije ljubimica 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 17:15 (Kamikaza1600vti).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

jos jedna kako mi gricka kutiju 

 

 nije joj se svidio okus noctua pakiranja hehe

10 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Da li netko možda zna gdje se u Hrvatskoj može kupiti štitnik za pseći lakat??

Moj blesavi labrador ima problema s desnim laktom. Seronja ne želi spavati na mekanom nego se gura na pločice i beton pa mu se guli mu se koža s lakta. Onda se naprave rane koje se zagnoje i teško zarastaju. U nedostatku štitnika sam mu sašila štitnike od čarapa  i sad je lakat konačno počeo zarastati, ali čim mu skinem tu zaštitnu čarapu za 2 dana se rana opet otvori. 

Trebao bi mi onaj tip štitnika koji se veže preko leđa, može i za oba lakta pa preko leđa jer ove koji se samo stave oko noge pajcek skine sa sebe za 2 minute.

Gledala sam po svim boljim pet centrima i naišla sam samo na pseće cipelice i čizme za cijelu nogu. Čizma mi izgleda previše nepraktično, gotovo da i ne pokriva taj problematičan dio lakta.

 

 

 

improvizacija improvizacija
nakon 3 tjedna mazanja nakon 3 tjedna mazanja
Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
10 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Moj mlađi opet donio maćića al ovaj put iz škole.

Druga dica donose petice a on mačku.

Maćić je presladak i nevjerojatno razigran i aktivan, taj nema nikad mira uvik nekog vraga lovi.

Još nisam utvrdija jel on ili ona.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 17:06 (nicky.sl).
11 godina
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Slikaj ga ispod repa pa ćemo vidit

10 godina
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
_mark0_69 kaže...

Slikaj ga ispod repa pa ćemo vidit

 Dođi ti pa ga slikaj meni je loš aparat.

10 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Azilant . Mislim da cu uvijek uzimat pse iz azila, nešto naj zahvalnije ikad

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
protjeran
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Nisam našao neku drugu temu o kućnim ljubimcima pa pitam ovdje. Imam kuju mješanca labradora i šarplanica koju sam udomio kao štene prije više od godinu dana, nedavno je i sterilizirana. Nikad je nisam vezao na lanac, već bi bila slobodna po danu bez nadzora u dvorištu a po noći bi je zatvorio u ograđeni prostor. Inače je vrlo mirna i razigrana i voli 99% ljudi koje upozna ali ima jedna jedina baba u selu koju nevoli (zašto neznam, možda ju je udarila pa ju je zapamtila), kad je vidi obavezno laje a nedavno ju je bez povoda uhvatila za nogu, srećom samo za čizmu pa je nije ugrizla. 

Sad mi je problem kako da je držim vani, mislio sam možda kupiti brnjicu pa joj je stavim tih 3-4 sata dok je bez nadzora, ali nisam siguran jel to pametno? Naučena je od malena da ima slobodu po danu i čim je zatvorim ili stavim na lanac odmah cvili i traži izlaz, pa je tako znala iskakati, razbila je prozor, progrilzla drvena vrata, zamotala se u lanac...

My pleasure darlin
15 godina
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Moj mali hejta sve što nosi maramu na glavi. Također mi je jednom neka baba ušla u dvorište i krenila ulazit sama u kuću i kad je ovaj skinto malo ju je čapio za nogu.  

Dobro ja imam ograđeno dvorište tako da ljudi ulaze na vlastitu odgovornost iako je mali bezopasan ukoliko niste starija osoba, u crnoj odjeći i nosite maramu na glavi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
Nekad i sad :)
Potpis
7 godina
online
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
AmonZero kaže...

Moj mali hejta sve što nosi maramu na glavi. Također mi je jednom neka baba ušla u dvorište i krenila ulazit sama u kuću i kad je ovaj skinto malo ju je čapio za nogu.  

Dobro ja imam ograđeno dvorište tako da ljudi ulaze na vlastitu odgovornost iako je mali bezopasan ukoliko niste starija osoba, u crnoj odjeći i nosite maramu na glavi.

 99,999999 % seoskih baba 

Općenito ih ni jedan pas ne voli (bar ni jedan kojega sam ja imao).

Smatram da je to tak zato kaj su pune bijesa i prezira, a životinja odmah nanjuši loše ljude....

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

molim vas ako nije problem ime biljke na slici i gdje se moze kupiti

puno hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
fer-de-lance kaže...

Evo i moje vojske:

     S tim da još imam i obitelj ježeva na vrtu, ali su presramežljivi za kameru :)

Naranča ima i brata Limuna,ali ga već tjedan dana nema, bojim se najgoreg.Ove godine je Mirko već ostao bez sestre Maze, a i ostadoh bez 4 mala mačora koje su mačke nekam odpeljale :(

A prošle godine sam ostao bez najdražeg i najljepšeg mačka,Mikija :(

Nadam se da neće biti novih gubitaka....

 molim vas ime biljke na slici i ako može gdje se može kupiti

puno hvala

7 godina
online
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
tunamix kaže...

 molim vas ime biljke na slici i ako može gdje se može kupiti

puno hvala

 To je Venerina muholovka.

Ja sam svoju kupio u Bauhausu, ali ih ima i u Kauflandu, Pevcu, i možda i u nekim prodavaonicama cvijeća, itd.

Ovdje smo se ja i kolega raspisali o njima, da vidiš kakva je biljka, i kakav tretman traži.

 

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

puno hvala idem u obilazak centara

15 godina
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca
Dario5432 kaže...

Evo jedne tvorice :-)

Kakvi su tvorovi kao ljubimci? Zahtjevni? Di si ga nabavio? Koje uvjete treba?

Rvat katolik!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaših kućnih ljubimaca

Nabavio sam ju preko njuškala. Kao ljubimci su super, vole se igrati i tu zahtjevaju dosta pažnje, ako se uzmu kao mali mogu se disciplinirati da idu na wc- iako i dan danas kada se naljuti mala iz pakosti obavi nuždu u kutu hodnika,da ne grizu itd. Jako su radoznali i vole istraživati. Većina ih drži u kavezima pa ih puštaju, no ja svoju držim vani cijelo vrijeme(omogućio sam joj čak 3 mjesta za spavanje :)). U suštini vrlo komične životinje. Najteži je dio kada ih se kastrira, jer moraju biti u zavoju dok ne zacijeli. I ako se ne daju na parenje mora se paziti da ih se na vrijeme odvede veterinaru prije početka prvog tjeranja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2017 17:36 (Dario5432).
7 godina
neaktivan
offline
Slike vaših kućnih ljubimaca

Ne razumijem kako se stavljaju slike, ali slike moje dvije zverke možete pronaći na https://www.friendlyferret.com

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice