Optima - stalno puca veza (prekid ugovora)

poruka: 4
|
čitano: 6.794
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Optima - stalno puca veza (prekid ugovora)

Zalosno je da u 21. stoljecu jos uvijek imam problema s internetom.

 

Na Optimu sam preso prije godinu dana s T-coma najvise zbog jeftnijih cijena, a vise manje istih usluga.

 

Uglavnom pogrijesio sam, zvao sam sluzbu valjda 100 puta do sada (al doslovno), dolazili su tehnicari (tako zvani), cak i ljudi iz T-coma da provjere instalacije i guess what, banana.

 

Danas sam igro PES 2013 online i valjda mi je 5 puta pukla veza tijekom tekme, po*izdio sam, nazvo sluzbu. Opet oni pocnu standard razgovor (ne krivim ih - to im je poso) da ce prijavit kvar blablabla..., al vec mi je iskreno pun k tih prijava od kojih nikad nema kruha i pito sam direktno na koji nacin prekinuti ugovor, takodjer je lik koji radi u Optimi reko da nema smisla stalno prijavljivat kvar i preporucio mi je da napisem prigovor da zelim prekid ugovora. Ugovor mi inace traje jos godinu dana, pa ga trenutno ne mogu prekinuti bez naknade.

 

Jel ima iskustva netko s tim zalbama i da li to uspijeva?

 

Evo dok pisem ovaj post pukla je veza 2 put, jos sam uvijek dovoljno suzdrzan da ne zapicim ruter u zid.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 16:12 (Edge).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Optima - stalno puca veza (prekid ugovora)

slično je meni bilo jedno vrijeme,poludio sam,no kad je došao tehničar,otkrio je loš kontakt u utičnici u zidu(!!!)..Prekontroliraj sve sam do krova(tavana).Izvadio je utičnicu,sfrkao žice prstima i sve super..{#}

 

Mdaa..kontrolirati moraš sa instrumentima,jer sam ja odokativno provjeravao utičnicu,i sve je bilo "ok",no kontakti su korodirali,aj ges,tako da je tek sa instrumentom pokazivao prekide..

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 16:21 (redneck).
 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Optima - stalno puca veza (prekid ugovora)
redneck kaže...

slično je meni bilo jedno vrijeme,poludio sam,no kad je došao tehničar,otkrio je loš kontakt u utičnici u zidu(!!!)..Prekontroliraj sve sam do krova(tavana).Izvadio je utičnicu,sfrkao žice prstima i sve super..{#}

 

Mdaa..kontrolirati moraš sa instrumentima,jer sam ja odokativno provjeravao utičnicu,i sve je bilo "ok",no kontakti su korodirali,aj ges,tako da je tek sa instrumentom pokazivao prekide..

 

Vrijedi prekontrolirati, ali internet je bas poceo pucati od onog trenutka kad je dosla optima, dakle zadnjih tjedan dana T-coma sve je bilo idealno.

 

I ima perioda da po tjedan dana ne pukne veza, al kad pocne stucat onda to traje par mjeseci.

http://isvijet.com.hr
11 godina
protjeran
offline
Re: Optima - stalno puca veza (prekid ugovora)
Edge kaže...
redneck kaže...

slično je meni bilo jedno vrijeme,poludio sam,no kad je došao tehničar,otkrio je loš kontakt u utičnici u zidu(!!!)..Prekontroliraj sve sam do krova(tavana).Izvadio je utičnicu,sfrkao žice prstima i sve super..{#}

 

Mdaa..kontrolirati moraš sa instrumentima,jer sam ja odokativno provjeravao utičnicu,i sve je bilo "ok",no kontakti su korodirali,aj ges,tako da je tek sa instrumentom pokazivao prekide..

 

Vrijedi prekontrolirati, ali internet je bas poceo pucati od onog trenutka kad je dosla optima, dakle zadnjih tjedan dana T-coma sve je bilo idealno.

 

I ima perioda da po tjedan dana ne pukne veza, al kad pocne stucat onda to traje par mjeseci.

ne znam što da ti kažem,od onog problema,oko 5 mjeseci unatrag,niti jedan pucanj veze,bitno je isto i router koji koristiš,nisi rekao koji?

Optima i T-Scum koriste drugačije komunikacijske pakete..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice