Nosite li sat?

poruka: 3.180
|
čitano: 1.195.577
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Nosite li sat?

Ekipa,

 

Ovaj s yt kanala Time For Another Watch je uvijek imao dobru listu kodova za Aliexpress rasprodaje al njegovog kanala više nema, ne znam što se desilo...

 

Uglavnom, sutra je novi Aliexpress sale pa ako imate neki drugi izvor za dodatne kupon kodove sem onih Aliexpress standardnih vičite :)

10 godina
offline
Nosite li sat?

nesto novo kod mene,iduca zelja tissot prx ice blue 

 

 

11 godina
offline
Nosite li sat?

Prilikom selidbe sam pronašao ovaj sat među starim stvarima. Zna li netko gdje bi se mogao servisirati te isplati li se uopće? 

7 godina
offline
Re: Nosite li sat?
ljubek kaže...

Prilikom selidbe sam pronašao ovaj sat među starim stvarima. Zna li netko gdje bi se mogao servisirati te isplati li se uopće? 

 Ako ga misliš nositi, onda DA. Za servis najbollje pitati na Portal Satova

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2024 15:07 (Zdralovski).
10 mjeseci
offline
Nosite li sat?

Bok...šta mislite o ovom satu?

 

https://www.krona.hr/hr/rucni-satovi/muski-satovi/muski-satovi-tissot/rucni-sat-tissot-t1204101105100

 

Meni izgleda jako dobro, jednostavno i elegantno, da li je to dobar sat?

 

Hvala

 

 

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Dirty dosen
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Pozdrav ekipa,

 

imate li kakvu preporuku za neki ''cleaning kit'' za satove? Imam cetke koje koristim za cistit auto i nekakvi APC al jel imate konkretno nesto sto vi koristite? Na ebay sam nasao novo, mozda netko ima 

 

Watch Scratch EBAY

16 godina
offline
Nosite li sat?

Obrisano, prošo voz.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2024 10:04 (Veliki Brat).
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Suha kobasica kaže...

Bok...šta mislite o ovom satu?

 

https://www.krona.hr/hr/rucni-satovi/muski-satovi/muski-satovi-tissot/rucni-sat-tissot-t1204101105100

 

Meni izgleda jako dobro, jednostavno i elegantno, da li je to dobar sat?

 

Hvala

 

 

 Ja bih za te ili slične novce išao na automatika ipak....Seiko divera ili Orienta za tipa 300tinjak eura, možda Citizena Tsuyosu, ili pak titaniuma Citizena Nj0180....ako nemaš niti jedan automatik i daješ preko 300e, možda da uđeš u tu igru....ako imaš mali zglob imaš zgodnih Seika na foru Rolexa Oystera za 170e 37 do 39mm veličine dial

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Kakav gevril za 700 usd, nemoj biti lud,

 

Ako ti se baš sviđa taj dizajn uzmi san martin

 

https://san-martin.eu/shop/san-martin-sn0138-g/?v=adab7b701f23

 

 

Dirty dosen
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Prošo voz na tu ponudu, kada sam stavio link bio je tu negdje (ili niže cijene) kao taj San Martin. S tim da se Gevril ipak proizvodi u Švicarskoj, koliko sam čitao.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2024 10:05 (Veliki Brat).
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pislje kaže...

Kakav gevril za 700 usd, nemoj biti lud,

 

Ako ti se baš sviđa taj dizajn uzmi san martin

 

https://san-martin.eu/shop/san-martin-sn0138-g/?v=adab7b701f23

 

 

 Zašto davati 250e, kada je na Aliju isti sa njihovog oficijelnog sajta 1350kn odnosno ispod 200e

3 godine
offline
Re: Nosite li sat?
Pislje kaže...

Kakav gevril za 700 usd, nemoj biti lud,

 

Ako ti se baš sviđa taj dizajn uzmi san martin

 

https://san-martin.eu/shop/san-martin-sn0138-g/?v=adab7b701f23

 

 

 to je kopija Tudora, radije nešto originalno, osobno bih za taj budget radije dobar swiss quartz od poznatog branda neko knockoff

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

To nisu kopije nego Hommage, zašto ne ako se nekome sviđa dizajn a ne može si kupiti originalno smišljen i napravljen proizvod.

 

Kopija je nešto sasvim drugo....Dapače ovaj San Martin je izvrstne kvalitete i odličan sat

16 godina
offline
Nosite li sat?

Nešto što podsječla na original no nije smisao ga iskopirati i staviti originalni brending....no kako god bilo, kopija, klon, hommage....ako je dobro izveden sat pa pamet i novčanik nalažu na očit izbor, uzmimo samo za primjer ovog Steinharta

 

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 San Martin je carska firma za normalni budget.

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Uhhh kako lijepo urađeno 

12 godina
offline
Nosite li sat?

Rade stvarno odlicne kopije, nema sto.

maximum effort
16 godina
offline
Nosite li sat?

Gle Rolexa Explorera u svojoj malo drugačijoj boji, sat za poželjeti

 

klik

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2024 10:20 (Wiz3m4n).
13 godina
offline
Nosite li sat?

U subotu 12 listopada sam naručio bijeli Samsung Watch Ultra,  a danas dobio titan sivi! 

Razmišljam vratiti i ponoviti potraživanje bijelog! 

Glasovanje do 18.00, vratiti sivi za bijeli ili uzeti titan sivi?! Možda je ipak bolje "vrabac u ruci nego golub na grani "?! 

1 Ponovo zatražiti bijeli
11 Ostaviti titan sivi
ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ako ti pristaje uz hlače i kažeđ sljadoljed naruči bijeli

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Wiz3m4n kaže...

Ako ti pristaje uz hlače i kažeđ sljadoljed naruči bijeli

Zajebi zajebanciju kolega,  glasuj  

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ma sivi kolega, sivi svakako, ostavi si ga

16 godina
offline
Nosite li sat?

Off-topic:

Miro
sad baš čitam kolumnu u novom Bug-u. Pa nije prošlo baš 25 godina, nismo toliko ostarili :)

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
moderator
offline
Re: Nosite li sat?
Dodinho kaže...

Off-topic:

Miro
sad baš čitam kolumnu u novom Bug-u. Pa nije prošlo baš 25 godina, nismo toliko ostarili :)

 To je samo za oni koji čitaju na papiru... U digi izdanju je sve kako treba.  

 

https://www.bug.hr/komentar/nosite-li-sat-43795

 

 Skužio naknadno, ali prekasno za korekciju (valjda me ponijelo, djelovalo mi pomopoznije, i tek sa zadrškom reagirao, ali dockan za print).

...
13 godina
offline
Nosite li sat?

Kada je pristigao posljednji glas, nisam 100% siguran, recimo da je bio u 17/59/52 na današnji dan. 
U svakom slučaju, summa sumarum, 7 TS, 1 SW, umalo 88% naspram mrvicu više od 12%, postotak je ogroman za titan sivi, iskreno se nadam da ću i ja imati ogroman osjećaj zadovoljstva, kada ga iskutijam, ili kako se to već u nas u zadnje vrijeme komentira! 

Prvi dojmovi i utisci sutra negdje poslijepodne 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ne zaboravi napraviti crash test 

16 godina
offline
Nosite li sat?

Takvi satovi su samo za sport. Sat je zadnji komad nakita za muškarce i tako se treba i ponašati.

13 godina
offline
Nosite li sat?

Ukratko, recenzija prvih 24 sata sa Samsung Watch Ultra, pretpostavljam pametnom urom 

Kada sam ga uključio i podesio postavke, koje sam dobio na ponudu, potražio sam sa koliko juhe raspolažem a bilo je 64%, što sam do danas sa svim prčkanjima utrošio do nekakvih 42% do 14.00 kada sam ga stavio na punjenje. U jednom YT videu sam pronašao podatak/činjenicu da normalnim korištenjem bakterija ima ciklus blizu 96 sati, pljus minus zavaljujući raznolikim faktorima, ali ako se neke stavke isključe (kao recimo WiFi) dok smo negdje van dohvata power enguna, to produljuje trajanje bakterije na pohvalnih 6 dana,, a ka 144 sati, još nije provjereno ali svejedno pohvalno! 

U skorom svemu sam iznimno, ipak je prošlo ”koja minuta” preko 24 sata, iznimno zadovoljan, skorom prezadovoljan, ponajviše izvrsnim displayom, čitljiv ali apasolutno svugdje. Skinovi koji su predefinirani se daju iznimno dobro konfigurirati, a ova titan siva boja, da ga jebe jež u leđa, rastura, posebno po dnevnom svjetlu, uopće nisam mogao pojmiti koliko je sat estetski lijep, jako dobro sizajniran ukupno. Još se malo navikavam na gumbiće, one press, two press, action button, ..., dok pohvatam sve funkcije koje mogu poštelat, pa to i upamtiti, bude a barem trebao mjesec dana! Ono kako su ekrani posloženi, djeluje intinuitivno, kada pokopčaš što je gore, što desno, što dolje a što lijevo, svakim trenutkom se je lakše snalaziti, a opcija ima samo takva gomila. 

Ono što, nije problem da mi se nebi sviđalo ili odgovaralo obzirom ću svakako prije ili kasnije pronaći riješenje, uz nečiju pomoć ako ne nikako je nedostatak dva meni skromno subjektivno detalja bitna u svakodnevnom životu, penjanje katova i Google asistent! 
Apropos penjanja katova, nekakav brojač bi odgovarao, gdje postavim koliko dnevno minimalno trebam uspeti katova ako netko od kolega ima prijedlog bio bih iznimno zahvalan! 
Apropos Google asistent, njega bih ”kao” trebao imati valjda predinstaliranog na S24 Ultra, ili na Watchu Ultra, ali ga ja ne kontam! Pojam neizvjesnosti čini situacija kada ja trebam podesiti na HOME gumbu jedan klick -- usluga Google asistent umjesto Bixbija, jednostavno nisam u mogućnosti jer ga u postavkama NEMA! Ako bi netko bio dobar, pa me usmjerio u ispravnom pravcu, obzirom je preko nekoliko YTra kazalo kako je GA superioran to BB! 

Zaključak nakon prvih 24 sata, i koju minuticu! Poštelao sam alarm za budenje, nisam ga osjetio (vibracije) moguće da sam stavio pretihu vibraciju, budem poštelao level snage. Uopće ga ne osjetim da ga imam na ruci, a imstvarno izgleda  veličanstveno, toliko da će ga u nekim detaljima GARMIN morati opako ili kopirati, ili popraviti svoje sučelje, recimo za početak. Onaj noćni mod sa crvenim displayom apsolutno pohvaljujem, možda kada bi bila mogućnost da mogu sam sastaviti skin a da imam night mod, koji ima samo na nekim skinovima?! 

Ako bih baš morao nešto popljuvat, ima jedna sitnica, kvaliteta a i općenito izgled kabla i ”oka” za punjenje sata, moguće ću u dogledno vrijeme potražiti neki ANKER ili UGREEN, možda neki po preporuci uopće nije problem. Apple daje skorom svuda braided kabele, na ovakve gadgete bi i Samsung trebao poraditi na ekskluzivi, u čim skorijoj budućnosti! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Nosite li sat?

Timex.eu ima early black friday sale, -30% na 174 modela. I još mi je iskočio prozor za -15% za prvu narudžbu (nemam pojma može li se kombinirati).

Gledam te!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice