World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.361.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
World of Warcraft

Ma nisam normalan. Evo me na 48 levelu, vec bi vjerojatno bio 50ti da ne radim na otkljucavanju Void elfova (jos samo par questova i tu su). Poceo sam igrat prosli vikend haha.

Referao sam 2 frenda koja su isto krenula tako da sam vec dobio free mjesec, steta sto ne mogu pauzirati sub jer izlazi cyberpunk a necu nesto ni imati vremena igrati. :D 


Iskreno, super mi je ovo sto su napravili sa levelima i questovima. Sada mozes stvarno gdje god hoces levelati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 13:12 (Stryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Rijesio legendary shoulderse za svog huntera,najteze je bilo dobit onaj legendary infuse iz Plague instance.

Maloprije dobio novi legendary infuse iz Thorghasta layer 3 od zadnjeg bossa....izuzetno tesko,isao sam solo i uspio sa zadnjim zivotom imao sam 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Idući tjedan samo mythic+ spreman sam, mislio sam legendary praviti ali neću od 190 ilvl skupiti jos 1700 ashi i onda 225 napraviti.Ako tko treba tenka nek se javi od iduce tjedna, trenutno sam sve mythice save.Ako netko treba boost na tower to cu mu rado pomoci uz malu nadoplatu 5-10K golda layer. https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/kazzak/bubblewomen

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 11:54 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...

Idući tjedan samo mythic+ spreman sam, mislio sam legendary praviti ali neću od 190 ilvl skupiti jos 1700 ashi i onda 225 napraviti.Ako tko treba tenka nek se javi od iduce tjedna, trenutno sam sve mythice save.Ako netko treba boost na tower to cu mu rado pomoci uz malu nadoplatu 5-10K golda layer. https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/kazzak/bubblewomen

 Layere mozes i solo,ja vecinu rijesim i layer 3 samo poneki boss bude proklet.

Sta dolaze mythic+ od srijede...1,2 itd?

Mislim da se legendary moze upgrade posto ima i ta opcija kod onog lika u Thorghastu.....

Moji shouldersi su 190lvl,napravio mi lik iz gilda platio sam sastojke 21k golda i to je to.

Sad sam ilvl 177 i lockan na sve mythice osim jednog ili dva.

Ne znam zasto pise 175 kad sam 177...

 

https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/magtheridon/gigatama

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 19:06 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Da dolaze i to se čeka u međuvremenu sam iz lvl hunter 176 ilvl počeo sinoc na rogue 53 lvl vcrs ako bog da 56-57.Rogue će biti za pvp samo
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 19:22 (dreadmoore).
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ja nemam što raditi više.

 

185 ilvl, legendary imam, imam 5-6 legendary power-a još sa strane ako bude kakvih promjena.

Uspio nafarmati već 6 SL mountova (2 rare).

Renown lvl 6.

Weekly, daily, sve odradio.


Odradim Callings i to je to.

 

 

 

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Evo ja dingao lv 60 u cca 30-40 sati igranja. S obzirom da nisam gledao nikakve guideove niti ista mislim da je to ok rezultat

Link na lika


Što sada da radim? Kako najbolje dignut gear pa da mogu u neke raidove? Planiram jos dovrsiti Shadowlands kampanju

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 12:42 (Stryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Stryder kaže...

Evo ja dingao lv 60 u cca 30-40 sati igranja. S obzirom da nisam gledao nikakve guideove niti ista mislim da je to ok rezultat

Link na lika


Što sada da radim? Kako najbolje dignut gear pa da mogu u neke raidove? Planiram jos dovrsiti Shadowlands kampanju

 moraš dovršiti kampanju, odabrati covenanta

 

Za gear imaš dungeone, u najboljem slučaju svaki mythic dungeon jednom tjedno, craftaj legendary, digni renown na lv 6, clearaj torghast sve dokle se može

 

Imaš jaaako puno toga za catch up-at tak da nebreš fulat s čim god da počneš

16 godina
offline
World of Warcraft

Pa di se žuri ekipi...kao da je jedino bitno imat opremu.

Ja sve polako, uživam u mapama.

Radim sve kvestove, rudarim, pecam i skinam.

Skroz lagano.

 

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ja dingao i rogue na lvl 60
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Pa di se žuri ekipi...kao da je jedino bitno imat opremu.

Ja sve polako, uživam u mapama.

Radim sve kvestove, rudarim, pecam i skinam.

Skroz lagano.

 

 Pa ljudi idu u raid, ne možeš u HC (raid) ako nemaš bar 175 gear (plus/minus).

- d(-_-)b -
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
mommmistake kaže...
Virty kaže...

Pa di se žuri ekipi...kao da je jedino bitno imat opremu.

Ja sve polako, uživam u mapama.

Radim sve kvestove, rudarim, pecam i skinam.

Skroz lagano.

 

 Pa ljudi idu u raid, ne možeš u HC (raid) ako nemaš bar 175 gear (plus/minus).

Jasno mi je, ali di odma žurba, neće raid nestati....

Doduše, ne igramo svi na isti način niti imamo iste prioritete.

PSN: Muskarcina77
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

191 ilvl rogue ovdje. Uvijek imaš nešto za radit, za great vault tjedno imaš raid/mythic/pvp stvari za obavit. Sve ovisi na šta se tko fokusira, meni će biti pvp međutim obavim mythic+ i raid barem 3 bossa za great vault iteme.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ja sa paladinom zavrsio raid finder mythic+ 8 najveći i arenu rated.Većeras ću vidjeti nagrade.Nadam se dobrom loot trenutno ilvl 195.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ja sam digao brewmaster monka na 186 i dosta mi je tankanja za neko vrijeme pa nastavljam dizat marksman huntera koji je sad na 185.

Sad grindam soul ashes da dignem legendary sa 190 na 225.

235 je ipak malo previse grindanja Thorghasta...mislim da je preko 5k asha.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 11:12 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ma ja sam sa hunter om 180 i rogue pvp full 185 ilvl i pala 195ilvl.Samo na pali imam legendary ma ovim se nisam zurio.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ja pvp ne radim skoro pa nista,mythic+ i malo raid sa gildom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Promjenio covenant na Hunteru sa Necrolord na ove vile,dps porast enorman.

Nazalost moram sve grindat ispocetka,na Necro sam vec bio renow 15

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

ja sam na kyrian trenutno ilvl 200 sa pala prot

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Počeo sam igrat prije 10 dana. Uvijek mi je WoW iz nekog razloga bio odbojan, ali brijem da polako stvaram ovisnost. Igram Shadow Priesta. Digao sam ga na 60. level i počeo igrati dungeone. Ljudi mi redovno jebu mater jer ne kliknem na anđele, portale ili se nekad malo pogubim na mapi. Napišem im da sam novi i ne znam layoute oni meni da krepam od side.  Što se SP-a tiče, ok je za sad, samo je pomalo clunky. Vjerojatno je i do geara koji je još uvijek ilvl 150. Jučer, u prvom raidu mi pale nekakve ljubičaste ilvl 207 rukavice pa sam se malo uzbudio jer mi to djeluje kao dobar drop. Za sad mi je sve dosta zbunjujuće. Ne znam kaj mi je najbolje farmati za iteme pa igram od svega pomalo. Malo Thorgast, malo dungeoni, malo world questovi i punjenje onog vilinskog drveta. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Ja prebacio svog Demon Huntera jucer na ovaj server gdje imam marksman huntera i brewmaster monka...25eu...hvala Blizzard lol.

Digao sam ga na 60 i ilvl mislim 160+ do danas,radim heroice ali gear ne pada....rijesio i raid ona 3 bossa nula geara...world boss...nula g3ara 🤣🤣🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
MEGATAMA kaže...

Ja prebacio svog Demon Huntera jucer na ovaj server gdje imam marksman huntera i brewmaster monka...25eu...hvala Blizzard lol.

Digao sam ga na 60 i ilvl mislim 160+ do danas,radim heroice ali gear ne pada....rijesio i raid ona 3 bossa nula geara...world boss...nula g3ara 🤣🤣🤣

 Gear je baš postao problem. Malo ga pada i još ako imaš nesreće padnu ti po tri itema za isti slot. Na dan reseta otovrim vault uzmem belt, riješim četiri mitika iz kutije opet belt i od world bossa belt. Da bar ima, kao nekad, značke i vendor pa da možeš uzeti neke iteme. Dogđaalo mi se da u 6-7 mitika ne vidim ni jedan itema, a odrađen je na vrijeme.

 

Da nema pvp vendora i upgrejdanja opreme kroz honor većina ljudi bi bila jedva 180.

I'm very large!
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Inace, nakon reseta srijedom prvo ubijaš world bossa pa onda otvaraš vault mada tebi u ovom konkretnom slucaju nebi pomoglo jer ti je samo beltove dropalo.
Meni, nazalost, nije legla expanzija. Igram wow od clasica a od cataclisme sam kezualac. Ubili su i ono malo mmrpg- a sto je bilo. Dosta stvari posuđeno od diabla na koji se nikad nisam zakacio. Thorgast, dosadno do bola. Jedva se natjeram jednom tjedno odraditi (igram sa frost mageom koji bez problema cisti tako da nije do klase). Mozda glupo, ali toliko me zivcira sto su mape razbacane kao zasebne istance a ne sve skupa kao u prethodnim expanzijama. Ubilo mi onaj osjecaj novog "world-a" koji sam imao u prethodnim expanzijama. Oribos mi je katastrofa. Sav sadrzaj je instanciran i gejtan.
Iskreno, igram samo zato sto sam zalokan doma pa imam viška vremena a i našo sam par starih frendova online, inace bi vec odustao.
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
JackIsBack kaže...
Inace, nakon reseta srijedom prvo ubijaš world bossa pa onda otvaraš vault mada tebi u ovom konkretnom slucaju nebi pomoglo jer ti je samo beltove dropalo.
Meni, nazalost, nije legla expanzija. Igram wow od clasica a od cataclisme sam kezualac. Ubili su i ono malo mmrpg- a sto je bilo. Dosta stvari posuđeno od diabla na koji se nikad nisam zakacio. Thorgast, dosadno do bola. Jedva se natjeram jednom tjedno odraditi (igram sa frost mageom koji bez problema cisti tako da nije do klase). Mozda glupo, ali toliko me zivcira sto su mape razbacane kao zasebne istance a ne sve skupa kao u prethodnim expanzijama. Ubilo mi onaj osjecaj novog "world-a" koji sam imao u prethodnim expanzijama. Oribos mi je katastrofa. Sav sadrzaj je instanciran i gejtan.
Iskreno, igram samo zato sto sam zalokan doma pa imam viška vremena a i našo sam par starih frendova online, inace bi vec odustao.

 Već je dugo sve instancirano samo je ovaj put to još više naglašeno zbog toga što si naveo gore. Od Legije su slični sustavi u igri : mitik plus, tjedne kutije, farmanje player powera, a sve ostalo je tu od početka igre. PvP je odličan ovu ekspanziju zbog velikog dmg-a i brzih arena.

Mitik je dosta naporan jer razni affixi ubijaju flow čak i kad je ekipa dobra i dosta me umore.

Torghast nije loš ako ideš u grupi s nekim, ali solo je naporan. Na kraju dobiješ samo soul ash što mi i nije neki reward za toliko zajebancije. 

I'm very large!
11 godina
offline
World of Warcraft

Sad sam na 8 klasa,zadnje digao outlow roga i fire maga.

Vecinom su na 185-190ilvl ali sad sam se fokusirao na svog marksman huntera i digao ga na 205 i trenutno me ceka mythic 10 kljuc.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ekipa pozdrav svima , ukratko raditi cemo neke planove u vezi tbc i biranje servera , trenutno smo svi na Gegehnnasu najpopularnijem serveru na klasiku, imate najvecu domacu grupu na battlenetu gdje nas ima preko 800 ljudi sa svih servera retaila i classica https://eu.blizzard.com/invite/5qGBNtl0J 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
RazorSkull kaže...

Ekipa pozdrav svima , ukratko raditi cemo neke planove u vezi tbc i biranje servera , trenutno smo svi na Gegehnnasu najpopularnijem serveru na klasiku, imate najvecu domacu grupu na battlenetu gdje nas ima preko 800 ljudi sa svih servera retaila i classica https://eu.blizzard.com/invite/5qGBNtl0J 

 

Skupljamo cijelu wow ekipu sa svih servera retail/classic horde/alliance nije bitno na jednom mjestu,naš cilj je promoviranje domace gaming scene (world of warcraf) sa svih područja.imaju sve teme koje sami izaberete,budući planovi za TBC server guild itd....

 

Balkan WoW Discord link - https://discord.gg/qk8DkzRcr9

 

više informacija na https://forum.bug.hr/forum/topic/klanovski-kutak/balkan-wow-discord/281115.aspx

 

12 godina
offline
Re: World of Warcraft

Pozdrav ekipa,

ukratko da vam se predstavimo, mi smo "RESILIENCE", rijec je nekolicini
prijatelja-veterana WOW-a koji je vecina pocela igrati jos tamo negdje oko
vanille-tbc-wotlk.


Nazalost kako i svaka ekspanzija nakon nekog vremena uzme danak, tako je i ova
uzela neke igrace koji su jednostavno prestali igrati. Uglavnom, u zelji da
prosirimo poznanstva i druzenja, u potrazi smo za domacim ljudima
koji dijele slicne vrijednosti kao i mi. Prvenstveno nam je na pameti
druzenje, igranje pa tek onda gear. Kao guilda smo ocistili normal CN, i
krenuli sa heroicom, na kojem smo trenutno zapeli zbog nedostatka ljudstva.


Od ostalih aktivnosti igra se M+, nesto PVP, pa cak i achievementi se ganjaju.

Ako se pronalazis u svemu ovome, i voljan si probati s nama, a igras ili
bi htio igrati na hordi (Dentarg/Tarren-Mill), javi se ingame. Od klasa
i levela primamo sve, dakle, dps, heal, tank, ukratko sve :)

 

Kontakt: Tormento#2662 ili Seraphin#2904

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 20:28 (tormento).
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav, tražim guild na Ravencrestu - Alliance. Ukoliko je naš guild još bolje ili barem da ima dosta naših u guildu. Ništa hardcore, ekipa i raidanje pa kud koji mili moji. :)

Igand - Character (worldofwarcraft.com)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Ljubitelji Illidana i tbc bacite oko od moga druga radio ga je sam :) 

 

 

Zelis poceti igrat ispocetka, novi acc , alt acc, ili nekoga da znas? World of Warcraft (gyazo.com) nudim raf opet ! znaci maximalno pomoc pri levelanju u goldima torbe itd... retail i klasik samo popularni serveri u EU

 

4 mjesta su jos slobodna na linku https://battle.net/recruit/HXFMVWMFW7 

 

za vise info dodajte me na Sparklystars#21949 

 

napravili smo trenutno i discord grupu sa svih servera alli i horde na jednom mjestu, pripreme za TBC odabir servera i sve mozete pronaci na https://discord.gg/qk8DkzRcr9 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 2:33 (Sparklystars).
 
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice