Orios miš driveri problem

poruka: 7
|
čitano: 1.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Orios miš driveri problem

Uglavnom kupih taj mis za 100 kn i trazila drivere, skinula s neke stranice (njihove ) instalirala njihove drivere i sad mi javlja da su driveri s nepoznatog izvora, win 10 64 bitni, inace mis radi ok , sasvim je dobar , mada malo su tvrde tipke nakon Logitech g 203, kako da rijesim problem , il preporucite neki mekanini miš..hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Orios miš driveri problem

Jel sve radi?

 

https://www.speedlink.us/en/Gaming/ORIOS-RGB-GAMING-MOUSE-BLACK.html

 

Ako sve radi, sta te briga sto driver nije digitalno potpisan - instaliraj, pokreni i to je to. Makar bi sve osnovne funkcije morale raditi i bez drivera.

 

PS - Inace SpeedLink cisto za info, losa iskustva kod necaka, od miseva, gamepada i slusalica,

sve sto su imali im se par puta pokvarilo u jamstvu, Fenix je to mjenjao par puta, na kraju odustali i uzeli

povrat love, presli na Logitech i "mirna Bosna".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Orios miš driveri problem
Čitatelj kaže...

Jel sve radi?

 

https://www.speedlink.us/en/Gaming/ORIOS-RGB-GAMING-MOUSE-BLACK.html

 

Ako sve radi, sta te briga sto driver nije digitalno potpisan - instaliraj, pokreni i to je to. Makar bi sve osnovne funkcije morale raditi i bez drivera.

 

PS - Inace SpeedLink cisto za info, losa iskustva kod necaka, od miseva, gamepada i slusalica,

sve sto su imali im se par puta pokvarilo u jamstvu, Fenix je to mjenjao par puta, na kraju odustali i uzeli

povrat love, presli na Logitech i "mirna Bosna".

 e da ove sam skinula, radi al cini mi se da cu ga ipak mijenjat, kolko para tolko muzike :)

15 godina
offline
Orios miš driveri problem

-jeftinija-noname periferija/driveri mogu biti nepotpisani, tj certifikacija se plaća MSu.. za logo itd. u pravilu ako su odgovarajući driveri (32-64bit je važno! verzija win manje ali poželjno za konkretan os-verziju) tad ih se može instalirati u odgovarajućen-reboot modu F7 koji služi upravo za to (kao dio sigurnosti, onemogućeno..). Držati SHIFT i restart.. tad će se pojaviti meni-opcije u kojem sve piše, f7.. tad se može instalirati necertificiran driver, inače ga installer ignorira.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Orios miš driveri problem
yaya23_08 kaže...

Uglavnom kupih taj mis za 100 kn i trazila drivere, skinula s neke stranice (njihove ) instalirala njihove drivere i sad mi javlja da su driveri s nepoznatog izvora, win 10 64 bitni, inace mis radi ok , sasvim je dobar , mada malo su tvrde tipke nakon Logitech g 203, kako da rijesim problem , il preporucite neki mekanini miš..hvala

 Sa logitecha na Orios....

Zasto???

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 11:43 (Posmatrač).
6 godina
offline
Re: Orios miš driveri problem
Posmatrač kaže...
yaya23_08 kaže...

Uglavnom kupih taj mis za 100 kn i trazila drivere, skinula s neke stranice (njihove ) instalirala njihove drivere i sad mi javlja da su driveri s nepoznatog izvora, win 10 64 bitni, inace mis radi ok , sasvim je dobar , mada malo su tvrde tipke nakon Logitech g 203, kako da rijesim problem , il preporucite neki mekanini miš..hvala

 Sa logitecha na Orios....

Zasto???

 Ma otisao Log g 203,onda DA probam jeftiniju varijantu, bez narucivanja, znam znam DA same pogrijesila, uzet cu g 305

6 godina
offline
Re: Orios miš driveri problem
ihush kaže...

-jeftinija-noname periferija/driveri mogu biti nepotpisani, tj certifikacija se plaća MSu.. za logo itd. u pravilu ako su odgovarajući driveri (32-64bit je važno! verzija win manje ali poželjno za konkretan os-verziju) tad ih se može instalirati u odgovarajućen-reboot modu F7 koji služi upravo za to (kao dio sigurnosti, onemogućeno..). Držati SHIFT i restart.. tad će se pojaviti meni-opcije u kojem sve piše, f7.. tad se može instalirati necertificiran driver, inače ga installer ignorira.

 

 Ovo sam napravila i dalje mi nije uspio instalirati, ustvari ga instalira al nakon resetiranja javlja opet , da li zelim instalirat..ma koma

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice