World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.314.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Vale24 kaže...
@jarvan, zahvaljujem ti se na odgovoru ali pola toga što si napisao ja ne kužim ali to je moj problem. :)
Nisam znao da na toliko stvari treba paziti.
Budem proučio pa probam.

Još jednom hvala!

 Ne sekiraj oko terminologije.

 

Nakon deset videa po 10 minuta kad odgledaš, biti ćeš dovoljno upućen.

14 mjeseci
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Vale24 kaže...
Pozdrav svima.
Novi sam u WoT i ima jedna stvar koja me beskrajno živcira.
Ok, novi sam i nemam neznam kakve tenkove ali strpljivo sam skupljao novčiće i kupio sam si VK 30.01P . Potrošio skoro milju i što se desi...nekim tenkovima ne mogu ništa a one mene laganini sa svim tenkovima u par sekundi unište.
Moje pitanje je gdje griješim?
Znam doći na match gdje ne mogu nikome ništa. Ne kužim tu poantu igre.
Eto svaki savjet je dobro došao.
pozz

 Ovo što ti je Jarvan napisao stoji, no treba još par stvari uzeti u obzir:
1. Sam tenk - VK 30.01 P je do prije 3 godine bio solidan medium kojim si mogao izdominirat ako nisi bio najniži tier. Onda su ga 2020. "pretvorili" u heavy, skinuli mu top speed i ostavili ga kao prilično tužan, slabo oklopljen i slabo naoružan heavy tank sa nedovoljnom penetracijom ako ne koristiš premium municiju. Ukratko, ne očekuj puno od njega.
2. Komponente tenka - valjda si i sam skužio da dok ne otljučaš najbolji top/kupolu/motor na većini tenkova imaš muku i ne možeš očekivat ništa dobro. U ovom slučaju pogotovo top jer je i ovaj najbolji ispodprosječan.
3. Matchmaking - ako upadneš s tim tenkom u tier 8 partiju, jednostavno si prisiljen jako oprezno igrat inače laku noć -> garaža.

Ja sam volio s njim zaigrat dok je bio medium, pa sam otljučao Tigra P i tu se zaustavio. Cijela ta linija je tada bila slabo vrijedna truda, a danas je vjerojatno još gore s obzirom kakvi su tier 8 premiumi izašli.


10 godina
offline
Re: World of Tanks
Vale24 kaže...
Pozdrav svima.
Novi sam u WoT i ima jedna stvar koja me beskrajno živcira.
Ok, novi sam i nemam neznam kakve tenkove ali strpljivo sam skupljao novčiće i kupio sam si VK 30.01P . Potrošio skoro milju i što se desi...nekim tenkovima ne mogu ništa a one mene laganini sa svim tenkovima u par sekundi unište.
Moje pitanje je gdje griješim?
Znam doći na match gdje ne mogu nikome ništa. Ne kužim tu poantu igre.
Eto svaki savjet je dobro došao.
pozz

 Welcome.

Da ne smaram previse i da ne komplicirate previse si zivot igra vam je slicna sahu pa za pocetak povecajte mini mapu na max  ovi botuni pokraj  789 brojeva ispod f 9. Ne morate uvijek s svakim tenkom se borit, nekad je ok bit parkiran u grmu i nista ne radit ili pobjec   pogledajte replay-e

A prije toga si mozete olaksat tako sto cete otic u postavke i iskljucti recimo motion blure, sniper efekte(manje dima i vatre kad ciljate) i najbitnije grass/travu u sniper modu jer samo smeta kad se igra. Posto ste pocetnik da ne morate uciti milion tenkova i svakom gdje ga gadat mozete zamijenit da vam igra sama govori s zelenim nisanom mogu probit tenk, narandzasta mozda ovisno o rng ili crveno ne mogu . A kad ste vec u postavkama stavite da vam prikazuje HP tenka a ne % kako je inace bilo i ostalo u markerima mozda korisno log tko vas je pogodio s kojom granatom i slicno. Isto tako korisne su vam kruznice na mapi, one vam govore do kud ste iscrtani na mapi, do kud vidite  i 50 m proxi spot.

 

 

 

Jedan od bitnijih koncepata igre tj mehanika je kako radi spoting, ugrubo receno svaki tenk ima svoj radar(View Range) s tim radarom vrti po mapi i ako udari u 3 tocke ocrtat ce vam tenk ili vas .

Primjera radi vas VK ima 320 m View Range-a vozite se po mapi  ako je u neprijateljskom timu  ARL 44 koji ima 3 % camo kad  bude na 310m i vas "radar " pogodi njegove 3 tocke top kupolu i motor bude  vam se pojavio. Isto vrijedi i obrnuto samo je racunica s njegovim statsima npr 310 vas camo 10% on bi vas vidio na 280 metara

No malo je kompleksnije jer su vrijednosti kamuflaze razlicite ovisno dali tenk stoji vozi puca , npr Lt tj laki tenkovi imaju isti camo kad se voze ili stoje jedno im pada kad pucaju, dok logicno Ht teski tenkovi imaju najmanji , a srednji MT imaju bolji camo dio kad se krecu , a TD tenk destorjeri razaraci imaju manji kad pucaju... Ako se priblizite tenku ispod 50 metara spotate se medusobno.

 

I  jos korisno  pravilo za camuflazu grm ako je dalji od 15 metara nije proziran vam daje 100% camo s te strane tj ne mogu vas spotati, popularno zvani double bush...

 

To bi bilo ovako karikirano brojevi su uzeti random jer posada oprema itd utijece...

 

Osobno bi vam preporucio da se zadrzite na t 4 5 tu su vam partije relativno brze a s 5 mozete masovno grindat silvera creditsa, a i ima zabavnh tenkova za igrat  tipa m4, pz 4, hetzer  i ostali s deprom haubice ako ih nisu unistili nakon patcheva, tu se zadrzite dok ne nagrindate ok posadu kad budete imali posadu s 2 skilla onda mozete lagano ic na vece levele, a do tad potrazite neki klan ili ekipu da igra s vama, mozete i meni pm poslat nick pa ako smo u isto vrijeme online mozemo bacit koji game...

 

Evo vam par replaya to vam je isto ok ukljucit za pogledat ili pitat nekoga di grijesite itd .(igra biljezi neke parametre i onda imate snjimku bitke koju mozete pokrenit dok se igra ne patcha updejta, nema virusa i njihov je server za upload wargamingov od igre sto prave ) skinete i pokreete s igrom ili povucete na ikonu od igre kad niste u istoj i pokrene vam tu bitku... 

klik  klik2 klik3 

t37 clasika Lt polako dok ne vidim gdje su njihov lt  12t i onda kad se moji parkiraju do mene sto vas moze ubit prebacim  di sam miran i siguran od svojih se pariram u grm i tim lagano mlati njihove campere...  

T26e4 super perica, jednostavno tim odbija igrat stranu i ne zelim dole uc jer bi me samarali s svake strane ili pregazili vec pitam kv 2 da se ukopa na suprotnu stranu(kad ciljate tenk z ili y pa dobijete izbornik), ako gadaju mene on ih veca je sansa da ce on nekoga skefit za pola hp, ako krenu na njega 

amx 12t  doslovno sve osim Lt tj scoutinga al minimapa i  udri bizi, izbjegavanje 1 na 1 kad mi ne odgovara, baitanje t34-85 i nakraju cekam da tim ide ispred  jer ako ja crkajem gotov gejm, a previse brisanog prostora dok ako zamlati arty veliak je sansa da cu ga ja odspotat i imam 10 sekundi dok on napuni...  

side note consumeabli su poslozeni tako da ako me trackaju  duble klick 55 i tenk se nastavlja vozit, 44 ako me arti stuna ili trebam bjezat kad je vozac mrtav i nakraju ako gorim bi bio 6 al je bindano na q ako se nema za auto protupozarni, naravno ako imate fancy mis mozete koristit dodatne tipke za bind.  od ostalih tipki  imate control tj ctrl koji vam omogucjuje  mis pa mozete i tako koristit ako ste cudni  al uglavnom sluzi za kliktanje po mapi sektorima ili poziv u plt vod  tokom bitke, i za spomenit je jos x koji zakljucaje rotaciju tenkova bez kupole ili specialni mod , kod arty spg imate shift i shift g je nekad koristan i T da gadate taj tenk korisno i za Lake tenkove kad ocette da neki tenk tim fokusira, c je za reload...  I ako vam je dosadno vozit imate rrr za naprijed fff za smanjenje tempomata.

 

Ako sta jos vas zanjima pitajte.

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Moram se pohvalit.

 

Na drugom accu napokon otključao T55A, prve dvije partije s njim prek 4k štete, mastery isprve, falio mi je. Neznam zašto ljudi ga izbjegavaju igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 mjeseci
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Čestitam.

 

Ne znam ni ja, koliko vidim gun šamara fino.

Jedino što mi pada na pamet je da malo tko ima poštenu njemačku medium posadu ili mu se ulaže u nju.

13 godina
offline
World of Tanks

Jel se može još kupiti taj LAV tenk odnosno Lion nemogu naći taj TAB za kupovinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks

ne, koliko vidim bio je rasprodan vec nakon par sati

14 godina
offline
World of Tanks

evo opet stize under the hammer...

a ja se jos oporavljam od trejding karavane... ljepo su mi rekli forumasi : nemoj edo, sve je to kocka, neisplati se, rasprodo cak i reward tenkove, sedmice kaj grajndam (na dva acc. "od prijatelja" ™)

ajd barem malo sa holidej opsima sam se popravil po pitanju kredita i na "ruskom" dobil onaj objekt 283 trajno otprve

i 5 novih zenskih u barakama sjedi i traca dok ne dobe prekomandu

 

trenutno me opsjeda kako sto bolje kupit skilove BiA zero posadi, imaju bia zero i prvi skil, drugi je samo 2 ( DVA ) UNIVERSAL MANUALA i vec su na trecem (plus bia) tj. na cetvrtom ak brojimo sve

a ja kontam, racunam, zbrajam, oduzimam, dodajem i mutim kak da krenu u prvi boj sa 4 puna skila i zapocetim petim skilom

a po mojim kalkulacijama (da, naravno, edo je opet sve to razradio po tablicama), za 3 puna skila i zapoceti 4-ti trebaju 2 universal manuala, ali za 4 puna skila i zapoceti peti treba ih 5 (PET *250k .... 420k+840k=1260k crew expa za treci i cetvrti skil) i jos nekaj sitnog (nekoliko crew books-a, 10k po matematici )

 

zakaj me to sve mori? jer je na dva akaunta od "prijatelja" aktualan T-34-1

da znam, sranje, smece i govanjce od tenka, ALI kad ima tir 8 top, kupolu, suludi camo kaj se da napimpat do 50%, jedino je gun handling kao kod KV-2

pa gledam da bi ja odma i ful camo(1) i repair(2) , naravno bia(0), ali i gun handling skilove(3), a treba i off road i deadeye(4)

idealno bi bilo pet punih skilova i zapoceti sesti , al to nisam ni isao racunat kolko bi kostalo

evo upravo koristim zamrsene proracune sa prstima DVIJE ruke i mogo bi i sest (6) skilova punih naklikat svakom clanu i jos bi mi falilo

al sam nadobudan, i krivim WG kad je dao mukte 6th, sad je to otvorilo previse opcija...

najbolje da trazim od brkinog nasljednika da mi dozvole da mountam vert stab na T-34-1 iznimno samo ja, i da mi ukodiraju jos jedan equipment slot JER "bi mi dobro dosel" .... a ni press account posada nebi bila losa... kolko sam natipkal mogo bi si zaljepit PRESS znacku, ak ne na garazu ili na tenk, onda bar na celo

 

odoh u garazu vidit kakve se fakultetske diplome mogu kupit na popustu....sve mi se cini da ce curke redom ic na prometni...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kod povodom sv. Patrika: SPEP6Q7

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
online
World of Tanks

Kodovi nađeni na fejsu. Ne znam što daju...

 

STPATOGHBNS

EPICANNIVERSARY

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
9 0 hvala 7
11 godina
offline
World of Tanks

Povodom 12. rođendana WoT-a kod: EXTRACANDLES

Dobiva se 6 svijeća koje možete u svom skladištu zamijeniti za 1 dan premiuma.

 

Moj PC  
5 0 hvala 8
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Pitanjce? gdje se upisuju ti kodovi recimo i kako do njih doći,  zanima me koji bih gamer miš bio dobar za igru world of tenks. recimo zbog ciljanja. Novi sam u igri mislim imam tu igru recimo ono godinama, ali ju baš iskreno nisam nešto igrao. smatram se još početnikom.

pa bih pomoć svaka dobro došla. jednostavno mi ciljnik bježi i ne morem, protivnika nanišanit, i recimo bude tu i tamo da ja kojega skinem, ili pogodim, ali recimo skužio sam da oni mene pogode odagle je ne moguće.Pa imam dojam da ima puno i varanja u igri.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
fight kaže...

Pitanjce? gdje se upisuju ti kodovi recimo i kako do njih doći,  zanima me koji bih gamer miš bio dobar za igru world of tenks. recimo zbog ciljanja. Novi sam u igri mislim imam tu igru recimo ono godinama, ali ju baš iskreno nisam nešto igrao. smatram se još početnikom.

pa bih pomoć svaka dobro došla. jednostavno mi ciljnik bježi i ne morem, protivnika nanišanit, i recimo bude tu i tamo da ja kojega skinem, ili pogodim, ali recimo skužio sam da oni mene pogode odagle je ne moguće.Pa imam dojam da ima puno i varanja u igri.

 Kodovi se upisuju na WOT-ovoj stranici. https://worldoftanks.eu/

 

U meiju od igre si smanji osjetljivost miša odnosno nišana

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2023 18:04 (hummer0).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
fight kaže...

Pitanjce? gdje se upisuju ti kodovi recimo i kako do njih doći,  zanima me koji bih gamer miš bio dobar za igru world of tenks. recimo zbog ciljanja. Novi sam u igri mislim imam tu igru recimo ono godinama, ali ju baš iskreno nisam nešto igrao. smatram se još početnikom.

pa bih pomoć svaka dobro došla. jednostavno mi ciljnik bježi i ne morem, protivnika nanišanit, i recimo bude tu i tamo da ja kojega skinem, ili pogodim, ali recimo skužio sam da oni mene pogode odagle je ne moguće.Pa imam dojam da ima puno i varanja u igri.

 Kodovi se upisuju na WOT-ovoj stranici. https://worldoftanks.eu/

 

U meiju od igre si smanji osjetljivost miša odnosno nišana

 a moze i u samom klientu da ne ide na web

 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...
hummer0 kaže...
fight kaže...

Pitanjce? gdje se upisuju ti kodovi recimo i kako do njih doći,  zanima me koji bih gamer miš bio dobar za igru world of tenks. recimo zbog ciljanja. Novi sam u igri mislim imam tu igru recimo ono godinama, ali ju baš iskreno nisam nešto igrao. smatram se još početnikom.

pa bih pomoć svaka dobro došla. jednostavno mi ciljnik bježi i ne morem, protivnika nanišanit, i recimo bude tu i tamo da ja kojega skinem, ili pogodim, ali recimo skužio sam da oni mene pogode odagle je ne moguće.Pa imam dojam da ima puno i varanja u igri.

 Kodovi se upisuju na WOT-ovoj stranici. https://worldoftanks.eu/

 

U meiju od igre si smanji osjetljivost miša odnosno nišana

 a moze i u samom klientu da ne ide na web

 

 Da vidiš to sam zaboravio.

13 godina
offline
Re: World of Tanks

ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, uglavnom nisam ono neki baš ono igrač, imam igru dosta dugo, no baš nisam ono bio lud s njom i igrao. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr, kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju, osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem. pa sad vi meni recite kakav je to tenk. uglavnom igram solo nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
fight kaže...

ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, uglavnom nisam ono neki baš ono igrač, imam igru dosta dugo, no baš nisam ono bio lud s njom i igrao. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr, kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju, osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem. pa sad vi meni recite kakav je to tenk. uglavnom igram solo nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

 Odes na youtube, imas tutoriala i o nacinu igre sa razlicitim klasama tenkova, o prednostima i manama pojedinacnih tenkova i ako nista pogledas kako neki bolji igraci igraju i pokusavas iskopirati nesto iz njihovih stilova.

 

Pitanje je znas li uopce sta je donja ploca na tenku, koje su opcenito slabe tacke na vecini tenkova, sta je sidesraping, hull-down, depresija i elevacija topa, razlike u municiji, na kojim mapama se gdje ide sa odredjenom klasom tenka, mehanika igre, RNG i itd ???

 

Ovo nije bas igra izadjes sa tenkom i ocekujes cuda, moraju se znati odredjene stvari kako bi prezivljavao duze i imao bolji ucinak. 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
fight kaže...

ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, uglavnom nisam ono neki baš ono igrač, imam igru dosta dugo, no baš nisam ono bio lud s njom i igrao. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr, kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju, osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem. pa sad vi meni recite kakav je to tenk. uglavnom igram solo nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

 Odes na youtube, imas tutoriala i o nacinu igre sa razlicitim klasama tenkova, o prednostima i manama pojedinacnih tenkova i ako nista pogledas kako neki bolji igraci igraju i pokusavas iskopirati nesto iz njihovih stilova.

 

Pitanje je znas li uopce sta je donja ploca na tenku, koje su opcenito slabe tacke na vecini tenkova, sta je sidesraping, hull-down, depresija i elevacija topa, razlike u municiji, na kojim mapama se gdje ide sa odredjenom klasom tenka, mehanika igre, RNG i itd ???

 

Ovo nije bas igra izadjes sa tenkom i ocekujes cuda, moraju se znati odredjene stvari kako bi prezivljavao duze i imao bolji ucinak. 

 A iskreno ne kužim ti ja te fore, znam pucat, nišanit pogoditi, sakriti se uklonit, ali imam dojam, da me kadgod pogode i kroz zid, ili s nemogućih mjesta pogotovo kada se sklonim iza objekta itd. U to ne računam one samohodne topove. Ali recimo ja sam tu igru shvatio, kao recimo  call of duty,  i tako tako to. Nišani i pucaj. Znam za te fore, to imaš i u postavkama da uključiš točke da budu crvene kod gađanja tenka,gdje je oslabljen. a problem je i u tome kada igram s slabim tenkom ,protivnici budu s jačim tenkovima, kada ja uzmem jaci tenk protivnici opet s jačima tenkovima, I onda zamrzim sve, A pogotovo punjeje topa koje bude sporo,recimo dok se meni top napuni vec sam poginuo.ono katastrofa...

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Uff daleko je ta igra od nisani i pucaj.@Dr.Vicko je dobro objasnio.Igraj nize tiere i uci.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
fight kaže...
Dr. Vicko kaže...
fight kaže...

ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, uglavnom nisam ono neki baš ono igrač, imam igru dosta dugo, no baš nisam ono bio lud s njom i igrao. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr, kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju, osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem. pa sad vi meni recite kakav je to tenk. uglavnom igram solo nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

 Odes na youtube, imas tutoriala i o nacinu igre sa razlicitim klasama tenkova, o prednostima i manama pojedinacnih tenkova i ako nista pogledas kako neki bolji igraci igraju i pokusavas iskopirati nesto iz njihovih stilova.

 

Pitanje je znas li uopce sta je donja ploca na tenku, koje su opcenito slabe tacke na vecini tenkova, sta je sidesraping, hull-down, depresija i elevacija topa, razlike u municiji, na kojim mapama se gdje ide sa odredjenom klasom tenka, mehanika igre, RNG i itd ???

 

Ovo nije bas igra izadjes sa tenkom i ocekujes cuda, moraju se znati odredjene stvari kako bi prezivljavao duze i imao bolji ucinak. 

 A iskreno ne kužim ti ja te fore, znam pucat, nišanit pogoditi, sakriti se uklonit, ali imam dojam, da me kadgod pogode i kroz zid, ili s nemogućih mjesta pogotovo kada se sklonim iza objekta itd. U to ne računam one samohodne topove. Ali recimo ja sam tu igru shvatio, kao recimo  call of duty,  i tako tako to. Nišani i pucaj. Znam za te fore, to imaš i u postavkama da uključiš točke da budu crvene kod gađanja tenka,gdje je oslabljen. a problem je i u tome kada igram s slabim tenkom ,protivnici budu s jačim tenkovima, kada ja uzmem jaci tenk protivnici opet s jačima tenkovima, I onda zamrzim sve, A pogotovo punjeje topa koje bude sporo,recimo dok se meni top napuni vec sam poginuo.ono katastrofa...

 Svi smo mi prosli te pocetne faze i svima je nama u jednom trenutku to bilo tako. 
Ja se dbro sjecam da sam prvo isao na njemacku heavy liniju i ono otkljucao Tigera, kontam sad cu da derem jer su i mene derali ljudi sa Tigerom kad ono ispade kanta za nabijanje. 

 

Ovo je igra gdje moras znati mnogo toga prije nego se upustis u partju jer moras znati okruzenje, moras znati slabosti i mane protovnika ispred sebe kko bi opstao sto duze. 

Vidim pises da te pogode kroz zid, toga nema u ovoj igri ali ima zidova sa rupama u sebi kroz koje te mogu pogoditi, mozda ne sakrijes citavo tijelo tenka pa ti ostane izlozeni dio i tu te gadjaju.

Kao sto rekoh jedno 7 dana isforsiraj youtube pa onda pokusaj igrati kada upijes malo kako to drugi rade i sta je bitno. 
Ima dovoljno tutoriala o igri samo pretrazuj. 

 

I cak i kad audjes u mehaniku igre uvijek ces imati situaciju da te potrefi uzasan tim i gubit ces. Meni je igra idalje zabavna samo treba shvatiti da rijetko ovisi o tebi i prihvatiti je na taj nacin. 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
fight kaže...

1. ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, ...

2. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance

3. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr,

4. kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju

5. osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem

6. pa sad vi meni recite kakav je to tenk

7. uglavnom igram solo

8. nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan

9. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

1.   kad si u garazi, kliknes na profil, ili kak se kvragu to zove na HRV dosije, povijest borbi il kak, neam pojma(ja imam sve na ENG da znam kaj je kaj, od WINSA do WoTa, i ne mijenjam na hrv)

uglavnom tamo ti pise kad je profil - akaunt kreiran - registriran

 

2.  znaci igral si ruse, doso do tira 6 i onda malo sharal po nacijama pa prestal (koji ti je najveci tir tenka kaj imas, daj neki skrinshot garaze)

 

3. nakon poduze pauze si se vratil, odre$il kesu i kupil osmicu i to u naciji koju nisi igral i za koju nemas posadu

to znaci, a nisam siguran jer nisam jako dugo kupil premium tenk preko $hopa, da je mozda dosel sa 50% posadom ili bez posade (kad se radi tenk-trade-in, dobije se tenk bez posade)

e sad je pitanje ko ti ga vozi, ko puca, ko puni i ko komandira daj nam screenshot posade i opreme tog tenka

 

4.  inace WG tako i za svako najvece premium govanjce od tenka kaj se dijeli besplatno nabroji svasta, imaju cijeli odjel sigurno pisaca znanstvene fantastike kaj to piseju i izmisljaju, i jako dobro rade svoj posao, jer si ga kupio

ne vidis odakle te gadjaju jer te "vidi" neki light tenk iz grmlja a ti njega ne jer ne puca po tebi ili ti je posada koma, a kad te vidi jedan vide te svi... preporuka je pogledati nekoliko videa sa nazivom "spotting mechanics in wot", ubaci u jubito

 

5. opet neznam kaj je samohodni top, vjerojatno arty, SPG, artiljerija, sky cancer, sky pig, "jeff" kak veli skill4ltu, clicker

njega nemres ni "vidjet" jer puca u paraboli, preko brda i zapreka, i ima "top-down" view

ono kaj ti moze rec da te arty gadja je poseban "perk" na komanderu koji ti daje vizualni indikator par sekundi prije nego padne granata, tj. kad on klikne, imas vremena se maknut kolko traje let granate otprilike

i na mapi se vidi di gadja neprijateljski arty, bude obiljezen krug, ako si ukljucil te "dodatne" prosirene mogucnosti mape

 

6.  evo moje misljenje je da je to vjerojatno tenk sa 50 ili 75% posadom, novi, koji ide u gejmove sa desetkama, koji imaju bond opremu i posade sa 5 skilova koje igraju igraci koji nisu pauzirali ko ti, dosli su igranjem do desetki i sad te mlate da ni ne vidis

inace, NAJBOLJI tenkovi se vise ni nemogu kupit samo za ca$h ko nekad nego dolaze iskljucivo kroz kockanje tj. "otvaranje kutija"

a ako su tenkovi dostupni za bonse u shopu, znaci da su proslo svrseno vrijeme jer ih svako moze "dobiti" kroz neko vrijeme, i bili su dobri "NEKAD" ™

 

7. uglavnom svi igraju solo, nije to neki bed, ak nemas mogucnost komunikacije glasom / igras po noci / ukucani / zena-deca-pesi / ili igras dok si "na poslu" i ""RADIS"" ®®™

 

8.  jedini frend iz wota mi je bil radni kolega na poslu, a covjek s kojim sam igral dugo je iz Beograda pa sam ga na kraju i uzivo upoznal kad sam bil tamo

uglavnom, ili ces naci medju prijateljima ljude koji vec igraju odavno, ili ces igrat sa ekipom iz klana, a i nemoras

nemas vremena za igrat i za sklapat prijateljstva

to jedino poljaci dolaze u wot ko da im je fejsbuk i traze druge siemke svaki gejm

dobra opcija je opsovat na hrvatskom na pocetku gejma i odma ti se javi neko ko je iz "nasih" krajeva i razumije te

 

9. i ja u klanu ne radim nista posebno, to je kul chill klan i oni od mene imaju koristi kaj sam aktivan i grajndam one neke njihove klanske bodove il resurse kak se to vec zove, neam pojma

a ja od njih imam koristi kaj sam dobil JEDAN CAMO STYLE koji nestane kad odem iz klana (imas ga dok si u bilo kojem klanu, uvijek je isti)

i klanski busteri se aktiviraju uglavnom navecer pa se moze lakse zaradit vise kredita i free expa

 

P.S. najbolje rjesenje je da si nadjes kolegu sa foruma kaj je blizu tebe / u selu do tvojega, pa se nadjete u birtiji sa laptopom, pa ti moze vise toga objasnit na primjeru

 

ili postavljaj pitanja i dobices dijagnozu brzo, ovaj forum im 4 (ČETIRI) forumska doktora

uz nedoumicu obavezno postaj i skrin$hot

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
fight kaže...

1. ok! ne znam točno, od kada sam skinuo igru, ...

2. Većinom sam krenuo s sss tenkovima, do t28,su-85  ,kv1,t150,kv2,kv1s,kv1sa,t50-2.itd.pa malo na američke, njemce, britance

3. sad nedavno sam se malo vratio u igru ,i kupio tenk mislim da je poljak vIII 50tp pr,

4. kupio ga ono kao ne znam nabrojali su brdo toga, kako je dobar, jaka zaštita, a uvijek me izrešetaju, iskreno, ih ni ne vidim odakle me gađaju

5. osim što znam kada me onaj samohodni top pogodi, ali njih većinom izbjegnem

6. pa sad vi meni recite kakav je to tenk

7. uglavnom igram solo

8. nemam baš neki frendova,a uletio sam u neki klan

9. iskreno ne znam što raditi tamo, niti kao ni što...

1.   kad si u garazi, kliknes na profil, ili kak se kvragu to zove na HRV dosije, povijest borbi il kak, neam pojma(ja imam sve na ENG da znam kaj je kaj, od WINSA do WoTa, i ne mijenjam na hrv)

uglavnom tamo ti pise kad je profil - akaunt kreiran - registriran

 

2.  znaci igral si ruse, doso do tira 6 i onda malo sharal po nacijama pa prestal (koji ti je najveci tir tenka kaj imas, daj neki skrinshot garaze)

 

3. nakon poduze pauze si se vratil, odre$il kesu i kupil osmicu i to u naciji koju nisi igral i za koju nemas posadu

to znaci, a nisam siguran jer nisam jako dugo kupil premium tenk preko $hopa, da je mozda dosel sa 50% posadom ili bez posade (kad se radi tenk-trade-in, dobije se tenk bez posade)

e sad je pitanje ko ti ga vozi, ko puca, ko puni i ko komandira daj nam screenshot posade i opreme tog tenka

 

4.  inace WG tako i za svako najvece premium govanjce od tenka kaj se dijeli besplatno nabroji svasta, imaju cijeli odjel sigurno pisaca znanstvene fantastike kaj to piseju i izmisljaju, i jako dobro rade svoj posao, jer si ga kupio

ne vidis odakle te gadjaju jer te "vidi" neki light tenk iz grmlja a ti njega ne jer ne puca po tebi ili ti je posada koma, a kad te vidi jedan vide te svi... preporuka je pogledati nekoliko videa sa nazivom "spotting mechanics in wot", ubaci u jubito

 

5. opet neznam kaj je samohodni top, vjerojatno arty, SPG, artiljerija, sky cancer, sky pig, "jeff" kak veli skill4ltu, clicker

njega nemres ni "vidjet" jer puca u paraboli, preko brda i zapreka, i ima "top-down" view

ono kaj ti moze rec da te arty gadja je poseban "perk" na komanderu koji ti daje vizualni indikator par sekundi prije nego padne granata, tj. kad on klikne, imas vremena se maknut kolko traje let granate otprilike

i na mapi se vidi di gadja neprijateljski arty, bude obiljezen krug, ako si ukljucil te "dodatne" prosirene mogucnosti mape

 

6.  evo moje misljenje je da je to vjerojatno tenk sa 50 ili 75% posadom, novi, koji ide u gejmove sa desetkama, koji imaju bond opremu i posade sa 5 skilova koje igraju igraci koji nisu pauzirali ko ti, dosli su igranjem do desetki i sad te mlate da ni ne vidis

inace, NAJBOLJI tenkovi se vise ni nemogu kupit samo za ca$h ko nekad nego dolaze iskljucivo kroz kockanje tj. "otvaranje kutija"

a ako su tenkovi dostupni za bonse u shopu, znaci da su proslo svrseno vrijeme jer ih svako moze "dobiti" kroz neko vrijeme, i bili su dobri "NEKAD" ™

 

7. uglavnom svi igraju solo, nije to neki bed, ak nemas mogucnost komunikacije glasom / igras po noci / ukucani / zena-deca-pesi / ili igras dok si "na poslu" i ""RADIS"" ®®™

 

8.  jedini frend iz wota mi je bil radni kolega na poslu, a covjek s kojim sam igral dugo je iz Beograda pa sam ga na kraju i uzivo upoznal kad sam bil tamo

uglavnom, ili ces naci medju prijateljima ljude koji vec igraju odavno, ili ces igrat sa ekipom iz klana, a i nemoras

nemas vremena za igrat i za sklapat prijateljstva

to jedino poljaci dolaze u wot ko da im je fejsbuk i traze druge siemke svaki gejm

dobra opcija je opsovat na hrvatskom na pocetku gejma i odma ti se javi neko ko je iz "nasih" krajeva i razumije te

 

9. i ja u klanu ne radim nista posebno, to je kul chill klan i oni od mene imaju koristi kaj sam aktivan i grajndam one neke njihove klanske bodove il resurse kak se to vec zove, neam pojma

a ja od njih imam koristi kaj sam dobil JEDAN CAMO STYLE koji nestane kad odem iz klana (imas ga dok si u bilo kojem klanu, uvijek je isti)

i klanski busteri se aktiviraju uglavnom navecer pa se moze lakse zaradit vise kredita i free expa

 

P.S. najbolje rjesenje je da si nadjes kolegu sa foruma kaj je blizu tebe / u selu do tvojega, pa se nadjete u birtiji sa laptopom, pa ti moze vise toga objasnit na primjeru

 

ili postavljaj pitanja i dobices dijagnozu brzo, ovaj forum im 4 (ČETIRI) forumska doktora

uz nedoumicu obavezno postaj i skrin$hot

 ha hvala! na savjetima samo ne živim u selu, nego gradu, a baš ne poznam u firmi, ama nikoga, iskreno nitko i ne igra, nemaju ni pojma kaj je to. oni samo kocka klada itd.. imao sam davni dana frenda, kada sam prvi put počeo igrati, ali on je malo bio nesređen kako se kaže malo ga psiha sredila prestao je igrati, a više ga i ne vidim uglavnom. a ovaj 

 screenshot posade i opreme tog tenka budem vam  poslal cime stignem.  sada imam još jedan banalni problem od zadnjega updata igre sve mi se nekaj povećalo i nemogu smanjiti sliku da slika bude kao prije  ono gdje je garža pa slijeve i desne strane oni ispisi imena i tenkova sve mi je uglavnom uvećano kako to riješiti i smanjit.

 

14 godina
offline
World of Tanks

to ti firma , WG, BRKO (kak vele domaci na forumu) po$eremeti postavke grafike

vjerojatno se aktivira neki autodetect hardvera i prebaci na proporucene postavke

 

u biti su moguca dva glitcha:

 

1) windozi su se povecali sa 100% na 125 il 150%

na desktopu desni klik - displej setings - scale and layout (100,125, 150%) inace ja imam od kupnje lapa(1920x1080 15 incha) na 150% jer lakse sve vidim i tak sam naucil jer je stari lap bil 1280x768 15 incha

jedina igra za koju moram prebacit na 100% je Cross Fire koji se inace neda dobit preko cijelog ekrana na 150%

 

e sad dolazimo do dileme koja je TRI-lema jer bi informaticar starog kova rekao da se SVI problemi svijeta dijele na podjelu 1, 2a i 2b, pa sukladno tome, pocastima i zaslugama (Dedaa gleda-a)

 

2A) WOT je promjenil graficke setingse i stavio jace ili slabije graficke i rezolucijske stavke nego kaj si ti odredil

odi u wot u podesi si graficke postavke i rezoluciju

 

2B) kriv je Billy G. (gates hebemu ) jer mozda winsi pokusavaju tjerat igru ne u full screenu nego u windowed modu ili windowed borderless, to se isto postavi u wot postavkama

 

sad se sjetim Pervana i jedne njegove stare emisije na otv-u kad je postavljal pitanje, nakon pustanja isjecka filma, i pita:

sto ce sada uci u kadar:

a) Alien

b) Belien

c) Celien

d) Delien

e) nesto trece, $to? 

 

3) Neznam

4) nešto treće, što (si shebo) ? reko bi ti kolega da se izjasnish "jel si ti NEŠTO PRČKO?" ak se neko pita, IMAM hrvatska slova ali ih ,eto , stedim na forumu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Da li netko zna mogu li se naknadno nadograditi 3D skinovi iz dovršenih Battle pass sezona?
Npr. ako nisam dovršio chapter do kraja nego do pola. Imam nekoliko tenkoga s 2/4 razine 3D skina, a onda mi ne izgleda toliko dobro kao kad je 4/4
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Da li netko zna mogu li se naknadno nadograditi 3D skinovi iz dovršenih Battle pass sezona?
Npr. ako nisam dovršio chapter do kraja nego do pola. Imam nekoliko tenkoga s 2/4 razine 3D skina, a onda mi ne izgleda toliko dobro kao kad je 4/4

 Mislim da ih mozes sve pokupovati za one neke pointse koji se skupljaju u sadasnjem Passu

11 godina
offline
Re: World of Tanks

Mislim da se mogu doplatiti za golde do 4/4. Odi na tenk koji ti ima npr. 2/4 camo i klikni na III ili IV i valjda će ponuditi opciju nadogradnje.

jaska jaska jaskaja
8 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja mislim da je nekih 750 golda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

kod za pristup misiji za dodatni ninja skrol

PFNJ1G3

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Jos jedan kod

PFNW8V3
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Evo jos jedan

CODE: PFNC9D8
Region: EU, NA
Access to a mission rewarded with a “training scroll” for the ingame “path of the ninja”-event-shop.
 
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice