Razer lachesis problem

poruka: 6
|
čitano: 1.293
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Razer lachesis problem

evo ovako imam jedan problem a taj je da mi se strelica na monitoru gubi na sve strane odnosno da mi se mice bez da pokrecem mis i ako zelim kliknuti npr. na my computer da mi jednostavno bjezi od ikone ko da je magnet suprotnog pola Smijeh,,,,nekada jace nekada slabije

e sada ja sam skinuo najnovije drivere s ovlastene stranice i opet ali kada bi mis preokrenuo naopacke strelica bi mirovala ali kada bi otkopcao mis na par s i opet zakopcao malo bi bilo ok ali bi se vratilo ali to mi se dogada samo ponekad (1 na tjedan) ali je jako i iritantno,,,, MOLIM POMOC

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer lachesis problem

To se meni znalo dešavat zbog podloge na kojoj sam koristio... Si probo mjenjat podlogu?

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
protjeran
offline
RE: Razer lachesis problem

moguce da je to, sljedeci tjedan cu da kupim neku od razera pa cu vidjeti,,, a koju podlogu ti koristis???

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer lachesis problem

na dnu imas tipkicu pa pokusaj nju pritisnut dok mis radi.

 

q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
15 godina
protjeran
offline
RE: Razer lachesis problem
robert kaže...

na dnu imas tipkicu pa pokusaj nju pritisnut dok mis radi.

 

 to je za profile nije bitno, nego kada ga ja preokrenem mis da je laser gore strelica je mirna znaci da je problem podlogi ili maticni ali citao sam na forumima da je problem s kompatibilnost sa maticnom drugi tjedan cu da kupim podlogo pa cu vidjeti ce dalje steka onda cu novi komp kupiti onako je prestar vrijeme je za muzejSmijeh,,, rober tnx na pomoci...
15 godina
neaktivan
offline
Razer lachesis problem

ako oces dobru podlogu uzmi razer goliathus speed edition to ja iman i prezadovoljan san ja san uzea najvecu dodje 140 kn

 

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice