Amis - da ili ne?

poruka: 346
|
čitano: 216.873
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?
volegradele kaže...

Kako je pomješao pakete,i jedan i drugi su duo paket koji imaju fiksnu liniju i flat internet!!

Koj jednih imaš više besplatnih minuta fiksnog telefona(AMIS,tko to uopće koristi više) a u drugog imaš duplu brzinu interneta(ISKON),pa sad sam zakljući koji je bolji izbor!!

A ti si pomiješao lončiće. Jesi li pogledao moj post. Ako nisi evo ti ga ponovno pa usporedi s Iskonovom ponudom. Baci pogled na brzinu (max i minimalnu).

 

mario.L_hr kaže...

Meni je ovo najbolja opcija 2 u 1 za 199 kn

AMIS MAXI+:8
- do 12 Mbps/768 kbps (min. 8,4 Mbps)
- neograničen internet promet
- besplatni razgovori unutar fiksne nacionalne mreže4
- Tarifna opcija GLOBAL2,6 + MOBIL2,7:
   180 minuta poziva u međunarodne fiksne mreže
    po cijeni za pozive u nacionalne fiksne mreže
    i 120 minuta poziva u nacionalne mobilne mreže po cijeni za pozive u nacionalne fiksne mreže
- 10 e-mail adresa, 150 MB mailbox prostora; 50 MB web prostora3

 

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

^^

Do kraja godine je još akcija za upola cijene prvih 12 mjeseci.

Dakle sve to za samo 99,50kn. Amis je stoga daleko povoljniji.

 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Amis - da ili ne?

gdje se može provjeriti da li je amis dostupan u mom kraju?  nasao

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2013 11:57 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?

Nečitaš od početka. Nemam niti jednu infrastruktutru osim HT-ove. Kad bih bar...

13 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?
mario.L_hr kaže...
volegradele kaže...

Kako je pomješao pakete,i jedan i drugi su duo paket koji imaju fiksnu liniju i flat internet!!

Koj jednih imaš više besplatnih minuta fiksnog telefona(AMIS,tko to uopće koristi više) a u drugog imaš duplu brzinu interneta(ISKON),pa sad sam zakljući koji je bolji izbor!!

A ti si pomiješao lončiće. Jesi li pogledao moj post. Ako nisi evo ti ga ponovno pa usporedi s Iskonovom ponudom. Baci pogled na brzinu (max i minimalnu).

 

mario.L_hr kaže...

Meni je ovo najbolja opcija 2 u 1 za 199 kn

AMIS MAXI+:8
- do 12 Mbps/768 kbps (min. 8,4 Mbps)
- neograničen internet promet
- besplatni razgovori unutar fiksne nacionalne mreže4
- Tarifna opcija GLOBAL2,6 + MOBIL2,7:
   180 minuta poziva u međunarodne fiksne mreže
    po cijeni za pozive u nacionalne fiksne mreže
    i 120 minuta poziva u nacionalne mobilne mreže po cijeni za pozive u nacionalne fiksne mreže
- 10 e-mail adresa, 150 MB mailbox prostora; 50 MB web prostora3

 

sry upravu si,nisamo pozorno pratio,mislio sam da se druga dva paketa uspoređuju!!{#}

Ovaj paket je bolji od Iskonove ponude!

AUDIOFIL
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amis - da ili ne?
tomislav10 kaže...

Nečitaš od početka. Nemam niti jednu infrastruktutru osim HT-ove. Kad bih bar...

Tako je ,razlika je u paketima koji su na amisovim žicama i HTovim..

 

 

2u1 na Amisovoj infrastrukturi nije jedank 2u1bitstreemu jer je ovaj drugi na HTovoj.

Amis je najpovoljniji ISP ako imate pristup njihovoj infrastrukturi .

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

Pod izjavom "ovaj paket je bolji od iskonove ponude" misliš na Amisov pakte na HT-ovoj infrastrukturi ili na Amisovoj infrastrukturi (koji meni nije dostupan)?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Amis - da ili ne?

U Brezovici nebi pucala veza

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?
tomislav10 kaže...

Pod izjavom "ovaj paket je bolji od iskonove ponude" misliš na Amisov pakte na HT-ovoj infrastrukturi ili na Amisovoj infrastrukturi (koji meni nije dostupan)?

Pa na njihovoj stranici imaš opciju provjere dostupnosti. mislim da ti kad ukucaš broj izbace i dostupne pakete. provjeri sam na http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php.

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

NE placam da imam 20mbps a da je min 10mbps a ja imam 7 i kao opload bi trebao biti minimalno 10 mx 15 mbps a on je 1 mbps sad stvarno

I evo jos i slika za potvrdu I evo jos i slika za potvrdu
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Kao prvo - gramatika, a kao drugo služba za korisnike radi 24/7/365 i njihov broj je 0800 50 10.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 19:10 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

Amis je poboljšao ponudu 2u1 paketa:

brzina 10/640

300 minuta besplatnih prema svim fiksnim brojevima (uspostava 0,15kn/pozivu)

flat internet

 

sva za 199,00kn uz Ugovor na 24 mjeseca.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Amis - da ili ne?
tomislav10 kaže...

Amis je poboljšao ponudu 2u1 paketa:

brzina 10/640

300 minuta besplatnih prema svim fiksnim brojevima (uspostava 0,15kn/pozivu)

flat internet

 

sva za 199,00kn uz Ugovor na 24 mjeseca.

Ne znam gdje si to pročitao, na njihovim stranicama je cjenik u kojem ja to nisam našao. A i ne znam kako bi to bilo poboljšanje, jer ja imam njihov 2u 1 midi paket
brzina 8/768 meni je trenutno 7,5/788
1500min (tzv.flat telefon) prema svim fiksnim brojevima sa uspostavom poziva 15 lipa
i naravno flat internet
sve za 168 kna, realno račun mi je mjesečno oko 170 do 180 kna.

http://d-u-d.deviantart.com
12 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?

Na HT-ovoj infrastrukturi ...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Amis - da ili ne?

amis???

NEEEEE. NIKAKO.

veze su strahovito loše. ako se uzme i televizija, računaj na stalno zaleđivanje slike i blokiranje programa, neprestano resetiranje kineskog aparata. izbor filmova je katastrofa. kada želite nešto reklamirati, računajte da odjel reklamacija zapravo ne postoji. i kada sam nakon dugotrajne borbe izborila raskid ugovorne obaveze, gamad je trajno isključila moju paricu. krađa novaca!!!!!

 

nikako ne Amis!

13 godina
online
Re: Amis - da ili ne?
barb1973 kaže...

amis???

NEEEEE. NIKAKO.

veze su strahovito loše. ako se uzme i televizija, računaj na.........

Ja moram priznati da od prvog dana kad sam ih kontaktirao nisam  imao problema s njima, potpuno bezbolan prelazak i nikad nikakav kvar, a i u službi za korisnike su bili uslužni i ok ljudi. Jedini problem je bilo sa dostavom računa jer su to radili preko neke dostavljačke firme koja nije pojma imala kam kaj treba dostavit ali sad šalju preko pošte i sve je ok.
Ne kažem da si ti u krivu,  žao mi je kaj si imala poblema i dobro je da ljudi znaju da postoje i problemi vezani uz amis. Uvijek je dobro da ljudi vide obadvije strane. Kod takvih stvari treba se dobro informirati da te netko ne zezne.

http://d-u-d.deviantart.com
11 godina
protjeran
offline
Amis - da ili ne?

 

Tamo gdje Amis ima svoju infrastrukturu, tamo su vjerojatno dobri.

Ali tamo gdje rade na HT žicama, tamo ovise isključivo o dobroj volji ht-a, cija su konkurencija, pa onda zamislite moguće scenarije... Meni je amis bio godinama odličan, a unazad par mjeseci, kako si mi krenuli problemi sa paricom, ziva koma. Amis je totalno nemoćan a HT boli briga i samo tako zatvaraju prijave o smetnjama bez da opće išta probaju. I sve je po zakonu, tako da ni hakom niti ikoja regulativa tu nemože pomoći...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amis - da ili ne?
barb1973 kaže...

amis???

NEEEEE. NIKAKO.

veze su strahovito loše. ako se uzme i televizija, računaj na stalno zaleđivanje slike i blokiranje programa, neprestano resetiranje kineskog aparata. izbor filmova je katastrofa. kada želite nešto reklamirati, računajte da odjel reklamacija zapravo ne postoji. i kada sam nakon dugotrajne borbe izborila raskid ugovorne obaveze, gamad je trajno isključila moju paricu. krađa novaca!!!!!

 

nikako ne Amis!

Za te tvoje probleme nije odgovoran Amis već T-Com jer sve vjerovatno ide preko njihove infrastrukture. T-Com je taj koji isključuje parice, a ne Amis. Ja sam na Amisove usluge na njihovoj infrastrukturi i odlični su.

14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Ozbiljno razmišljam o Amisu pa gledam ponude - internet + tel. 40/20Mbps za 200 kn mjesečno, imam mogućnost priključka pa pitam kakva su iskustva. Imali su akciju do 2014. god. gdje su za iste novce nudili 20/10Mbps vezu za iste pare, valjda im odaziv nije bio toliko dobar pa pitam ima li ko kakva iskustva s njima. Zanima me isključivo ovi koji su na optici. Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Ja imam Amis 2u1 (internet + telefon) na optici. Imam je već valjda dvije godine i još nisam imao nikakvih problema. Jedino što mi je jednom krepao modem, nazvao ih rekli da će me nazati i nazvali me. Idući dan došao iz Amisa, zamijenio modem i sve super. Jedno godinu dana sigurno nisam morao zvati, a i ako ih zatrebam, pomoć mogu zatražiti na Facebooku, Twitteru, preko emaila i telefona naravno. Za Amis imam samor riječi hvale.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 21:29 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Fala na brzom odgovoru. Inače sam na Bnetu i osobno nemam nikakvih prigovora, osim tog kodeksa kojeg tu i tamo znam prijeći[u zadnje vrijeme sve češče i češće[jbg blu-ray 2/3 filma i ode 150GB]], gledam na Amisu i nisam našo ništa takvog i još jedno, nisam baš cjepidlaka, ali piše zajamčeno 40/20Mbps te me zanima trenutačna brzina onih koji su potpisali tijekom akcije ili prije, na čemu su oni i kolike su im devijacije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Ja imam onaj standardni paket 10/4 ali skoro svako malo imam 100/100. Već 2 dana imam neku retardiranu brzinu koja ide od 9.50 do 14 Mb/s. Nemam pojma što oni to rade al' meni dobro. U vezi kodeksa, mislim da to Amis nema. Ako te nešto zanima upitaj ih na njihovoj Facebook stranici i odgovoriti će ti najkasnije sutra ujutro. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 21:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

Ima li tko 2u1 Amis prko HT-ove infrastrukture tzv 2u1 bit?

Prilično su povoljni, pa razmišljam (još uvijek {#}) da se na njih prebacim... (10/640 brzina, flat, 300 minuta)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

ja razmisljam uzet ovaj amis 1 samo internet e sad rekli su mi da daju modem koji nije wlan e sad me zanima kako je moguce slozit si neki modem koji moze wlan oni su rekli nesto preko bridge moda i slicno i koliko bi to kostalo ako neko zna..??

imam ovu airlive usb karticu koja moze bit ap sad nezz jel se moze kako preko nje nesto namjestiti..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Ima netko u području Sesveta da je na Amisu? Htio bih preći sa t-coma, kažu da imaju vlastitu infrastrukturu kod mene. Zanima me da li to šljaka ili je svaki novi dan pustolovina?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

Nemrem vjerovat da nitko nema Amisov bitstream ...{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amis - da ili ne?

Imam Amis u Sesvetama već 6 ili 7 godina, tj. otkad su ponudili net u našem kvartu i nisam požalio. ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 11:05 (deda-cro).
12 godina
offline
Amis - da ili ne?

Evo ja podnio zahtjev za 2u1 bitstream, pa ćemo vidjeti... uskoro nadam se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?
Namjeravam se prebacit na amis, pa jel ima netko preporuku koji router od ponuđenih uzeti?

THOMSON TG782, THOMSON SpeedTouch 780(WL)i ili THOMSON SpeedTouch 706?

Odnosno, koji od njih bi bio "najoptimalniji" za gaming?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amis - da ili ne?

Ni slučajno ne uzimaj SpeedTouch! Oni su najlošiji. Sa njim mi je veza pucala čim bi počeo skidati torrent ili gledati video na YouTube-u.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 15:41 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice