Brutalne krvave igre

poruka: 40
|
čitano: 16.914
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brutalne krvave igre
izbjeglica kaže...

Najkrvavija je super mario pa to nije normalno tam ides i gazis nevine kornjace i glive i neznam sta sve , bilo sto sto ti se nade na putu ti zgazis mislim ono fakat brutalno

 slazem se...prebrutalno,igrao 5 min i nisam vise mogao od previse nasilja.izbrisao igru i nikad ju vise pogledaoNevinašce
AMD 5000+ Duo 2,6 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram ATI 4670 512 DDR3 *** don't mess with the best - or die like the rest ***
16 godina
neaktivan
offline
Brutalne krvave igre

pa sad ovisi s kojeg gledišta, sa stajališta novinara( mislim onih dnevnih tiskova i sl.) bi bila krvava igra tetris u crvenoj boji, a kamo li F.E.A.R ili AA

15 godina
neaktivan
offline
RE: Brutalne krvave igre
Geralt-The Witcher kaže...
izbjeglica kaže...

Najkrvavija je super mario pa to nije normalno tam ides i gazis nevine kornjace i glive i neznam sta sve , bilo sto sto ti se nade na putu ti zgazis mislim ono fakat brutalno

 slazem se...prebrutalno,igrao 5 min i nisam vise mogao od previse nasilja.izbrisao igru i nikad ju vise pogledaoNevinašce
 ja sam igro nekih pola sata nepitaj kako i imo sam nocne more sate sam provodio kod psihica i bio sam na tezim ljekovima jos sam na njima
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brutalne krvave igre
izbjeglica kaže...

Najkrvavija je super mario pa to nije normalno tam ides i gazis nevine kornjace i glive i neznam sta sve , bilo sto sto ti se nade na putu ti zgazis mislim ono fakat brutalno

 po tvojoj izjavi ispada da je i packman brutalna igra
15 godina
neaktivan
offline
Brutalne krvave igre

Pa da, Super Mario je brutalna igra. Posebno pogledajte review AVGN-a o Super Mariu 3, pa da vidite kakva je to igra.

Ma sad, to je šala, al ovo o SM3 nije.

I Wanna Be the Guy je krvava igra, krv na sve strane.

15 godina
neaktivan
offline
Brutalne krvave igre

no more herose za wii je brutalna igra pa i gta je brutalna ako se bolje pogleda

15 godina
neaktivan
offline
Brutalne krvave igre

Da, to sam i ja No More Heroes spomenija.

Evo jedne igre, tj. moda, nije najbrutalniji, al je najkontroverzniji.

Hot Coffee Mod za San Andreas.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Brutalne krvave igre
gamer2400 kaže...
izbjeglica kaže...

Najkrvavija je super mario pa to nije normalno tam ides i gazis nevine kornjace i glive i neznam sta sve , bilo sto sto ti se nade na putu ti zgazis mislim ono fakat brutalno

 po tvojoj izjavi ispada da je i packman brutalna igra
 packman da ni nepricam ides i zderz zute ljude male debele okrugle mislim sta su ti skrivili to je strasno nije humano
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brutalne krvave igre
izbjeglica kaže...
gamer2400 kaže...
izbjeglica kaže...

Najkrvavija je super mario pa to nije normalno tam ides i gazis nevine kornjace i glive i neznam sta sve , bilo sto sto ti se nade na putu ti zgazis mislim ono fakat brutalno

 po tvojoj izjavi ispada da je i packman brutalna igra
 packman da ni nepricam ides i zderz zute ljude male debele okrugle mislim sta su ti skrivili to je strasno nije humano
 ok možda i je to točno (iako nije) ali ako se sječaj piše ti ime teme Brutalne i KRVAVE igre kdje ti je krv
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 23:31 (gamer2400).
16 godina
neaktivan
offline
Brutalne krvave igre

Dobri stari Blood i njegov nastavak.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice